Skocz do zawartości

Jaka navi 2 din (BT, TV, uciągnie AM itp) do Aurisa?


Kysior

Rekomendowane odpowiedzi

Tata poszukuje nawigacji do Aurisa w miejsce fabrycznego radioodtwarzacza. Miał swojego czasu chinola - coś jak ten z Allegro ale to porażka była.

Możecie polecić coś, co będzie pasować do Aurisa po liftingu? Najlepiej, jakby to było dopasowane do deski, bez ramki, ale wolę coś solidnego plus ramka (GMS na przykład?) niż chińczyka, który pasować będzie, a jakościowo będzie tandetą. Tata ma licencję na automapę, więc dobrze byłoby, gdyby uciągnęło AM, sterowanie z kierownicy, fajnie, jakby miał tuner DVB-T, konieczna jest możliwość podpięcia kamery cofania, generalnie tata jest gadżeciarzem, więc wszystkie wodotryski mile widziane smile.gif

Wypatrzył gdzieś GMS 6701 - dobre to?

Aha - budżet tak do 2000zł, ale w razie czego może wyskrobie więcej - ale im mniej, tym lepiej smile.gif

A w ogóle ideałem byłaby oryginalna nawigacja Toyoty B9030, ale nigdzie nie mogę znaleźć - a szukam od miesiąca smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tata poszukuje nawigacji do Aurisa w miejsce fabrycznego radioodtwarzacza. Miał swojego czasu

> chinola - coś jak ten z Allegro ale to porażka była.

> Możecie polecić coś, co będzie pasować do Aurisa po liftingu? Najlepiej, jakby to było dopasowane

> do deski, bez ramki, ale wolę coś solidnego plus ramka (GMS na przykład?) niż chińczyka, który

> pasować będzie, a jakościowo będzie tandetą. Tata ma licencję na automapę, więc dobrze byłoby,

> gdyby uciągnęło AM, sterowanie z kierownicy, fajnie, jakby miał tuner DVB-T, konieczna jest

> możliwość podpięcia kamery cofania, generalnie tata jest gadżeciarzem, więc wszystkie

> wodotryski mile widziane

> Wypatrzył gdzieś GMS 6701 - dobre to?

> Aha - budżet tak do 2000zł, ale w razie czego może wyskrobie więcej - ale im mniej, tym lepiej

> A w ogóle ideałem byłaby oryginalna nawigacja Toyoty B9030, ale nigdzie nie mogę znaleźć - a szukam

> od miesiąca

6701 to bardzo fajne radyjko - sam takie posiadam jeszcze wersji beta wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 6701 to bardzo fajne radyjko - sam takie posiadam jeszcze wersji beta

Czy możesz mi coś więcej o tym radiu opowiedzieć? Zwłaszcza o jego wadach?

A jak wygląda podawanie komunikatów w Automapie z działającym w tle radiem? Radio jest przyciszane, czy całkowicie wyłączane? Nie przycina komunikatów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy możesz mi coś więcej o tym radiu opowiedzieć? Zwłaszcza o jego wadach?

> A jak wygląda podawanie komunikatów w Automapie z działającym w tle radiem? Radio jest przyciszane,

> czy całkowicie wyłączane? Nie przycina komunikatów?

jest to klon Blapunkta NY800 i niczym od niego nie odbiega wink.gif działa dokładnie tak samo jak on ...

co do wad - hmm brak zegarka w menu radia wink.gif

poza tym radyjko jest na prawdę super !

AM przycisza radyjko i podaje pełen komunikat - tak jak każda normalna navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest to klon Blapunkta NY800 i niczym od niego nie odbiega działa dokładnie tak samo jak on ...

> co do wad - hmm brak zegarka w menu radia

> poza tym radyjko jest na prawdę super !

> AM przycisza radyjko i podaje pełen komunikat - tak jak każda normalna navi

Nie orientujesz się jak jest z podłączeniem sterowania z kierownicy w hondzie odyssey ? Trzeba dokupić jakiś interface ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie orientujesz się jak jest z podłączeniem sterowania z kierownicy w hondzie odyssey ? Trzeba

> dokupić jakiś interface ?

Honda to japoniec a oni jeszcze są za murzynami wiec sterowanie jest analogowe - będzie działać wink.gif trzeba ustalić piny, podłączyć i zaprogramować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> jest to klon Blapunkta NY800 i niczym od niego nie odbiega działa dokładnie tak samo jak on ...

> co do wad - hmm brak zegarka w menu radia

> poza tym radyjko jest na prawdę super !

> AM przycisza radyjko i podaje pełen komunikat - tak jak każda normalna navi

Przy starszej automapie (>6 m-cy temu, nie pamietam wersji) obcinał poczatek

komunikatu, w aktualnej działa już bezproblemowo. Ale w razie obcinania jest na to sposób smile.gif

Fajna sprawa że obraz z kamery cofania pojawia się też na wyłączonym radiu,

a wadą póki co jest schemat kolorów menu nie pasujący do niektórych aut

oraz różny poziom wyjść subwoofer i line out.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> 6701 to bardzo fajne radyjko - sam takie posiadam jeszcze wersji beta

Mam pytanie - jak Ci sie sprawuje bluetooth? U mojego taty najpierw zsynchronizowal kontakty i każdy był podwójnie, ale po rozlaczeniu już ich nie pamięta. Teraz nie da sie nawet zsynchronizowac kontaktów - mieli w nieskończoność a jest tylko około 50 kontaktów. Telefon do SE Hazel j20i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie dziala bez problemu, tzn na początku też miałem jakieś problemy z synchronizacją

> ale przyczyną były ustawienia bluetooth w telefonie (zdalny tryb SIM)

tzn raz zsynchronizowane kontakty pamięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tzn raz zsynchronizowane kontakty pamięta?

Wydaje mi się, że to radio w ogóle nie zapamiętuje kontaktów - tzn jak nie ma

połączonej komórki to w kontakty nie wejdziesz,

ale po pierwszej synchronizacji, po podłączeniu telefonu, w kontakty można

wejść dosyć szybko, czyli jakaś informacja musi być zapisywana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.