Skocz do zawartości

CC 700 - problem z elektryką


dario123

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj chciałem swego paździmierza odpalić i...

1. Rozrusznik nie kręci, tylko słychać "bzyczenie"

2. Sprawdziłem awaryjne, z którymi ostatnio miałem problem. Szybko mrugają i zza skrzynki bezpieczników słychać dźwięk podobny do spawania

Akumulator sprawny, naładowany.

panic.gifpanic.gifpanic.gifpanic.gifpanic.gifpanic.gifpanic.gifpanic.gifpanic.gifpanic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa jest w porządku

Po meczarniach Samochód odpalił. Sprawdziłem awaryjne/kierunki. Gdy włączyłem awaryjne/kierunki, to cały czas świeciła się kontrolka (nie migała ani trochę) a żarówki się nie świeciły. Foto świecenia kontrolki

dnzh.th.jpg

Uważam iż przerywacz kierunków/awaryjnych powiedział papa. dobrze podejrzewam?

Żarówki sprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masa jest w porządku

> Po meczarniach Samochód odpalił. Sprawdziłem awaryjne/kierunki. Gdy włączyłem awaryjne/kierunki, to

> cały czas świeciła się kontrolka (nie migała ani trochę) a żarówki się nie świeciły. Foto

> świecenia kontrolki

> Uważam iż przerywacz kierunków/awaryjnych powiedział papa. dobrze podejrzewam?

> Żarówki sprawne

a zakładałeś może ostatnimi czasy radio, albo robiłeś coś przy instalacji do niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a zakładałeś może ostatnimi czasy radio, albo robiłeś coś przy instalacji do niego?

Tak. próbowałem podłączyć. Nie podłączyłem. ale przewody które powinny być złączone (czerwono-zielony i fioletowy) są złączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o te przewody właśnie mi chodziło

Jakby były rozdzielone to nie byłoby tylko awaryjnych. a kierunków też nie mam. Gdy włączam (obojętne czy kierunki czy awaryjne) to nic nie cyka a ciągle świeci się kontrolka jak na zdjęciu powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie jest nic w porządku, wczoraj po krótkiej przejeżdżce (około 15 km) zgasiłem auto i poszedłem się przejść. Gdy wróciłem to przy próbie odpalenia nawet nie było słychać rozrusznika... Jakos odpaliłem na popych i wróciłem. Przy owej próbie odpalenia zauważyłem że momentalnie rozładował się akumulator... buu.gifbuu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jednak nie jest nic w porządku, wczoraj po krótkiej przejeżdżce (około 15 km) zgasiłem auto i

> poszedłem się przejść. Gdy wróciłem to przy próbie odpalenia nawet nie było słychać

> rozrusznika... Jakos odpaliłem na popych i wróciłem. Przy owej próbie odpalenia zauważyłem że

> momentalnie rozładował się akumulator...

ja obstawiam szczotki lub tulejki rozrusznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> akumulator jest do dupy i tyle. ponad 20 stopni na dworze a on się rozładował...Cela któraś mówi

> papa i dzieją się takie jaja

nie. Już jest wszystko ok. przewód minus od akumulatora nie łączył czasem. teraz jest dobrze. wczoraj 3,5 godziny było radio uruchomione i bez problemu odpalił a akumulatora nie zmieniałem tylko naładowałem gdy naprawiałem przewód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.