Skocz do zawartości

Nawigacja w MyLink


ggregg

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie udało mi się uruchomić nawigację. Przyznam, że parę razy miałem ochotę się poddać. Dopiero w drugim ASO wiedzieli o co mi chodzi, to znaczy przyznali się, że nie bardzo kumają ale przyszła jakaś aktualizacja i mogą spróbować ją wgrać. Potem przez tydzień walczyłem z Koreą Południową (jak Kim Dzong Un), bo kasę z konta pobrali ale licencji na nawigację nie udostępnili i w końcu zwycięstwo (dowód w załączniku).

286891042-DSC_0587.jpg

post-156914-14352520251802_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wreszcie udało mi się uruchomić nawigację. Przyznam, że parę razy miałem ochotę się poddać. Dopiero

> w drugim ASO wiedzieli o co mi chodzi, to znaczy przyznali się, że nie bardzo kumają ale

> przyszła jakaś aktualizacja i mogą spróbować ją wgrać. Potem przez tydzień walczyłem z Koreą

> Południową (jak Kim Dzong Un), bo kasę z konta pobrali ale licencji na nawigację nie

> udostępnili i w końcu zwycięstwo (dowód w załączniku).

Ja dzisiaj uruchomiłem w Aveo. Fajna zabawa i za rozsadne pieniadze.

Chociaz w serwisie tez nic nie wiedzieli dopiero jak ich przycisnalem to zadzwonili do CHP i okazalo sie ze od 2 tygodni jest biuletyn. W dodatku mysleli ze skasuja za to kase, a CHP mowi ze ma byc darmo to darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ojca Aveo stało od 14.00 do 16.30, ale nic nie odnotowali, bo nie ma takiej potrzeby.

Mały OT. Czy wymianę stycznika klapy w sedanie powinni wbić do książki? Zgłosiłem na drugim przeglądzie że franca działa jak chce grinser006.gif

Ostatnie 5 miesięcy nie działała, zaczęła 15 kwietnia, na dwa tygodnie przed przeglądem. ASO Tarnów wymieniło stycznik, ale w książce wpisów brak. Cieszyć się czy płakać niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W cennikach stoi, że można mieć albo MyLink albo nawigację, za którą trzeba dopłacić 1100zł chyba.

> Rozumiem, że teraz za darmo jest i nawigacja i MyLink?

Nie do konca za darmo, bo za programik trzeba placic, ale duzo, duzo mniej niz do tej NAvi z Navteq.

Na poczatk 4,07 PLN, a potem cos okolo 50euro, czy jakos tak. Szczegolow jeszcze nie sprawdzalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W cennikach stoi, że można mieć albo MyLink albo nawigację, za którą trzeba dopłacić 1100zł chyba.

> Rozumiem, że teraz za darmo jest i nawigacja i MyLink?

Nawigację masz i w klasycznej nawigacji (dopłata 3000 - 1100 w zależności od wersji) i w MyLink. Wszystko co masz w MyLink masz tak naprawdę w smartfonie. Radio internetowe jest np. za darmo a za dożywotnią licencję + 3 lata aktualizacji map + info o korkach zapłaciłem 69 Euro.

To darmowy program do ściągania radia z netu:

286893866-DSC_0595.jpg

post-156914-14352520295393_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakim telefonem dysponujesz? Z tego co wiem, to nie każdy Android współpracuje z BringGo, a

> przymierzam się do zmiany smartfona.

Motorola Razr (XT910), Android 4.1.2 . Problemy są z modyfikowanymi systemami. Kiedy uszkodziłem Nokię z Windowsem zastanawiałem się, czy pod kątem zamówionego auta przejść na Androida czy na Iphona. Wydaje mi się, że Android się bardziej sprawdza, bo nie trzeba go za każdym razem podpinać pod USB, w sumie to nie wyciągam go z kieszeni, chyba że chcę jechać z nawigacją gdzieś dalej, wtedy wiadomo - bateria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku "ajfon" nie wchodzi w grę, bo nie zupełnie nie trawię tego sprzętu, a konieczność podłączania jego kablem to już do reszty porażka. Czekam zatem na Nexusa 4 i w drugiej połowie czerwca dam znać jak całość śmiga w moim Cruzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

> W moim przypadku "ajfon" nie wchodzi w grę, bo nie zupełnie nie trawię tego sprzętu, a konieczność

> podłączania jego kablem to już do reszty porażka. Czekam zatem na Nexusa 4 i w drugiej połowie

> czerwca dam znać jak całość śmiga w moim Cruzie.

