Skocz do zawartości

206 kombi jak otworzyć bagażnik jak nie działa z przycisku


Artur_W_wa

Rekomendowane odpowiedzi

> Chyba wszystkie szyby były otwierane, przytrzymując w pilocie przycisk otwierania przez dłuższą

> chwilę otwiera się szyba.

Diagnoza serwisu "prawdopodobnie elektrozamek - pińcet proszę "

ponieważ się otworzył ważne rzeczy zostały wyjęte i się zastanawia nad naprawą (szef się zastanawia spineyes.gif)

Czy przy otwieranej szybie nie powinna ona mieć takich plastikowych mocowań przechodzących przez nią??

Bo w tym egzemplarzu cała szyba w klapie jest gładka niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy przy otwieranej szybie nie powinna ona mieć takich plastikowych mocowań przechodzących przez

> nią??

Powinna mieć zlosnik.gif

> Bo w tym egzemplarzu cała szyba w klapie jest gładka

Więc nie ma otwieranej szyby zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Diagnoza serwisu "prawdopodobnie elektrozamek - pińcet proszę "

A nie przypadkiem mikrostyk, ktory otwiera zamek ?

Ten mikrostyk jest taki sam w xsarze picasso i innych autach PSA i nie kosztuje 500 tylko parę złotych smile.gif wymiana nie jest jakaś skomplikowana a jest to rzecz, która w tych autach pada nagminnie... Ja mam już 3 od nowości. smile.gif

pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie przypadkiem mikrostyk, ktory otwiera zamek ?

> Ten mikrostyk jest taki sam w xsarze picasso i innych autach PSA i nie kosztuje 500 tylko parę

> złotych wymiana nie jest jakaś skomplikowana a jest to rzecz, która w tych autach pada

> nagminnie... Ja mam już 3 od nowości.

> pozdr.

> M.

Pomogę obadać sprawę koleżance, na razie się cieszy że może korzystać z kufra przez szybę rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

A możecie kogoś polecić w stolicy koto by to obejrzał i zrobił nie zdzierając mimo wszystko hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomogę obadać sprawę koleżance, na razie się cieszy że może korzystać z kufra przez szybę

> A możecie kogoś polecić w stolicy koto by to obejrzał i zrobił nie zdzierając mimo wszystko

Sam to możesz ogarnąć. smile.gif

Tapicerka tylnej klapy jest na zatrzaskach i/lub na kilku śrubach

dostęp prosty. odkręca się wypina stary przełącznik i wpina nowy smile.gif i otwieranie działa...

Tutaj masz numer referencyjny części 6554 V5 bez problemu do dostania w ASO. Jakbyś potrzebował obrazek dotyczący tylnej klapy i wszystkich zaczepów to po VIN jestem to w stanie sprawdzić i dostaniesz stosownego pdf lub jpg .

pozdr.

M.

PS

Zakładamy oczywiście, że uszkodzeniu uległa wspomniana część.

Ale sądząc po objawach to tak będzie... bo klapa normalnie otwiera się dopiero po naciśnięciu magicznego przycisku.

A sprawdzić można wypinając go i zwierając na krótko drucikiem.

smile.gif

W XP na wysokości wyłącznika klapy jest otwór rewizyjny może w 206 jest tak samo. To ułatwiłoby naprawę i ewentualną diagnozę.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.