Skocz do zawartości

Wyłączenie przyciemniania zegara Lacetti


PAWELwaw84

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum Nubiry za dobrych czasów ktoś zapodał dokładnie które kabelki wypiąć i z której kostki, żeby zegarek się nie przyciemniał po włączeniu świateł i np. bzyczek nie pikał, jeśli były drzwi otwarte i grało radio (po modyfikacji pikał tylko jak się wyjęło kluczyk z zapalonymi światłami - takie przypomnienie). Ktoś może przeniósł już to na grunt Lacetti? Interesowałoby mnie szczególnie nieprzyciemnianie zegarka po włączeniu świateł smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na forum Nubiry za dobrych czasów ktoś zapodał dokładnie które kabelki wypiąć i z której kostki,

> żeby zegarek się nie przyciemniał po włączeniu świateł i np. bzyczek nie pikał, jeśli były

> drzwi otwarte i grało radio (po modyfikacji pikał tylko jak się wyjęło kluczyk z zapalonymi

> światłami - takie przypomnienie). Ktoś może przeniósł już to na grunt Lacetti? Interesowałoby

> mnie szczególnie nieprzyciemnianie zegarka po włączeniu świateł

Do zegarka idą 4 kable.

Stamtąd brałem zasilanie do termometru, z funkcją przypominania o włączeniu świateł.

http://members.chello.pl/r.wicik/PoradyTechniczne.html#Placet14

Teraz trzeba by po schematach poszukać skąd te napięcia biegną smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na forum Nubiry za dobrych czasów ktoś zapodał dokładnie które kabelki wypiąć i z której kostki,

> żeby zegarek się nie przyciemniał po włączeniu świateł i np. bzyczek nie pikał, jeśli były

> drzwi otwarte i grało radio (po modyfikacji pikał tylko jak się wyjęło kluczyk z zapalonymi

> światłami - takie przypomnienie). Ktoś może przeniósł już to na grunt Lacetti? Interesowałoby

> mnie szczególnie nieprzyciemnianie zegarka po włączeniu świateł

Może ja mam dziwne auto ale u mnie to wszystko co piszesz jest w standardzie.

Zegarek przygasa, a radio działa bez kluczyka ( czyli nie pika )

Jedynie co, to trzeba chyba co 30 min. go włączyć ( zabezpieczenie aku.)

Nie doczytałem że ty nie chcesz mieć przygasania zegarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a radio działa bez kluczyka ( czyli nie pika )

Nie chodzi o pikające radio tylko o brzęczyk, który daje o sobie znać po otwarciu drzwi ok.gif

> Jedynie co, to trzeba chyba co 30 min. go włączyć ( zabezpieczenie aku.)

Tzw. Logika zapłonu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.