Skocz do zawartości

2013 Chevrolet Omega ... - rodzinne auto dla mamy i taty ...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

>147GTA, Brera i teraz 2010 rok kupil GT

147GTA właśnie ma V6 z Aerese - jak będzie jeździć i kolega pozwoli, to polecam przejażdżkę smile.gif Koledze też możesz polecić fabrycznego tunera Alf Autodelta z GB (coś jak M w BMW lub AMG w Mercedesie)

Mimo FWD , DNA Alfy nadal jest odczuwalne w tych autach - brutalne, szalone i pięknie brzmiące i wyglądające. GT też jest świetne (też jeszcze były tam montowane V6 z Arese) Brera natomiast to zupełnie inne auto. Nadal świetnie wygląda i w zakrętach bajecznie jedzie ale te silniki... No i dość mocno przytyła... Stała się ładnym 3 drzwiowym otyłym hatchem... A zastępowała (jeszcze) genialne GTV

http://s1.blomedia.pl/autokult.pl/images/2012/04/Alfa-Romeo-GTV-5-208735.jpg

Reszta Twojego posta - w sumie nic dodać, nic ująć. Podsumowałeś wszystko bardzo trafnie. Świetnie jakbyś się odniósł jeszcze do mojego poprzedniego posta gdzie dałem linki do testów Lancii i pierwszego pytania czy też miałeś takie odczucia jeżdżąc Chryslerem jak ci dziennikarze Lancią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 147GTA właśnie ma V6 z Aerese - jak będzie jeździć i kolega pozwoli, to polecam przejażdżkę [...]

Jezdzilem tym jak bylo nowelizak.gif - i to mi uswiadomilo, ze nie tylko Alfa ma stylwaytogo.gif

[...] Świetnie

> jakbyś się odniósł jeszcze do mojego poprzedniego posta gdzie dałem linki do testów Lancii i

> pierwszego pytania czy też miałeś takie odczucia jeżdżąc Chryslerem jak ci dziennikarze

> Lancią?

Nie widze zadnych link-owzlosnik.gif - wrzuc to poczytam jutroskromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka testów z PL:

http://www.autocentrum.pl/lancia/thema/ii/

http://www.autocentrum.pl/testy/dla-kierowcow-z-fantazja-lancia-thema-36-v6/#strona-modelu

http://www.autocentrum.pl/prezentacje/lancia-thema-wloch-z-ameryki/#strona-modelu

I jeden Video:

Dziennikarze motoryzacyjni są nastawieni bardzo optymistycznie (pytanie jeszcze o faktyczną obiektywność tych testów). Mnie tylko zastanawia ile to ma wspólnego z obecnym Chryslerem 300 - bo z tego co tu mówią i piszą, z poprzednikiem (300C z którym miałem styczność) w sumie teoretycznie niewiele...

Jeżeli Chrysler nie różni się zbytnio to mając swoje priorytety takie jak opisałeś, to w sumie się nie dziwie, że Ci się spodobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poza zmienionym badgem reszta to 100% Chrysler 300.

Obejrzałem parę recenzji amerykanów - wszyscy są pod niesamowitym wrażeniem nowego Chryslera. Mówią, że daje o wiele więcej niż BMW Mercedes czy Lexus. hmm.gif

itd.

Podobnych recenzji jest pełno - każdy się zachwyca... Pomijając re-badge co do którego mam nadal mieszane uczucia, wygląda na to, że amerykanom udało się zrobić wreszcie fajne, dobre jakościowo, dynamiczne i w miarę przyzwoicie trzymające się jezdni auto smile.gif Szczególnie chwalą wszyscy lekko nadsterowny dynamiczny AWD, 8 biegowy automat, włoskie sterydy dodane Pentastara czyniące go dynamicznym, nowe zawieszenie (podobno idealny kompromis między komfortem a trzymaniem się drogi) i wykończenie wnętrza (prawie każdy porównuje do "good old american classy sedan") i jakieś dodatki w stylu chłodzonych i podgrzewanych uchwytów na kubki, foteli kierownicy 8 calowego centrum sterowania autem itp.... Wygląda to tak, jakby wszyscy tam sikali po nogach widząc to auto... Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.