Skocz do zawartości

ile razy stop ?


some1

Rekomendowane odpowiedzi

> Oj koledzy, koledzy... Czas się doszkolić.

> W ogóle dziwi mnie, że ktoś może sobie wydumać taki gówniany problem.

> Chcesz żyć, to stawaj i 10 razy. Nie chcesz, to przepychaj się z policjantami. A może nikt nie

> zauważy i damy radę tramwajowi.

[ciach]

Widze ze zostalem wywolany do tablicy wink.gif

Dla mnie to nie gowniany problem. Ja pojechalem "na żabke" czyli na dwa razy. Gówniany problem pojawił sie za mna ktory byl mocno posuniety w lacinie dlaczego sie zatrzymalem za drugim razem . On tez sie zatrzymal ale na moim kuferku, a wlasciwie to na haku. U mnie obrazenia w postaci zdartej plastikowej "czapki" z haka , towarzysz z tylu musi sie zaopatrzyc w nowy zderzak, kawalek grila i chyba chlodnice.

Stad caly temat bo uslyszalem na drodze taka wiache ze wogole przepraszam ze zyje i ze sie zatrzymalem drugi raz. hahaha.giffacepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [ciach]

> Widze ze zostalem wywolany do tablicy

> Dla mnie to nie gowniany problem. Ja pojechalem "na żabke" czyli na dwa razy. Gówniany problem

> pojawił sie za mna ktory byl mocno posuniety w lacinie dlaczego sie zatrzymalem za drugim

> razem . On tez sie zatrzymal ale na moim kuferku, a wlasciwie to na haku. U mnie obrazenia w

> postaci zdartej plastikowej "czapki" z haka , towarzysz z tylu musi sie zaopatrzyc w nowy

> zderzak, kawalek grila i chyba chlodnice.

> Stad caly temat bo uslyszalem na drodze taka wiache ze wogole przepraszam ze zyje i ze sie

> zatrzymalem drugi raz.

Nawet gdyby nie bylo tego stopu ani tej linii, to masz prawo sie calkowicie zatrzymac nawet jesli droga jest pusta. I ten z tylu nie ma nic do gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawet gdyby nie bylo tego stopu ani tej linii, to masz prawo sie calkowicie zatrzymac nawet jesli

> droga jest pusta. I ten z tylu nie ma nic do gadania.

Dlatego nie wdawalem sie w dyspute tylko jeszcze obejrzalem truchlo czy mocowanie haka nie poszlo gdzies w bak / podloge bagaznika bo nie mam zamiaru sie tlumaczyc w robocie ze firmowka "skasowana " . Rzucilem jeszcze na odchodne "zjedz pan na bok poki silnik chodzi" ale lawina burw mnie skutecznie wepchala do samochodu i drive.gif30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.