Skocz do zawartości

Prostownik z funkcją rozruchu do 300zł


camel00

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem kilka wątków, polecane prostowniki (nie licząc tych z Lidla) to CTEK MXS 5.0 , Optimate-6 (trochę za drogie) i -ktoś wspominał - YATO yt-8302

Poleci ktoś coś? wink.gif Cena do 300zł - może być mniej.

Zupełnie się na tym nie znam, ale wymienione wyżej chyba nie mają funkcji rozruchu.

W podwieszonym wątku nie pytam, bo tam są tylko recenzje już posiadanego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat lidlowski jest fajny i jak od razu nie padnie to bedzie sluzyl.

Co do twoich potrzeb to moze warto pomyslec o urządzeniu rozruchowym a nie prostowniku.

Widzialem dwa fajne modele w sieci norauto.

Chyba znajomy mechanik ma taki i dziala od dluzszego czasu.

Tanszy modej zmiesci sie w twoim budżecie. Prostownik z rozruchem to wiekszy wydatek, bo te tansze nie pociągnął nawet malej benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Norauto nx3000 ?

Nie, nie prostownik, tylko urzadzenie rozruchowe - booster n 700.

Spojrz na zdjecia prostownikow i pomysl jak przez takie kabelki przepuscic prad rozruchowy rzedu 400-600 amper.

Poza tym, to co wkleiles wyzej jest czysto elektroniczna przetwornica, przez takie urzadzonko tez nie przeciagniesz pradu rozruchowego.

Booster dziala na innej zasadzie - jest to akumulator z wlasna ladowarka, wszystko zamkniete w jednej obudowie. To tak jakbys w domu w kartonie trzymal prostownik i akumulator i w razie W odpalal auto wlasnie z tego dodatkowego aku z kartonu.

Najwazniejsze przy wyborze jest prad rozruchowy twojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przejrzałem kilka wątków, polecane prostowniki (nie licząc tych z Lidla) to CTEK MXS 5.0 ,

> Optimate-6 (trochę za drogie) i -ktoś wspominał - YATO yt-8302

> Poleci ktoś coś? Cena do 300zł - może być mniej.

> Zupełnie się na tym nie znam, ale wymienione wyżej chyba nie mają funkcji rozruchu.

> W podwieszonym wątku nie pytam, bo tam są tylko recenzje już posiadanego sprzętu.

kupic prostownik za 70-80 zł i osobno Bostera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie polecam prostowniki i urządzenia rozruchowe firmy Telto ze Skierniewic.Boję się tylko,że w zakładanym budżecie będzie ciężko coś znaleźć,ale warto poszukać bo wystawiają tak na allegro jak i w swoim sklepie internetowym. ok.gif

Ja kupowałem PMS630 typowo warsztatowy sprzęt i jestem mega zadowolony. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.