Skocz do zawartości

koszt wymiany amorka Seicento


Mannix

Rekomendowane odpowiedzi

podpowiedzcie ile wołają dziś za naprawę/wymianę amortyzatora w Seicento 0.9 (1998)? chodzi mi o koszt robocizny +części. do naprawy lewy przod od strony kierowcy.oprocz amorka ile placiliscie za naprawe zawieszki za 1 strone, tj. wahacz, laczńik stailizatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo to mozna samemu zrobic tylko jak kolega napisał bez sciagaczy sie tego nie obejdzie

czy wy nieumiecie czytac? pyta o koszt a nie kjurwa zrob to sam i jak zrobic, moze niekazdy lubi paprac sie w gownie i woli sobie zaplacic i miec z glowy wiec jesli nieznacie kosztow to dajta se siana grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrym sklepie lub przez internet kupisz przód KYB gazówki za 100 zł sztuka. Ja tak kupiłem (w intercarsie cena 200zł!!! za sztukę była)

Poza tym poświęć z godzinkę i odwiedź z 2, 3 mechaników i się zapytaj ile biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakbyś tak profil uzupełnił i skończył marudzić to może ktoś by Ci z kącikowiczów pomógł i zrobił

> to taniej niż u mechaniora, ale jak się tego nie chce nawet zrobić to niech Cię mechaniory

> kasują

> tyle w temacie

może tak "kącikowy kolega" zajął by się swoimi sprawami i problemami, a nie pouczał innych?

zadałem banalne pytanie, ale jak juz i inni zdążyli zauważyć wiele osób ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.

a co do profilka jest jak najbardziej aktualny. posiadam obecnie wyłacznie samochód służbowy. a na randke się nie umawiamy, także inne informacje kącikowemu koledze nie są do niczego potrzebne. żyj zgodnie z zasadą "im mniej wiesz, tym dłużej zyjesz".

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może tak "kącikowy kolega" zajął by się swoimi sprawami i problemami, a nie pouczał innych?

> zadałem banalne pytanie, ale jak juz i inni zdążyli zauważyć wiele osób ma problem z czytaniem ze

> zrozumieniem.

> a co do profilka jest jak najbardziej aktualny. posiadam obecnie wyłacznie samochód służbowy. a na

> randke się nie umawiamy, także inne informacje kącikowemu koledze nie są do niczego potrzebne.

> żyj zgodnie z zasadą "im mniej wiesz, tym dłużej zyjesz".

> pozdrawiam

Quote:

Witamy Cię nowy Userze w naszych skromnych CentoManiackich progach

Aby nasza współpraca tutaj układała się jak najlepiej, bez konfliktów i nie potrzebnych zgrzytów proponuję Ci:

Po pierwsze: przede wszystkim uzupełnić tzw: profil - czyli napisać co nieco o sobie. Dokonasz tego TUTAJ. A my dzięki tym danym będziemy mogli Cię bliżej poznać i mieć z Tobą lepszy kontakt.


Jak przychodzisz do kogoś do domu i gospodarz prosi, abyś łaskawie zdjął buty to też taki bojownik jesteś? Są pewne zasady, którymi kierują się ludzie na tym kąciku, byłoby miło, gdybyś też się stosował, a przynajmniej chociaż udawał, że nie jesteś chamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak przychodzisz do kogoś do domu i gospodarz prosi, abyś łaskawie zdjął buty to też taki bojownik

> jesteś? Są pewne zasady, którymi kierują się ludzie na tym kąciku, byłoby miło, gdybyś też się

> stosował, a przynajmniej chociaż udawał, że nie jesteś chamem.

własnie dlatego, przez szacunek do Ciebie, nie odpowiem Ci. na AK nie jestem newbie. jak to sie mówi, nie ucz ojca dzieci robić. offtopa nie wywolałem ja, lecz właśnie "miejscowi". pretensje kieruj więc w ich kierunku. jeśli zasada jest, ze tutaj odpowiada się nie na temat i szarogesi, to niezbyt miłe to miejsce. no ale jestem tu wyłacznie gościnnie, nie mam "żuczka" i pewnie mieć nie będę. i skończmy juz z tym offtopem, ok? wam musi sie mocno nudzić, skoro macie czas na pisanie pustych postów. energię mozna wykorzystać z korzyścią dla zdrowia, swojego i bliskich.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.