Skocz do zawartości

Rozmiar felg a tarcze 257mm


Pajson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dwa pytania w związku ze swapem hamulców 257 do CC:

1. Czy pod ten zestaw podejdzie jakaś felga 13" ?

2. Czy każda felga 14" komponuje się z tym zestawem bez problemów ? Czy może są jakieś 14" które nie podchodzą pod hamulce 257 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Dwa pytania w związku ze swapem hamulców 257 do CC:

> 1. Czy pod ten zestaw podejdzie jakaś felga 13" ?

> 2. Czy każda felga 14" komponuje się z tym zestawem bez problemów ? Czy może są jakieś 14" które

> nie podchodzą pod hamulce 257 ?

13 nie wejdzie zadna, ledwo niektore wchodza pod wentyle 240

14 tez kazda nie wejdzie, zalezy od konstrukcji felgi i ET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 13 nie wejdzie zadna, ledwo niektore wchodza pod wentyle 240

> 14 tez kazda nie wejdzie, zalezy od konstrukcji felgi i ET.

Mam felgi z Lanci 14" ET 45, foto w załączniku. Zastanawiam się właśnie czy podejdą pod 257. Są może jakieś wymiary które felga powinna spełniać aby nie kolidować z zestawem 257 ?

Edit: Dystanse w razie czego coś pomagają ?

post-151846-14352520302232_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim et to obowiązkowo duży dystans ale to raczej ze względu na końcówkę drążka.

Nie wiadomo też czy dystansu pod tarcze nie będziesz musiał dać ale to zależy od tego jaki zacisk zastosujesz.

U mnie przy tarczy 257mm wchodzi napewno felga Ac Schnitzer 7x14 et25 + dystans 10mm ale dystans ze względu na drążek. I seria stalówka z Bravo, 5,5x14 et37 i zapas 4,5x14 et 43.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy takim et to obowiązkowo duży dystans ale to raczej ze względu na końcówkę drążka.

> Nie wiadomo też czy dystansu pod tarcze nie będziesz musiał dać ale to zależy od tego jaki zacisk

> zastosujesz.

> U mnie przy tarczy 257mm wchodzi napewno felga Ac Schnitzer 7x14 et25 + dystans 10mm ale dystans ze

> względu na drążek. I seria stalówka z Bravo, 5,5x14 et37 i zapas 4,5x14 et 43.

Zaciski chciałem wziąć od punto 1.9 jtd i tarcze 257 mm, a dystanse mam 20 mm, kupiłem okazyjnie 14" i zacząłem się zastanawiać czy mi pod to podpasują, ale chyba nie dowiem się dopóki nie kupie zacisków i nie przymierzę grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zaciski chciałem wziąć od punto 1.9 jtd i tarcze 257 mm, a dystanse mam 20 mm, kupiłem okazyjnie

> 14" i zacząłem się zastanawiać czy mi pod to podpasują, ale chyba nie dowiem się dopóki nie

> kupie zacisków i nie przymierzę

zaciski + tarcze które masz pasują bez problemu, zakładasz i jedziesz. Co do kół, to mam stalówki 14x6" o ET38 i to wygląda, ze jest max co się da zmieścić (do środka)

[edycja]

a;le jak masz dystans 20mm to bez lipy powinno pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same felgi na zimę( Lancia 5,5J ET45 ) i tydzień temu założyłem wentylowane 257mm z Bravy 1.8. Robiłem przymiarkę czy pasują zlosnik.gif

U mnie co prawda w Punto ale wszytko podeszło, felgi pasują na zaciski. Ledwo bo ledwo ale pasują i nic nie obciera ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam takie same felgi na zimę( Lancia 5,5J ET45 ) i tydzień temu założyłem wentylowane 257mm z Bravy

> 1.8. Robiłem przymiarkę czy pasują

> U mnie co prawda w Punto ale wszytko podeszło, felgi pasują na zaciski. Ledwo bo ledwo ale pasują i

> nic nie obciera

To super grinser006.gif Dzięki wielkie za info 20.GIF pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.