Skocz do zawartości

C3 automat


Gripen

Rekomendowane odpowiedzi

Upewnij się czy jest tam Sensodrive (zmechanizowany manual), czy klasyczny hydrauliczny automat.

Sensodrive samo w sobie złe nie jest, płynność rewelacyjna nie jest więc szarpnie sobie czasem, nie jest ani lepsza ani gorsza od innych zrobotyzowanych manuali.

2006r to jakas wczesna generacja będzie, więc upewnij się czy ktoś poza ASO umie to naprawiać.

Najlepiej jakby to była klasyczna skrzynia hydrauliczna. W C4/C5 można to łatwo odróżnić, bo zrobotyzowana ma na wybieraku RNAM, a klasyczny automat PRNDM. Ale nie wiem czy w C3 jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Upewnij się czy jest tam Sensodrive (zmechanizowany manual), czy klasyczny hydrauliczny automat.

> Sensodrive samo w sobie złe nie jest, płynność rewelacyjna nie jest więc szarpnie sobie czasem, nie

> jest ani lepsza ani gorsza od innych zrobotyzowanych manuali.

> 2006r to jakas wczesna generacja będzie, więc upewnij się czy ktoś poza ASO umie to naprawiać.

> Najlepiej jakby to była klasyczna skrzynia hydrauliczna. W C4/C5 można to łatwo odróżnić, bo

> zrobotyzowana ma na wybieraku RNAM, a klasyczny automat PRNDM. Ale nie wiem czy w C3 jest tak

> samo.

To co napisałeś ... .demotywuje zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To dobrze, bo diesel w tym aucie to pomyłka.

czemu?

mam 2 znajomych, ktorych zony jezdza C3 z dieslem i sobie chwala

chyba, ze chodzi o polaczenie diesla z automatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No naparła się i .... no więc mówcie. 1,4 automat z 2006. Warto czy nie ? Cena nie ma znaczenia,

> bo i tak mnie nie stać gotówką

tylko jeśli jest tam zwykły manual

tej skrzyni zmechanizowanej nie tykaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeździłem tym samochodem z dieslem i powiem że było bardzo przyjemnie. Dobra elastyczność i niskie

> spalanie

Jeśli przy w miarę dynamicznej jeździe w mieście 7-8l dla takiego małego diesla jest niskim spalaniem, to nie mam więcej zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g> Jeśli przy w miarę dynamicznej jeździe w mieście 7-8l dla takiego małego diesla jest niskim

> spalaniem, to nie mam więcej zarzutów.

wyjatkowa ciezka noge masz

dziadki schodza ponizej 4

normalnie c3 diesel pali ok. 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tym (na szczęście) nie jeździłem, relacja jednego z Kącikowiczów.

Wozony bylem czyms takim przez tydzien po Londynie i w trasie.

Kolezka dosc ostro deptal tego diesla i w miescie i na autostradzie.

Nie pamietam teraz ile dokladnie mowil, ze mu to pali.

Za to kojarze, ze tankujac toto na stacjach liczylem sobie, ze niewiele spalilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli przy w miarę dynamicznej jeździe w mieście 7-8l dla takiego małego diesla jest niskim

> spalaniem, to nie mam więcej zarzutów.

Palił w/g komputera mniej niż 5l/100km. Dopiero przy bardzo szybkiej jeździe autostradowej spalanie rosło powyżej 5l.

To są moje doświadczenia z tym samochodem, a nie zasłyszane zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.