Czy już coś wiesz na temat współpracy GN4 z MyLink? Generalnie jest lista smartfonów współpracujących z MyLink, ale datowana na 2012 rok, czyli "oj dawno dawno temu".

Pytam też dlatego, że sam zastanawiam się nad tym telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy już coś wiesz na temat współpracy GN4 z MyLink? Generalnie jest lista smartfonów

> współpracujących z MyLink, ale datowana na 2012 rok, czyli "oj dawno dawno temu".

> Pytam też dlatego, że sam zastanawiam się nad tym telefonem.

Co masz na mysli wspolpraca? Z bluetooth dziala wszystko co ma bluetooth, a z aplikacjami tylko wybrane telefony np. LG nie wspolpracuje z Bringgo, zreszta na stronie bringgo.com jest pelna lista telefonow wspolpracujacych i tez nie

Nexus raczej szybko nie bedzie, skoro jest to ododsobniony telefon. Nawet Windows Phone nie ma zadnych aplikacji na ten system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co masz na mysli wspolpraca? Z bluetooth dziala wszystko co ma bluetooth, a z aplikacjami tylko

> wybrane telefony np. LG nie wspolpracuje z Bringgo, zreszta na stronie bringgo.com jest pelna

> lista telefonow wspolpracujacych i tez nie

> Nexus raczej szybko nie bedzie, skoro jest to ododsobniony telefon. Nawet Windows Phone nie ma

> zadnych aplikacji na ten system.

Tak, wiem, że przez bt działa wszystko co ma bt, chodzi mi właśnie o aplikacje ze szczególnym uwzględnieniem bronggo. A co do LG Google Nexus 4 właśnie patrzyłem na stronie bringgo na listę telefonów współpracujących z bringgo (dla Europy: Compatible Device by Region (Europe) - pdf) i na niej się on znajduje. Nie znajduję się on jednak na liście telefonów współpracujących z MyLink (niestety ta lista jest datowana na 2012 rok, więc może się coś zmieniło w tym czasie). A wolałbym nie kupować nowego telefonu w ciemno, tym bardziej, że ktoś już mógł to testować.

Aktualnie mam Samsung SGS+ (I9001) który niestety nie współpracuje z bringgo i zamiaruję go wymienić na coś co jednak współpracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, wiem, że przez bt działa wszystko co ma bt, chodzi mi właśnie o aplikacje ze szczególnym

> uwzględnieniem bronggo. A co do LG Google Nexus 4 właśnie patrzyłem na stronie bringgo na

> listę telefonów współpracujących z bringgo (dla Europy: Compatible Device by Region (Europe)

> - pdf) i na niej się on znajduje. Nie znajduję się on jednak na liście telefonów

> współpracujących z MyLink (niestety ta lista jest datowana na 2012 rok, więc może się coś

> zmieniło w tym czasie). A wolałbym nie kupować nowego telefonu w ciemno, tym bardziej, że ktoś

> już mógł to testować.

> Aktualnie mam Samsung SGS+ (I9001) który niestety nie współpracuje z bringgo i zamiaruję go

> wymienić na coś co jednak współpracuje.

Wejdz na liste niedzialajcych tam jest mnostwo telefonów LG ktore nie chcca Brinngo.

Mam nawet taki jeden w domu bo ojciec sie uparl, bo mowi ze ma Android to bedzie dzialal. Teraz szukamy kogos kto sie zamieni LG5 na cos z marki Sony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy już coś wiesz na temat współpracy GN4 z MyLink? Generalnie jest lista smartfonów

> współpracujących z MyLink, ale datowana na 2012 rok, czyli "oj dawno dawno temu".

> Pytam też dlatego, że sam zastanawiam się nad tym telefonem.

W przypadku Nexusa 4 wszystkie funkcje MyLinka łącznie z nawigacją działają bez problemu. Polecam takie połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.