Skocz do zawartości

[GnA]Polski Fiat 126p ST - 1984r


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem Wam kiedyś w temacie o Białym '86

Auto zostało kupione "przypadkiem" w 1986 przez mojego dziadka... Przypadek polegał na tym, że mój ojciec w 1984 roku wpłacił na kilka losowań... Oczywiście nie mógł wpłacić kilku losowań na siebie więc cała nasza rodzina brała udział w losowaniach Malucha... Ojciec miał szczęście i zaraz na początku wylosował ślicznego zielonego ST.

Dwie fotki z tamtego okresu:

img_4012.jpg img_4013.jpg

Kiedy bliźniacze auto pojawiło się na portalu ogłoszeniowym wiedziałem, że musi być mój cfaniaczek.gifcfaniaczek.gifcfaniaczek.gif Pognałem do Kielc obejrzeć, dogadałem się co do ceny, wróciłem na Śląsk po kasę, byłem na Majówce Rezerwy, gdzie o dziwo nie sponiewierałem się i dzisiaj rano pogoniłem do Kielc odebrać auto.

Miało być z lawetą, ale niestety nigdzie nie mogłem dostać lekkiej lawety. Pojechałem na żywca.

Po załatwieniu formalności i przekazaniu kasy zatankowałem auto i wyruszyłem w drogę powrotną:

img_4014.jpg img_4015.jpg img_4018.jpg

Niestety nie udało się ujechać daleko. Auto się dławiło, słabło, gasło. Po kilku takich samych objawach postanowiłem, że nie będę ryzykował "zapinania holu" w jakimś wąskim gardle. Na lince zrobiliśmy ok. 140km, ale na plac wjechał sam!!

Wkrótce regulacja, kilka zaprawek, polerka, odkurzanie, konserwacja i... opinia rzeczoznawcy i żółte blachy 8) 8) 8)

Bla, bla, bla, a Wy i tak nie czytacie, tylko oglądacie fotki:

img_4021.jpg img_4022.jpg img_4025.jpg

img_4026.jpg img_4027.jpg img_4028.jpg

img_4029.jpg img_4030.jpg

Wnętrze:

img_4031.jpg img_4033.jpg img_4032.jpg

Silnik:

img_4034.jpg img_4035.jpg

I na szybko:

img_4040.jpg img_4041.jpg img_4042.jpg

img_4043.jpg img_4044.jpg

W związku z ogarnianiem garażu nocuje dzisiaj tak:

img_4045.jpg img_4046.jpg

Od dziadka dostałem jeszcze kilka gratów i zestawik dokumentów:

img_4024.jpg img_4047.jpg

Fajny?? wink.gifwink.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Hmm???

img_4192.jpg img_4193.jpg

img_4194.jpg img_4195.jpg

Blaszki metalowe, na wzór oryginałów. Tył miał być kwadratowy, ale fabryczne dziury w klapie są tak zrobione, że cztery wystawałyby spod tablicy więc zapadła decyzja o dwóch prostokątach. Blachy na razie tylko przymierzone do zdjęć. Na zloty oraz do zdjęć jak znalazł smile.gifsmile.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chromy i normalne lampy są z powrotem.

> Bagażnik zostaje, choć niekoniecznie ten.

> PS. Maluch, zwłaszcza na tych tablicach wzbudza spore zainteresowanie przechodniów:

Dobrze się prezentował na KKN ma nadzieję że będzie służył smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.