Skocz do zawartości

[K] Samochód z "tym czymś"


MaserTi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Kiedyś tam w jakiejś przyszłości przyjdzie pora zmienić samochód (rok, półtorej myślę).

Kwota jaka to najprawdopodobniej będzie to 15-maks 20 tys zł. Lecz bliżej tej dolnej granicy.

Oczekiwania:

Swego czasu miałem saaba 900 Ng zrobionego na 290 hp i 450 Nm.

Poźniej przyszedł spokojniejszy okres gdzie wydatki na samochód miały być niskie i został zakupiony Nissan Primera.

Teraz znowu jest chęć posiadania czegoś z pazurem.

Myślałem o e46 2.8 lub 3.0. Lecz wczoraj oglądałem nissana skyline'a i nie powiem, że spodobał mi się.

-silnik benzynowy (fajnie jakby z LPG się lubił)

-4/5 drzwi

-koszta eksploatacji, które nie zabijają

-bezawaryjny zlosnik.gif

Zawsze chciałem nauczyć się driftingu więc raczej będzie to RWD.

Jakieś propozycję? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> Kiedyś tam w jakiejś przyszłości przyjdzie pora zmienić samochód (rok, półtorej myślę).

> Kwota jaka to najprawdopodobniej będzie to 15-maks 20 tys zł. Lecz bliżej tej dolnej granicy.

> Oczekiwania:

> -silnik benzynowy (fajnie jakby z LPG się lubił)

> -4/5 drzwi

> -koszta eksploatacji, które nie zabijają

> -bezawaryjny

> Zawsze chciałem nauczyć się driftingu

Tylko zebys driftu z kreceniem baczkow nie pomylil, bo do tego ten watek zmierza.

Potrzebna bedzie moc, nie butla z gazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko zebys driftu z kreceniem baczkow nie pomylil, bo do tego ten watek zmierza.

> Potrzebna bedzie moc, nie butla z gazem.

Z góry informuję. W zawodach startować nie zamierzam, po mieście latać bokami też. Jak się nadarzy okazja na placu lub innym nieuczęszczanym miejscy. Albo inaczej. Zawsze chciałem mieć tył napęd zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z góry informuję. W zawodach startować nie zamierzam, po mieście latać bokami też. Jak się nadarzy

> okazja na placu lub innym nieuczęszczanym miejscy. Albo inaczej. Zawsze chciałem mieć tył

> napęd

Jesli kupisz E36, a w budzecie 15-20 starczy na zadbane, to bedzie to dobry wybor.

Duzo czesci, ceny normalne, przyjemnosc z jazdy bezcenna. Tylko to sa stare auta i duzo jest skorodowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesli kupisz E36, a w budzecie 15-20 starczy na zadbane, to bedzie to dobry wybor.

> Duzo czesci, ceny normalne, przyjemnosc z jazdy bezcenna. Tylko to sa stare auta i duzo jest

> skorodowanych.

Właśnie zastanawiam się czy budżet nie będzie za niski. Wolałbym nie schodzić z rocznikiem poniżej 99 roku palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.