Skocz do zawartości

Prośba o ocenę


Armoth

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o ocenę tych dwóch ofert:

Pierwsza:

http://otomoto.pl/renault-scenic-2-0-dci-150-km-solar-dach-C28096699.html

Druga (coś jest z przodem czy mi się wydaje?):

http://otomoto.pl/renault-scenic-2-0i-134km-panorama-navi-xenon-C27734301.html

dodatkowo prośba o rozkodowanie vin z drugiej oferty i ewentualnie jakieś info: VF1JM0U0640842691

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do benzynowego:

1. Nie ma ESP (brak wyłącznika nad lewym kolanem.

2. Poduszek to on ma 4 i 2 kurtyny. Tyle miały.

3. Rzeczywiście z przodu trochę duża szczelina maska-zderzak ale mój też ma niemałą. Z tym że u mnie zderzak był na pewno nie raz zdejmowany, a walone nie było.

Wersja taka jak mój grand. Pewnie Tech Line. Czyli z takich na koniec produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proszę o ocenę tych dwóch ofert:

> Pierwsza:

> http://otomoto.pl/renault-scenic-2-0-dci-150-km-solar-dach-C28096699.html

> Druga (coś jest z przodem czy mi się wydaje?):

> http://otomoto.pl/renault-scenic-2-0i-134km-panorama-navi-xenon-C27734301.html

> dodatkowo prośba o rozkodowanie vin z drugiej oferty i ewentualnie jakieś info: VF1JM0U0640842691

> Z góry dziękuję.

Dlaczego te auta sa takie tanie? icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego te auta sa takie tanie?

No właśnie dlatego pytam.

W benzynie ten przód mnie niepokoi, choć cena jest średnia jak na ten rocznik. Pomyślałem, że może to ma coś wspólnego z dwulitrowym silnikiem w czasach kryzysu, ale kto wie...

Z kolei o dieslu dotychczas nie myślałem, ale już mam dość szukania i to objaw desperacji, cena też średnia, choć chętnie zapłacę więcej za pewny samochód.

Może ktoś planuje sprzedaż? hmm.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie dlatego pytam.

> W benzynie ten przód mnie niepokoi, choć cena jest średnia jak na ten rocznik. Pomyślałem, że może

> to ma coś wspólnego z dwulitrowym silnikiem w czasach kryzysu, ale kto wie...

> Z kolei o dieslu dotychczas nie myślałem, ale już mam dość szukania i to objaw desperacji, cena też

> średnia, choć chętnie zapłacę więcej za pewny samochód.

> Może ktoś planuje sprzedaż?

> Pozdrawiam

Ja za swojego grand scenica z marca 2009 roku sprowadzonego z NL z prawdziwym przebiegiem 121000km, w takiej wersji jak ten benzynowy z Twojego linku, dałem prawie 34000 zł ale z gazem i pełnymi opłatami. Więc cena chyba normalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie dlatego pytam.

> W benzynie ten przód mnie niepokoi,

na zdjęciu nr 4 przód faktycznie wygląda jakby składany był z trzech.

Ta szpara między prawym błotnikiem, maską a zderzakiem chyba nie jest oryginalna ale tu szukaj pomocy w kącikowiczach co mają takie modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja za swojego grand scenica z marca 2009 roku sprowadzonego z NL z prawdziwym przebiegiem 121000km,

> w takiej wersji jak ten benzynowy z Twojego linku, dałem prawie 34000 zł ale z gazem i

> pełnymi opłatami. Więc cena chyba normalna.

To ile on kosztowal w NL, ze jeszcze dalo sie na nim zarobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na zdjęciu nr 4 przód faktycznie wygląda jakby składany był z trzech.

> Ta szpara między prawym błotnikiem, maską a zderzakiem chyba nie jest oryginalna ale tu szukaj

> pomocy w kącikowiczach co mają takie modele

ale równie dobrze ktoś mógł się oprzeć o barierkę/zaspę/ścianę i wszystko jest ori, tylko sie lekko rozjechało. Moja żona tak ma z dojeżdżaniem przodem crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ile on kosztowal w NL, ze jeszcze dalo sie na nim zarobic?

Nie powiem Ci dokładnie ale cena jaką udało mi się znaleźć w ogłoszeniu w NL (po nr rejestracyjnych) była prawie taka jak zapłaciłem, czyli musieli sporo zbić z ceny. Jak to robią nie wiem. Dużo o samochodzie dało się znaleźć, bo kupowałem dosłownie kilka godzin po sprowadzeniu i jeszcze były ślady z NL w internecie. Najważniejsze, że na razie jeździ smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie powiem Ci dokładnie ale cena jaką udało mi się znaleźć w ogłoszeniu w NL (po nr

> rejestracyjnych) była prawie taka jak zapłaciłem, czyli musieli sporo zbić z ceny. Jak to

> robią nie wiem. Dużo o samochodzie dało się znaleźć, bo kupowałem dosłownie kilka godzin po

> sprowadzeniu i jeszcze były ślady z NL w internecie. Najważniejsze, że na razie jeździ

Pytam z ciekawosci, bo w takim razie utrata wartosci jest koszmarna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytam z ciekawosci, bo w takim razie utrata wartosci jest koszmarna...

bo nie maja znaczka vw hehe.gif jakoś sam jezdze renówka a mi odradzali kupno smile.gif

jakieś 6 lat już mam scenica 1 i jak narazie to alernator mi padł z powazniejszych awari zlosnik.gif

Jakieś bujdy kraza na temat renault old.gif

ale u nas na warsztacie to jakoś renówek mało widać smile.gif

Niemiecka technologia rzadzi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z okolicy zupełnie hobbystycznie lub w razie decyzji zakupowej za dobre piwo przy okazji odbioru auta, mógłby zerknąć na wspomniane autka. Bo jechać z Wa-wy tak w ciemno...

I jeszcze ponawiam prośbę o jakieś info o historii auta z vinu przeglądając kącik zauważyłem, że czasami czegoś się da dowiedzieć wink.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.