Skocz do zawartości

Naprawa powypadkowa HONDA - Warszawa


M_CH

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym tygodniu miałem bliskie spotkanie z osobówką i asfaltem, w wyniku czego trochę mi się cebulka porysowała. oslabiony.gif

Fotki

Poza opisem w linku powyżej wczoraj przyjrzałem się jej dopiero trochę bardziej i jeszcze odkryłem, że 'zadupek' mi lekko popękał crazy.gif

Ma ktoś jakieś doświadczenie gdzie w Wawie można oddać moto, żeby ładnie zrobili z OC sprawczyni?

A tak w ogóle czy takie coś jak motocykl zastępczy występuje? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podejrzewam że koszt naprawy może przekroczyć wartość motocykla, no ale trzeba poczekać na wycenę

NIEEEEEEEE, kurde zżyłem się z cebulką beksa.gif

> A jak tam straty w stroju motocyklowym ?

> O to też się chyba powinieneś ubiegać

- Rękawica trochę zdarta

- kurtka przetarta i porwana na ramieniu

- kask lekko wyszczerbiony w jednym miejscu

Głupi byłem, bo nie wziąłem spodni od stroju (a prawie zawsze śmigam w stroju pełnym) dlatego mam kolano otarte a nie lekko obite sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zeszłym tygodniu miałem bliskie spotkanie z osobówką i asfaltem, w wyniku czego trochę mi się

> cebulka porysowała.

> Fotki

> Poza opisem w linku powyżej wczoraj przyjrzałem się jej dopiero trochę bardziej i jeszcze odkryłem,

> że 'zadupek' mi lekko popękał

> Ma ktoś jakieś doświadczenie gdzie w Wawie można oddać moto, żeby ładnie zrobili z OC sprawczyni?

> A tak w ogóle czy takie coś jak motocykl zastępczy występuje?

pytac w ISM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa tygodnie temu tez mialem spotkanie, ale na szczescie tylko z osobowka. Uratowalem sie od poznania asfaltu, a wiec i straty mialem sporo mniejsze. Babka zajechala mi droge. Samochod bardziej ucierpial. Miales crashpady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja dwa tygodnie temu tez mialem spotkanie, ale na szczescie tylko z osobowka. Uratowalem sie od

> poznania asfaltu, a wiec i straty mialem sporo mniejsze. Babka zajechala mi droge. Samochod

> bardziej ucierpial. Miales crashpady?

Mam gmole, ale w domu w szafie... crazy.gif

Kupiłem niedawno, ale chciałem pierw doprowadzić dekiel alternatora do wyglądu po zeszłorocznym spotkaniu z osobówką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> pytac w ISM

Dzięki za namiar 20.GIF

W środę odstawiłem tam moto, z podejścia do sprawy jestem bardzo zadowolony waytogo.gif

Po nicku Ciebie nie kojarzył, ale nazwę forum już tak zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.