Skocz do zawartości

sms reader w B&M NAV


Rekomendowane odpowiedzi

Mam sam B&M bez NAV i reader działa bezproblemowo na Lumii 710, wcześniej parowałem inne telefony i nie było tak różowo. Z tego co pamiętam na stronie B&M jest tabelka, w której można znaleźć informacje jakie telefony obsługują m.in. funkcję readera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od jakiegoś czasu próbuję zmusić sms reader do działania. Na razie bez efektu. Czy u was sms reader

> działa normalnie? Czy też mój problem jest raczej bardziej powszechny? Telefon zarejestrowany

> w B&M to Samsung.

B&M czasem potrzebuje wstrząsu więc odetnij zasilanie z AKU na minute;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> działa normalnie? Czy też mój problem jest raczej bardziej powszechny?

Problem powszechny i raczej odpuść sobie smsy. Jest mało telefonów z którymi sms działa i są to zwykle stare modele. Ciesz się że łączy twój tel. jako zestaw głośnomówiący bo też są telefony które mają z tym problem.

Ps. Masz jakieś mapy do B&M NAV, w miarę aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Problem powszechny i raczej odpuść sobie smsy. Jest mało telefonów z którymi sms działa i są to

> zwykle stare modele. Ciesz się że łączy twój tel. jako zestaw głośnomówiący bo też są telefony

> które mają z tym problem.

> Ps. Masz jakieś mapy do B&M NAV, w miarę aktualne?

Ja do swojej Cromy zamówiłem zestaw CK-200 od Noki a wywalę CK-7 bo mi 2 telefonów nie obsługuje i coraz częściej sie łapie na rozmowie przez telefon a to mnie będzie kosztować znacznie więcej niż te 300 zł na zestaw zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co pamiętam na stronie B&M jest tabelka, w której

> można znaleźć informacje jakie telefony obsługują m.in. funkcję readera.

Dzięki za info. Sprawdziłem. Mojego modelu telefonu Samsung wave w ogóle nie ma na liście. Jednak B&M obsługuje go za wyjątkiem funkcji sms reader. I tak chyba powinien się cieszyć, bo mam fart, że mogę w zakresie pozostałych funkcji korzystać z B&M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ps. Masz jakieś mapy do B&M NAV, w miarę aktualne?

Mam płytę i pendriva z seryjnymi mapami, tj. 2008r Europa Środkowa, ale jeśli już jesteśmy przy temacie... Rozumiem, że licencji na aktualizację map Navteq w jakimkolwiek zakresie czasowym, Fiat nie dokładał gratis? ewentualnie update map trzeba dokupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przecież masz B&M w szufladzie

No właśnie mam ale co mi z tego .... ja potrzebuje coś co będzie pracować z 2 telefonami a tego co mam w szufladzie pod nic nie podepnę... to znaczy w Navi nie mam wejścia AUX więc sick.gif a nie mam ochoty przerabiać wszystkiego.... Wstawiam Ck-200 i mam wszystko co potrzebuje zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam w szufladzie pod nic nie podepnę... to znaczy w Navi nie mam wejścia AUX więc a nie mam

> ochoty przerabiać wszystkiego.... Wstawiam Ck-200 i mam wszystko co potrzebuje

Zapomniałem że masz connecta zlosnik.gif Z tego samego powodu musiałem się pozbyć swojego CN+, ale chodzi mi teraz po głowie pewien szalony pomysł jak raz na zawsze rozwiązać problem navi i aktualizacji map ideia.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapomniałem że masz connecta Z tego samego powodu musiałem się pozbyć swojego CN+, ale chodzi mi

> teraz po głowie pewien szalony pomysł jak raz na zawsze rozwiązać problem navi i aktualizacji

> map

Jestem ciekawy co ty tam wsadzisz za tablet hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.