Skocz do zawartości

Budżetowe radio


Keryp_

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie taki temat przewija się od czasu do czasu. grinser006.gif

W swoim dziadku mam "hamerykanckie" radio, które ma tylko nieparzyste ułamki częstotliwości. Znudziło mi się już słuchanie 100.1FM, więc postanowiłem zapodać coś bardziej "współczesnego". grinser006.gif

Pytanie, czy lepiej kupić coś niefirmowego, ale nowego, czy firmową używkę? niewiem.gif

Wymagań wielkich nie mam, ale fajnie jakby czytało pliki mp3. ok.gif

Za nówką przemawia też fakt, że kupując na FV będzie mnie faktycznie kosztował 2/3 ceny brutto - przy używce FV nie dostanę.

Co doradzicie? hmm.gif

P.S. Znalazłem tani "firmowy" sprzęt - może być? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym bral firmowke

ok.gif

> Jak poszukasz, to za troche wieksze przeniadze znajdziesz sprzeta, ktory bedzie mial jeszcze

> gniazdo usb, a moze i pilota

Zbędne gadżety jak dla mnie. grinser006.gif

> A do jakiej kwoty szukasz??

Nie ustalałem jakiegoś sztywnego budżetu, ale raczej taniej niż drożej. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zbędne gadżety jak dla mnie.

> Nie ustalałem jakiegoś sztywnego budżetu, ale raczej taniej niż drożej.

To za troche wieksze pieniadze jest jeszcze Pioneer

cd/mp3

I drozszy

cd/mp3/usb

Na pewno znajdziesz jeszcze tanie LG lub cos podobnego, ale dla mnie sa one jakies strasznie plastikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> A taki?

> Pytam konkretnie o ten, bo znalazłem sklep, gdzie można zamontowac od razu.

Jesli Ci odpowiada funkcjonalnie, to bedzie Pan zadowolony wink.gif

Na pewno to duzo lepszy wybor niz jakies "no name" ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Sony to no name?

Może nie noname ale ostatni w kolejce z rozpoznawalnych marek. Nawet za moich młodzieńczych lat jak był wybór to wybierało sie np. Sanyo, kenwood, Philips... Sony tylko wtedy gdy nie było nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W pewnych kręgach jest tak traktowane.

"W pewnych kręgach" to samochód zaczyna się od porsche czy bentelya. grinser006.gif

Przypomnę, że szukałem budżetowego grajka, zakupiony soniak gra wystarczająco dobrze - Denus, jeszcze raz dzieki za podłączenie. ok.gifgrinser006.gif

P.S. To jak sklasyfikować sprzety typu overmax, dignity, dalco czy inne audiocore, że o "beznazwowych" nie wspomnę? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przypomnę, że szukałem budżetowego grajka, zakupiony soniak gra wystarczająco dobrze - Denus,

> jeszcze raz dzieki za podłączenie.

Spoko 20.GIF

Najwazniejsze, ze udalo sie poprawic ta prowizorke w instalacji wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "W pewnych kręgach" to samochód zaczyna się od porsche czy bentelya.

> Przypomnę, że szukałem budżetowego grajka, zakupiony soniak gra wystarczająco dobrze - Denus,

> jeszcze raz dzieki za podłączenie.

> P.S. To jak sklasyfikować sprzety typu overmax, dignity, dalco czy inne audiocore, że o

> "beznazwowych" nie wspomnę?

Ja nie napisałem że Sony jest złe smile.gif Kazdy kupuje pod siebie i ciesze się że Ci się podoba smile.gif

Osobiscie miałem Sony i złego słowa nie powiem. Natomiast uważam że w cenie do 300zł to kupuje się to co się podoba i do auta pasuje bo gra tak samo (mowa o markowych typu Sony, JVC, Alpine, Pioneer)

A w cenie powyżej 300 to już trzeba mieć coś więcej niz seria w aucie i wtedy bedzie moze roznica na "+"

Ja za bardzo nie słyszę różnicy w radiu miedzy 300 a 700 Ale ja nie mam az takiego ucha. Radio mam takie coby mi sie podobało i miało pare ustawień smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.