Skocz do zawartości

Millers eco MAX ONE SHOT


fanlan

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem na "sobie" ten specyfik jako, żenigdy nicnie dolewałemto myślę....doleję i ja:)

Otóz wlałem jadac do niemiec wiec mysle,spokojna, ciepla jazda ok 550km w obie strony.

Z obserwacji roznica w spalaniu komp/real z 0,3 na 0,14 spałko

Wiec komp 6 , real 6,14 do korka.

PO 536 km miałem zapchanie DPF-ana 42% ( wypalil sie w trakcie) .

Potem na przebieg jeszcze żlożył się wyjazd w góry, już mniej równa jazda niż na A4.

Odnoszę wrażenie jaby silnik ciszej chodził ( może złudzenie)

Aaa......sprawdziłem korekte wtryskow (jesli to pomaga)- bieg jałowy:

1 -0,2

2 -0,22

3 -0,59

4 + 0,83

przy 2000prm odpowiednio

-0,04

-0,27

-0,61

+0,90

Wiec roznica z sprawdzenia sprzed dolania jest widoczna czy na korzysc...nie mam pojecia:) (kiedys dawalem fote)

Teraz dolalem Millersa eco MAX, 60ml/zbiornik, koszt ok 6zl na tankowanie wiec jesli w czystosci utrzyma i mniej dpf sie zapycha uznaje, ze warto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdziłem na "sobie" ten specyfik jako, żenigdy nicnie dolewałemto myślę....doleję i ja:)

> Otóz wlałem jadac do niemiec wiec mysle,spokojna, ciepla jazda ok 550km w obie strony.

> Z obserwacji roznica w spalaniu komp/real z 0,3 na 0,14 spałko

> Wiec komp 6 , real 6,14 do korka.

> PO 536 km miałem zapchanie DPF-ana 42% ( wypalil sie w trakcie) .

> Potem na przebieg jeszcze żlożył się wyjazd w góry, już mniej równa jazda niż na A4.

> Odnoszę wrażenie jaby silnik ciszej chodził ( może złudzenie)

> Aaa......sprawdziłem korekte wtryskow (jesli to pomaga)- bieg jałowy:

> 1 -0,2

> 2 -0,22

> 3 -0,59

> 4 + 0,83

> przy 2000prm odpowiednio

> -0,04

> -0,27

> -0,61

> +0,90

> Wiec roznica z sprawdzenia sprzed dolania jest widoczna czy na korzysc...nie mam pojecia:) (kiedys

> dawalem fote)

> Teraz dolalem Millersa eco MAX, 60ml/zbiornik, koszt ok 6zl na tankowanie wiec jesli w czystosci

> utrzyma i mniej dpf sie zapycha uznaje, ze warto .

Moje spostrzezenia są takie: silnik pracuje ciszej, DPF wypala się rzadziej, spadło spalanie. Ostatnio na A2, jadąc z Poznania do Trzciela z tempomatem ustawionym na 150 km/h, wyszło spalanie 6,1 - do tej pory przy tej prędkości oscylowało w okolicach 6,8-7,0. Przed wjazdem na autostradę zatankowałem najtańszy ON z przymarketowej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia są takie: silnik pracuje ciszej, DPF wypala się rzadziej, spadło spalanie.

U mnie podobnie (z wyjątkiem DPF-a którego nie mam). Dodałbym jeszcze łatwiejszy rozruch i łagodniejsze zachowanie silnika przy gaszeniu.... na dzień dzisiejszy u mnie to pierwszy z dodatków który "robi różnicę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio na A2, jadąc z Poznania do Trzciela z tempomatem ustawionym na 150 km/h, wyszło

> spalanie 6,1 - do tej pory przy tej prędkości oscylowało w okolicach 6,8-7,0. Przed wjazdem

Ja tak szybko nie jezdze bo nie lubie wiec nie wiem jak u mnie:)))

Ja lubie wlec sie ok 110-130kmh smile.gifi najlepiej jak nie musze skrecac i czesto biegow zmieniac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moje spostrzezenia są takie: silnik pracuje ciszej, DPF wypala się rzadziej, spadło spalanie.

