Skocz do zawartości

MID MID'owi nie równy


mortin7669

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pisałem kiedyś ze popsuł mi się MID. Kupiłem inny i moje pytanie czy będzie pasować. Kupiony ma mniejszy wyświetlacz ale wtyczka również na 32 piny. Kupiony na lekko pochyloną szybkę i jest z roku 2006. Po podłączeniu wyświetla tylko datę i godzinę. Brak reakcji na przyciski w manetce. Brak reakcji po włączeniu radia. Dlaczego frown.gif?

MID'y

MID'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobacz zdjęcia. Oba są 32 pinowe więc to na 99% MID. 0 reakcji na przyciski S i R. Po włączeniu

> radia na zgaszonym silniku MID się nawet nie zapala.

Jak dla mnie kupiłeś TIDa, to że mają takie same wtyczki o niczym nie świadczy. W astrach F wtyczki też są takie same jedynie kwestia dołożenia kabelka do wtyczki.

Nie znam się dokładnie na midach w AstrachG, inni może się wypowiedzą i CI poradzą.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To była na 99% ta aukcja Alledrogo.pl

Pozostaje ci tylko telefon do sprzedawcy i jego dobra wola

EDIT: Najwyżej próbuj udowodnic sprzedawcy, żę ten wyswietlacz nigdy nie był montowany w AII

a jak to zrobić - podaj numer czesci GM tego wyswietlacza i sprawdzi ktoś w EPC do jakich aut on szedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pozostaje ci tylko telefon do sprzedawcy i jego dobra wola

> EDIT: Najwyżej próbuj udowodnic sprzedawcy, żę ten wyswietlacz nigdy nie był montowany w AII

> a jak to zrobić - podaj numer czesci GM tego wyswietlacza i sprawdzi ktoś w EPC do jakich aut on

> szedł...

Wytopione jest na nim: GM >ABS-GF17<

z drugiej strony wytopiony numer: 288115451-6

i naklejka a na niej:

13 209 460

565412769

28117066-9

064

FD:25/07

HW:D1.10

SW:30.03.2006/O

a obok tych oznaczeń na naklejce duży napis BC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wytopione jest na nim: GM z drugiej strony wytopiony numer: 288115451-6

> i naklejka a na niej:

> 13 209 460

> 565412769

> 28117066-9

> 064

> FD:25/07

> HW:D1.10

> SW:30.03.2006/O

> a obok tych oznaczeń na naklejce duży napis BC

to teraz wytrwale czekaj na pomocna dusze co ci to sprawdzi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no ale w czym problem, telefony chyba tam działają i wysłać jakby co też można wyswietlacz

> no chyba, że jedziesz do KOREI

Mogę spróbować ale sądzicie, że zwróci pieniądze? bo jeśli już to za przesyłkę zapewne nie, a tania nie była....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mogę spróbować ale sądzicie, że zwróci pieniądze? bo jeśli już to za przesyłkę zapewne nie, a tania

> nie była....

a kto to wie...

jak nie spróbujesz to nie bedziesz wiedział - chyba, że chcesz to odpuść crazy.gif

ale musisz to zrobić na dniach a nie za dwa tygodnie bo wtedy napewno już nie przyjmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mogę spróbować ale sądzicie, że zwróci pieniądze? bo jeśli już to za przesyłkę zapewne nie, a tania nie była....

Tak to jest jak się kupuje poza allegro.... Pochwal się ile taniej zapłaciłeś poza allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nic taniej. Koleś mówił ze ma 3 i dlatego przez telefon bo nie chciał aukcji usuwać.

mniejsza o to, dzwon i gadaj tak aby przyjął zwrot i zwrócił kasę

a na przyszłość trzeba uważać co się kupuje i najlepiej oficjalnie np. przez Allegro - jezeli jest taka mozliwosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalezione na aukcji z niby Mid-em

Quote:

Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy

Większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro możesz zwrócić. Poinformuj sprzedającego, np. poprzez e-mail, o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 10 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien wypłacić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od otrzymania przez niego towaru.


tylko czy gra jest warta swieczki to musi już kol. Mortin sam określić bo jak sam pisał raz za przesyłkę już słono zapłacił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale on to zakupił telefonicznie na allegro nie ma żadnych danych Mortina, że zakupił taki bubel,

> więc wg mnie może liczyć tylko na dobrą wolę sprzedawcy.

no ale odstapic od umowy w ciagu 10 dni można chyba zawsze gdy zakup dokonano poza siedzibą firmy ( np. przez internet, telefonicznie)

dowodem zakupu jest przelew lub inny dowod zapłaty - podejrzewam, że dostał też rachunek/paragon

tylko zasadnicze pytanie, czy zwrot tyczy się rzeczy używanych hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

CHCIAŁEM BARDZO PODZIĘKOWAĆ KOLEDZE Mihó

POLECAM GO JEŻELI CHODZI O PROGRAMOWANIE MID'ÓW. ZA JEDYNE 50 ZŁ ZAPROGRAMOWAŁ KOD SILNIKA, ROZMIAR OPON ITP. , I DODATKOWO ZMIENIŁ JĘZYK NA POLSKI. WYSŁAŁEM MIDA W PIĄTEK, A WE WTOREK MIAŁEM GO JUŻ Z POWROTEM.

GORĄCO POLECAM!

P.S. W ASO taka przyjemność kosztowała by mnie 200 zł + ok 50 zł koszty dojazdu i bez gwarancji, że udało by się to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.