Skocz do zawartości

Kur... zapiał. Zaraz szlag mnie trafi... Czyli żalę się.


Herbatnik

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie, po miesiącu batalii kolo z warsztatu przywiózł mi pod dom Sylwka. Napędy działają, rozrusznik działa, chrupanie w przednim napędzie naprawione (satelita poleciał), hamulce działają... Jestem lżejszy o 1200PLN Ale...

... Pierdoła jedna zgubiła dowód rejestracyjny... sciana.gifsciana.gifsciana.gifsciana.gif Jutro ma go szukać i mi go przywieźć.

Normalnie się nóż w kieszeni otwiera. furious.gif

Po naprawie mechanior założył mi jeszcze na próbe dystanse i kółka są szerzej o 6cm. Za to jeszcze nie zapłaciłem (400 zeta) i jak mi pierdoła nie znajdzie dowodu to zadzwonię do niego i powiem, że w ramach zadośćuczynienia za moje stargane nerwy za dystanse mu nie zapłacę spy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wreszcie, po miesiącu batalii kolo z warsztatu przywiózł mi pod dom Sylwka. Napędy działają,

> rozrusznik działa, chrupanie w przednim napędzie naprawione (satelita poleciał), hamulce

> działają... Jestem lżejszy o 1200PLN Ale...

Spoko - przywiózł auto - a jeździć nie możesz bez DR - spoko koleś - hehe.gif

> Po naprawie mechanior założył mi jeszcze na próbe dystanse i kółka są szerzej o 6cm. Za to jeszcze

> nie zapłaciłem (400 zeta) i jak mi pierdoła nie znajdzie dowodu to zadzwonię do niego i

> powiem, że w ramach zadośćuczynienia za moje stargane nerwy za dystanse mu nie zapłacę

No rekompensata słuszna ok.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdoła dzwoniła, że znalazła dowód. Uffff... Juz miałem wizję załatwiania wszystkiego od nowa.

I kurde z jednej strony się na niego wkurzam, bo skubany mocno nieterminowy (autko miało być gotowe 12 stycznia, na WOŚP) a zrobił je na 7 lutego... Ale z drugiej strony jak na Wawę jest stosunkowo blisko (jakies pół godziny jazdy), jak zostawiam autko zawsze znajdzie coś co za free zamota albo poprawi no i w sumie fajny gościu i da sie lubić. No i zna się kurcze na Sylwku.

I bądź tu panie mądry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.