Czy mi spalanie spadlo nie wiem, narazie utrzymuje sie na 6,4 ale to z niemiec jeszcze zostalo nisko ale sie podnosi.

Zauwazylem, ze ciut lepiej odpala i taki jakby bardziej " miekki" przy odpalaniu ten klekot.

A jak Twoje testy z 2T?

Ktory juz zbiornik krecisz z dolewka?

Sprawdzales korekty po dolewkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy mi spalanie spadlo nie wiem, narazie utrzymuje sie na 6,4 ale to z niemiec jeszcze zostalo

> nisko ale sie podnosi.

> Zauwazylem, ze ciut lepiej odpala i taki jakby bardziej " miekki" przy odpalaniu ten klekot.

> A jak Twoje testy z 2T?

> Ktory juz zbiornik krecisz z dolewka?

> Sprawdzales korekty po dolewkach?

Z olejem 2t robię już 4 zbiornik, dodatkowo dwa ostatnie są z Millersem i to jest chyba optymalna mieszanina. Oleju leję 150 ml na zbiornik. Największa różnica jest rano, po odpaleniu nie ma tego cholernego kle, kle, kle, i zdecudowanie mniej spala. Co do korek to trochę spadły, jednak mam nieszczelne klapy i muszę coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z olejem 2t robię już 4 zbiornik, dodatkowo dwa ostatnie są z Millersem i to jest chyba optymalna

> mieszanina. Oleju leję 150 ml na zbiornik. Największa różnica jest rano, po odpaleniu nie ma

> tego cholernego kle, kle, kle, i zdecudowanie mniej spala. Co do korek to trochę spadły,

> jednak mam nieszczelne klapy i muszę coś z tym zrobić.

być może pominąłem Twój post jak o tym pisałeś, ale możesz podać jaki olej wlewasz (2T) ? też chyba coś takiego spróbuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> być może pominąłeś Twój post jak o tym pisałeś, ale możesz podać jaki olej wlewasz (2T) ? też chyba

> coś takiego spróbuje

Ja w garazu mam 2T Husqvarny do pily, a to juz bez roznicy byle do dwusuwu byl?

Tez kusi zeby zrobic test ale czy nic nie ucierpi przy okazji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja w garazu mam 2T Husqvarny do pily, a to juz bez roznicy byle do dwusuwu byl?

> Tez kusi zeby zrobic test ale czy nic nie ucierpi przy okazji?

Ma ogromne znaczenie jaki olej się stosuje, szczególnie w przypadku auta z DPF. Dobry i dostepny jest ELF ECO 2T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem dodatki do paliw Millers Oils :

- DIESEL INJECTOR CLEAN

- DIESEL POWER ECOMAX ONE SHOT BOOST

- DIESEL POWER ECOMAX

286980457-IMAG0092%28800x533%29.jpg

Jeszcze nie zostały wlane do paliwa ale jak tylko wypalę chociaż dwa pierwsze i jeden zbiornik ostatniego na pewno opiszę jakie mam wrażenia z pracy silnika.

Dziękuje koledze ABM za wszelką pomoc i odpowiedzenie na wszystkie pytania.

post-155355-14352520698572_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki za reklamę, mam nadzieję, że mod nie da nam . Zachęcam wszystkich, którzy zastosowali do

> dzielenia się obserwacjami.

ABM, znasz jakieś opinie na temat stosowanie takich środków w dieslach konkurencji? mam na myśli 1.6 tdi vag'a z dpf

nie zaszkodzę autu stosując takie dodatki? auto jeździ jak trzeba ale jeśli mógłbym mu pomóc to czemu nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ABM, znasz jakieś opinie na temat stosowanie takich środków w dieslach konkurencji? mam na myśli

> 1.6 tdi vag'a z dpf

> nie zaszkodzę autu stosując takie dodatki? auto jeździ jak trzeba ale jeśli mógłbym mu pomóc to

> czemu nie...

