Skocz do zawartości

Ile wam spalaja 2L benz. motory w miescie ??


Muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

> Wiesz, mam znajomego mieszkajacego pod Góra Kalwarią a pracującego w okolicyGalerii

> mokotów...Pracuje od 6 rano do 13 i twierdzi ze jego spalanie obejmuje jazde w "Warszawskich

> korkach"

tyle, ze ja kolege przedpiszcę czasem w tym korku na Okopowej mijam zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> plus brzydka felga

co poradzic zlosnik.gif jest jaka jest, spelnia swoja funkcje, nie jest stalowa, wiec dramatu nie ma zlosnik.gif

> a żeby nie było tak całkiem off topic to 2.0 R6 w wawie pali od 12,5 do 13,5, w trasie od 6,5

> (krajowe) do 10 (wwa-innsbruck-wwa)

co poradzic vol.2 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W przeszlosci jak jeszcze mialem auto z silnikiem benzynowym, z jedyna roznica ze 1.8 a nie 2l.

> Nissan Primera na krotkich trasach w zimie zjadal 12.5l. W lecie spadalo do 10.5l. Trasa w

> zaleznosci od predkosci przelotowych od 7 do 9l.

potwierdzam-primera p11.144.chociaz przy duzej cierpliwosci mozna bylo zejsc do 6,5 na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> potwierdzam-primera p11.144.chociaz przy duzej cierpliwosci mozna bylo zejsc do 6,5 na trasie.

Dokladnie mialem P11.144 wink.gif

Ale 6.5l na trasie to byloby bardzo uciazliwe - jazda chyba nie przekraczajaca 80 km/h grinser006.gif

Pamietam na autostradzie jak ja rozpedzilem do 180 km/h - zaczela zlopac okolo 17-18l rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja śmiem twierdzić, ze to Ci co sie chwalą niskim spalaniem, sami nie wiedzą ile tak naprawde

> spala ich auto

> nie patrz na wskazania komputera, bo nijak ma sie to do realiów

> kuzyn ma 2.0 tdi w audi, jezdzi bardzo dużo i bardzo ekonomicznie, ale twierdzi, ze poniżej 7

> litrów zejść to jest męczarnia, bo nie ma wtedy ani frajdy z jazdy, ani dla silnika to tez nie

> jest dobre

> suma sumarum nic nie przebije mocnej benzyny z lpg. jest lepiej i taniej

Myślisz, że Ci którzy mają komputery pokładowe nie potrafią porównać spalania z ,,kompa,, z tym z tankowania??

Mnie jak do tej pory każdy samochód który miałem (z tych współczesnych) spalał w okolicach deklaracji producenta.

Każdy samochód spali tyle na ile pozwoli mu kierowca (w pewnym uproszczeniu oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wg mnie, to Ty bajki opowiadasz. auto ważące 1.7 T, 204 KM i 10 po mieście? chyba jak go pchałeś

Croma ponad 1500 KG po wirusie na 191 KM spalanie średnie z tankowania w zakresie 6,7-7,2 l w warunkach mieszanych z przewagą zdecydowaną terenów miejskich jakimi ,,dysponuję''.

Teścia Volvo S80 D5 średnio spala poniżej 8 litrów, a teść jeździ w zasdzie tylko pomiędzy Tarnowskimi Górami , a Bytomiem.

Uwierz mi, że nie trzeba pchać tych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.