Skocz do zawartości

Była wystawa w wawie a tu cisza


balu

Rekomendowane odpowiedzi

> pzdr

co to za durna moda z tym "pies się zesrał a tutaj cisza"

ano była, coraz mniej wystawców się wystawia, udział w wystawie nijak nie przekłada się na sprzedanie czegokolwiek. Pół hali zajęło BMW, a najmniejsze zagęszczenie pojazdów na metr kwadratowy zajmowanej powierzchni miał chyba romet.

Plusem wystawy jest to, że spotkałem się ze znajomymi i wspólnie poganialiśmy trochę po mieście ( z wystawy do domu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pzdr

a no była. nie było HD, nie było Hondy (!!!)

Triumph i Ducati tak ustawili motocykle, że usiąść się nawet nie dało. żenua jak to zwykle w PL. Ci pierwsi pokazali tylko 4-5 modeli. Bez boneville, bez speed i street triple. słabizna. ducati chciałem się przysiąść do multistrady - nie było akurat tego modelu.

z plusów: stanowisko KTM i bmw (olbrzymi tłok). no i sobie przynajmniej jeansy w dobrej cenie kupiłem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poważnie? hmmm miałem info że nie będą w tym roku się wystawiać na rzecz suzuki marine...

> zwracam honor...

na 100% z Piaseczna jakiś dealer się wystawiał i mieli całkiem bogate stoisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a no była. nie było HD, nie było Hondy (!!!)

i nie było kymco

i kawasaki kilka sztuk też bym powiedział że nie było

> Triumph i Ducati tak ustawili motocykle, że usiąść się nawet nie dało. żenua jak to zwykle w PL

na kawie też nie, a chciałem się do 300 przysiąść nowej, jeden gość pytał gościa czy na triupha się może przymierzyć, a on, że tak, ale w salonie u nich hahaha

> z plusów: stanowisko KTM i bmw (olbrzymi tłok).

jedyne dobre stanowiska, junak miał też spore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ducati

> chciałem się przysiąść do multistrady - nie było akurat tego modelu.

no coś ty

multistrada była

tylko usiąść nie było możliwości, bo stała na podwyższeniu.

swoją drogą w tej klasie, nowy GS jest the best

no może KTM gdzieś blisko, ale jeszcze nie jeżdziłem. muszę jakąś jazdę próbną zorganiozować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Intermot w Köln byla do doopy ( a jest to najwieksza wystawa w Niemczech co dwa lata ), to czego oczekujesz po W-wie ? ? ?

Osobiscie nie jade nigdzie wiecej na jakiekolwiek ogladanie.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ducati

> no coś ty

> multistrada była

> tylko usiąść nie było możliwości, bo stała na podwyższeniu.

a to nie hyperstrada była?

> swoją drogą w tej klasie, nowy GS jest the best

bmw są nudne i oklepane smile.gif

> no może KTM gdzieś blisko, ale jeszcze nie jeżdziłem. muszę jakąś jazdę próbną zorganiozować

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezdziles juz jakims ? Jezeli tak, to jakim ?

> I dlaczego sa nudne ?

nie zaczynaj znowu. facepalm%5B1%5D.gif

nie wazne co napisze skonczy się powolywaniem na ekspertow motorradu i mityczne doswiadczenie, znowu nie bedziesz sluchal, ze to niewiele ma do rzeczy... itp itd.

są nudne bo nie maja znaczka harleya a pomimo tego wygladaja jak dla emeryta... jazda nie ma nic do rzeczy smile.gif dziekuje, ode mnie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.