> ABM, znasz jakieś opinie na temat stosowanie takich środków w dieslach konkurencji? mam na myśli

> 1.6 tdi vag'a z dpf

> nie zaszkodzę autu stosując takie dodatki? auto jeździ jak trzeba ale jeśli mógłbym mu pomóc to

> czemu nie...

Dodatki Millersa są dość szeroko znane na różnych forach internetowych i wszędzie zbierają dobre opinie, tak więc nie widzę przeszkód w stosowaniu w dowolnych silnikach diesla lub benzynowych - do NoPB są także odpowiednie dodatki.

Prawdziwą rewolucją były sportowe oleje z NanoDrive - Millers dostał za ten wynalazek nagrodę od MIA - Motorsport Industry Association w kategorii technology and nnnovation. Całkiem niedawno pojawiła się cywilna wersja tych olejów - Energy Efficient , która kosztuje już normalne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ogromne znaczenie jaki olej się stosuje, szczególnie w przypadku auta z DPF. Dobry i dostepny

> jest ELF ECO 2T.

Możesz zdradzić czym się kierujesz, że wybrałeś właśnie ten, a nie np. ELF MOTO 2 XT TECH ?

Z czystej ciekawości pytam, bo zauważyłem, że w temacie smarowania się lubujesz smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz zdradzić czym się kierujesz, że wybrałeś właśnie ten, a nie np. ELF MOTO 2 XT TECH ?

> Z czystej ciekawości pytam, bo zauważyłem, że w temacie smarowania się lubujesz

http://ww.avensis.info/viewtopic.php?f=69&t=11501&start=1110

http://www.motor-talk.de/forum/2-takt-oel-dieselkraftstoff-t623039.html?page=605#post36267438

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czym różni się Millers Diesel Power EcoMax od Millers Diesel Power EcoMax One Shot Boost? Bo

> czytam i szukam i się doczytać i doszukać nie mogę.

> Pozdrawiam

jak sama nazwa wskazuje 'one shot' to taki "jednorazowy strzał" czyli wlewasz cała buteleczkę w celu przeczyszczenia układu; później co każde tankowanie wlewasz kilkadziesiąt mililitrów tego drugiego (eco max)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czym różni się Millers Diesel Power EcoMax od Millers Diesel Power EcoMax One Shot Boost? Bo

> czytam i szukam i się doczytać i doszukać nie mogę.

> Pozdrawiam

ja ONE SHOT wlalem, jak mialem traske do DE ok 550 km a teraz juz ten pomaranczowy dawkuje.

Jeszcze olej 2T jak bede na wakacje jechal, zobaczymy co toto da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podziel się potem "wrażeniami"

Wyjeżdzam już trzeci bak z EcoMaxem i wczoraj się podpiąłem Mesem w celu sprawdzenia zapchania DPF. Filtr jest zapchany w 86% po dystansie 1215 km i prawdopodobnie komputer wypali profilaktycznie przy 1250 km. Dodatkowo napiszę, że mam całkowicie rozwalone klapy- są nieszczelne i ostatnio spadła listwa, więc każda ustawia się dowolnie, 2/3 przebiegu to trasy reszta bardzo krótkie odcinki w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dodatki do paliw Millers Oils mam i ja. W przyszłym tygodniu wyjazd na wakacje (croma jedzie odwiedzić ojczyznę wink.gif)więc zaaplikuje najpierw ECOMAX ONE SHOT BOOST a dalej w trasie ECOMAXA. A koledze ABM za wszelką pomoc serdecznie dziękuję piwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To już trochę Crom jeździ na tych dodatkach.

