Skocz do zawartości

Vag kkl VS elm327


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, co powinno dawać większe możliwości w diagnostyce fiata używając FES-a?

Wczoraj nabyłem FES 3.5 i mam VAG KKL no i chciałem się tym trochę pobawić na mim kropku...

kropek jak z opisu (znaczy 1.2 8V 2000r)

No i zaczął się cyrk...

Jaką wersję ECU bym nie wybrał to jest problem z ISO (niezgodność ISO) czy to PUNTO 99 czy 03... i każdy ze sterowników sparwdzony... Nie wiem co jest grane...

Vag kkl przełączony na 7.

No i nie mogłem się połączyć z deską ani AIRBAG - FES krzyczał, że chce ELM327... no i kropka!

Natomiast bezporblemu zdiagnozowałem VAG KKL uno z silnikiem 0.9 programem TZOK'a tym IAW 2.0...

Jakiś czas temu byłem u kumpla (kącikowicza zresztą) i podpieliśmy kropasa pod fes, ale nie VAG KKL tylko ELM327 pod Bluetooth... Tu działało wszystko bez problemu...

Więc mam popsutego VAGA? czy po prostu ELM327 daje więszke możliwości?

A jeszcze jak ma się VAG KKL i diagnostyka Grande Punto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tutaj masz listę pojazdów i jakim interfejsem z jaką przejściówką się z nimi połączysz na

> czerwono wersja obsługiwana jest tylko dla zarejestrowanego programu

czyli do tego vaga adpatery by się zdały... no i elm jakb był... to można sporo zdziałać..

a żeby sie zarejestrować trzeba zapłacić?

Ciekawe ile taka licencja kosztuje hmm.gifhmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP ogarniesz ELM i najnowszym MES-1.4

Co do licencji jeżeli mogę się wypowiedzieć to masz aktualizacje do nowszych wersji przez rok. Po roku kolejne 200PLN jeżeli oczywiście będziesz chciał pobierać kolejne nowsze aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> GP ogarniesz ELM i najnowszym MES-1.4

> Co do licencji jeżeli mogę się wypowiedzieć to masz aktualizacje do nowszych wersji przez rok. Po

> roku kolejne 200PLN jeżeli oczywiście będziesz chciał pobierać kolejne nowsze aktualizacje.

A to cos sie pozmienialo co do licencji?? Wg mnie nie bylo czegos takiego jak mozliwosc aktualizacji tylko przez rok, przynajmniej do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj tutaj

Zmiany co do pierwotnej licencji nastąpiły chyba jeszcze za starej nazwy oprogramowanie czyli FES-a chyba w marcu 2012r. Pierwsze licencje posiadają dożywotnią aktualizację. Jak to mówią kto pierwszy ten lepszy cool.gif

Podobnie postąpił twórca oprogramowania Maxitest pierwsze licencje dożywotnie obecne aktualizacja przez 1 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz wszystko jasne, ja mam stara licencje, wiec uaktualnia mi sie bez problemu, a jak to teraz jest z nowymi, to nie jestem na biezaco wink.gif.

W sumie przedluzenie aktualizacji powinno kosztowac mniej niz nowa licencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.