PO dziesiatkach odpalen uwazam, ze lepiej moja odpala(krocej) czy deszcz i chlodno czy upal jeden pies)

Korekty blizsze rownego poziomu poza nr 4, ok -1

Czy DPF mniej sie zapycha...po 1170km z czego ok 500 autostrada, 240 DK reszta miasto to wynik dobry uwazam.

Spalanie...coz, po 1700km mam 6,5 ale udzial jak wyzej jest.

Jeszcze elfa podam i zobacze cototo dało.

Uwazam,ze warto pare groszy dolozyc dla spokoju(byle nie placebo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Ma dużo gorsze właśności smarowe i myjące, jest o tym dużo, linki podałem wcześniej.

A tak z innej beczki...

Czy zauważalny jest jakiś dziwny smród/ zapach po wlaniu tych dodatków/olejów do ON confused.gif

Do czego zmierzam.... Jak mam okazję jechać za jakimś wrakiem który już pracuje na oleju silnikowym a nie na paliwie to bierze mnie na wymioty i muszę takiego delikwenta wyprzedzić niezależnie co to za bryka i już mi się zdarzyło że kilku myślało, ze chce się z nimi ścigać... a ja po prostu nie mogłem za nimi jechać czacha.gifsick.gif ... co gorsza nawet zwalniając i jadąc kilkaset metrów za takim gościem nadal to czuję sick.gif Boję się że dolewając olej do ON też wywołam taki efekt u siebie a tego bym nie chciał... no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tak z innej beczki...

> Czy zauważalny jest jakiś dziwny smród/ zapach

Ja noc nie czuje po wlaniu a szwagier jadac za mna ok 400 km tez nie narzekal.

Moze dpf toto lapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tak z innej beczki...

> Czy zauważalny jest jakiś dziwny smród/ zapach po wlaniu tych dodatków/olejów do ON

Problem nie występuje, wręcz odwrotnie w kilku autach, których spaliny były gryząco-śmierdzące, po kilku bakach z Millersem i olejem 2T problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Problem nie występuje, wręcz odwrotnie w kilku autach, których spaliny były gryząco-śmierdzące, po

> kilku bakach z Millersem i olejem 2T problem zniknął.

Więc zakupie i doleje.... dzięki za info wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie z trasy Kuźnica - Poznań. Prawie połowa drogi to autostrady i trasy ekspresowe, na których tempomat był ustawiony na 140, reszta to róznej jakości drogi zwykłe, na ktrórych w miarę mozliwości rozwijałem 110 km/h. Wyjatek to odcinek Kużnica - obwodnica Trójmiasta, który był pokonywany duzo wolniej i często z czkawką. Rozkopania prawych pasów ruchu w środku sezonu turystycznego przy zjeździe z obwodnicy Trójmiasta nie będę komentował, ponieważ musiąłbym uzyc słów mocno niecenzuralnych. Średnia prędkośc z całości to 94 km/h, średnie spalanie z całości to 4,9 l/100km, potwierdzone pod dystrybutorem. Auto z mocno wypchanym bagaznikiem i dwie osoby na pokładzie. Reasumując jestem bardzo zadowolony ze spalania.

EDIT - w spalanie trzeba wliczyć wypalanie DPF na obwodnicy trójmiasta - wypalił się po 1370 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia prędkośc z całości to 94 km/h, średnie spalanie z

> całości to 4,9 l/100km w spalanie trzeba wliczyć wypalanie DPF na obwodnicy trójmiasta - wypalił się po 1370 km.

No to chyba miales wiatr w plecy.

BO:

1.Albo ja nie umiem jezdzic dieslem

2.Albo cos sie SPSÓŁO frown.gif

Bo ja trasa Jaroslawiec- wroclaw -480km, BOX na dachu na polowe szerokosci dachu, taki wyzszy (38cm chyba) bagaznik do roletki upchanly i 2+2 na pokladzie

Obciazenie elektryczne to extra:

1.DVD

2.KLIMKA

Srednia wg kompa V 67kmh, spalanie 5,9 yikes.gif

Jadac wroclaw- jaroslawiec bez klimy to wg kompa 5,8

Droga wiadomo jaka.

Ile klima doklada do spalania, ktos jakos to sprawdzil na sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Średnia prędkośc z całości to 94 km/h, średnie spalanie z

> No to chyba miales wiatr w plecy.

> BO:

> 1.Albo ja nie umiem jezdzic dieslem

> 2.Albo cos sie SPSÓŁO

> Bo ja trasa Jaroslawiec- wroclaw -480km, BOX na dachu na polowe szerokosci dachu, taki wyzszy (38cm

> chyba) bagaznik do roletki upchanly i 2+2 na pokladzie

> Obciazenie elektryczne to extra:

> 1.DVD

> 2.KLIMKA

> Srednia wg kompa V 67kmh, spalanie 5,9

> Jadac wroclaw- jaroslawiec bez klimy to wg kompa 5,8

> Droga wiadomo jaka.

> Ile klima doklada do spalania, ktos jakos to sprawdzil na sobie?

Sam jestem bardziej niż zdziwiony spalaniem mojego auta od jakiegoś czasu. Rok temu na tej samej trasie i w podobnych warunkach spalanie oscylowało w granicach 5,6-5,9. Podejrzewam, że to zasługa kilku rzeczy, które sumarycznie daja sporo. Mam opony o klasie oporów B, dodatkowo przed trasą pierdniete do 2,8. W skrzyni biegów siedzi olej Millers z Nanodrive, dodatkowo wyjechałem już 5 baków z EcoMax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo

> przed trasą pierdniete do 2,8. W skrzyni biegów siedzi olej Millers z Nanodrive, dodatkowo

> wyjechałem już 5 baków z EcoMax.

Eeeee...jak kolega pierdnal w gumke 2,8 to juz wiadomo, ja marne 2,4 jedynie

A juz mam 4ty bak z eco i 3ci z 2T dodatkowo.

Nie chodzi mi o pol litra w te czy wewte ale jakbym mial powiedzmy 5,4 to jakos milej dla oka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak Fox03, to ten olej

> kupujesz ? bo ja też potrzebuję, to może kupimy na tej aukcji (tańsza przesyłka) i się podzielimy

> kosztami ?? Ja bym wziął 2 opakowania. Daj znać

Właśnie się zastanawiam nad kupnem. Na chwilę obecną aplikuję EcoMaxa i kusi mnie aby zastosować mieszankę taką jak kolega ABM. Może spalanie po mieście spadnie wink.gif bo na razie poniżej 8,1l nie umiem zejść a co poniektórym po mieszance prawie 1l mniej pali wink.gif. Nie wiem albo mam auto zepsute albo nie umiem nim jeździć bo spalanie podawane przez co poniektórych kolegów jest dla mnie nie realne. Aukcja podana przez kolegę ABM chyba fakycznie jest najtańsza i można odebrać na przykład w paczkomacie przy Leclercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie się zastanawiam nad kupnem. Na chwilę obecną aplikuję EcoMaxa i kusi mnie aby zastosować

> mieszankę taką jak kolega ABM. Może spalanie po mieście spadnie bo na razie poniżej 8,1l nie

> umiem zejść a co poniektórym po mieszance prawie 1l mniej pali . Nie wiem albo mam auto

> zepsute albo nie umiem nim jeździć bo spalanie podawane przez co poniektórych kolegów jest dla

> mnie nie realne. Aukcja podana przez kolegę ABM chyba fakycznie jest najtańsza i można odebrać

> na przykład w paczkomacie przy Leclercu.

Spalanie na poziomie 8 litrów w mieście jest normalne dla tego auta ja mam nawet wyższe ze wzgledu na bardzo krótkie odcinki. Jedyna osoba, której Krowa paliła poniżej 7 litrów w mieście to kolega Pepcio i dla mnie takie spalanie w dużym mieście jest nierealne. Jest oczywiście możliwe, że nasz kolega poprzez jazdę miejską rozumiał poruszanie sie drogami szybkiego ruchu pomiędzy miastami aglomeracji ślaskiej i w takim trybie spalanie poniżej 7 litrów jest jak najbardziej mozliwe.

Mój ostatni wynik 4,9 litra na trasie Kuźnica - Poznań był już tylko ze szczatkową ilościa oleju 2T w baku.

EDIT

Spalanie w mieście w dużym stopniu zwiekszają nieszczelności w układzie dolotowym, także nieszczelne klapy wirowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie się zastanawiam nad kupnem. Na chwilę obecną aplikuję EcoMaxa i kusi mnie aby zastosować

> mieszankę taką jak kolega ABM. Może spalanie po mieście spadnie bo na razie poniżej 8,1l nie

> umiem zejść a co poniektórym po mieszance prawie 1l mniej pali . Nie wiem albo mam auto

> zepsute albo nie umiem nim jeździć bo spalanie podawane przez co poniektórych kolegów jest dla

> mnie nie realne. Aukcja podana przez kolegę ABM chyba fakycznie jest najtańsza i można odebrać

> na przykład w paczkomacie przy Leclercu.

no to ile chcesz butelek ? weźmiesz też 2 ? wole kuriera, przywiezie do domu wink.gif Jak reflektujesz, to mogę kupić i jak przyjdą w poniedziałek to się spotkamy na odbiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cromie stukneło równe 29 000 km zlosnik.gif więc mam nadzieje, że problem klap jeszcze mnie nie dotyczy. Zdaje sobie sprawę, że po mieście croma nie będzie paliła tak jak koledze Pepciowi 7l i żeby nie było że narzekam bo doskonale wiedziałem ile croma może w mieście palić, praw fizyki się nie oszuka, duże ciężkie auto z gromadką 150 koni musi swoje wypić. Ja mam do pracy około 12 km, jadę razem z żoną tak więc jest to krótki odcinek, auto ledwo się dobrze zagrzeje a już koniec drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to ile chcesz butelek ? weźmiesz też 2 ? wole kuriera, przywiezie do domu Jak reflektujesz, to

> mogę kupić i jak przyjdą w poniedziałek to się spotkamy na odbiór

Dobra biorę też 2 butelczyny wink.gif. Na Prv posyłam Ci namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj cromie stukneło równe 29 000 km więc mam nadzieje, że problem klap jeszcze mnie nie

> dotyczy. Zdaje sobie sprawę, że po mieście croma nie będzie paliła tak jak koledze Pepciowi 7l

> i żeby nie było że narzekam bo doskonale wiedziałem ile croma może w mieście palić, praw

> fizyki się nie oszuka, duże ciężkie auto z gromadką 150 koni musi swoje wypić. Ja mam do pracy

> około 12 km, jadę razem z żoną tak więc jest to krótki odcinek, auto ledwo się dobrze zagrzeje

> a już koniec drogi.

1 - odłączyć siłownik klap od spodu i ustawić klapy w pozycji otwartej - mozna zapomnieć o problemie dozywotnio.

2 - termostat do wymiany, przy obecnych temperaturach silnik powinien się nagrzać przez 2-3 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile tego oleju 2T trzeba lać na pełny zbiornik?

> Czy można na przykład dzień wcześniej zmieszać z Millers-em w jakiejś butelce i na stacji taką

> mieszankę wlać do zbiornika?

Samego oleju 2T powinno się lać około 240 ml na zbiornik, z Millersem lałem 100-150 ml na zbiornik. Ten Millers to dość agresywna substancja i poroponuję lać osobno, można sobie wcześniej odlać odpowiednią ilość do mniejszej plastikowej butelki i problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.