Skocz do zawartości

modyfikacja/dodatkowa osłona paska klinowego


markkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Robił ktoś modyfikacje albo jakąs dodatkowa osłonę paska klinowego alternatora? wiadomo że paski szybko padają jak sie dostaje wilgoc albo woda spod kół, wtedy sie palą i ślizgają i nie ładują porządnie akumulatora. Bo mam problem z niedoładowanym aku i podejrzewam juz tylko pasek choć niedawno wymieniany i naciągnięty (reszta wszystko OK, napięcie, pobór prądu itd więc proszę nie odowiadać co do tego)

Może sie ktoś podzielić informacjami jak zrobił (fotki mile widziane).

Widziałem osłony pod cały silnik:

http://www.bazarek.pl/produkt/3780243/oslona-dolna-silnika-fiat-seicento-900.html

ale w sumie coś robic poźniej przy samochodzie to trzeba całą zdejmować, wolałbym coś mniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Robił ktoś modyfikacje albo jakąs dodatkowa osłonę paska klinowego alternatora? wiadomo że paski

> szybko padają jak sie dostaje wilgoc albo woda spod kół, wtedy sie palą i ślizgają i nie

> ładują porządnie akumulatora. Bo mam problem z niedoładowanym aku i podejrzewam juz tylko

> pasek choć niedawno wymieniany i naciągnięty (reszta wszystko OK, napięcie, pobór prądu itd

> więc proszę nie odowiadać co do tego)

> Może sie ktoś podzielić informacjami jak zrobił (fotki mile widziane).

> Widziałem osłony pod cały silnik:

> http://www.bazarek.pl/produkt/3780243/oslona-dolna-silnika-fiat-seicento-900.html

> ale w sumie coś robic poźniej przy samochodzie to trzeba całą zdejmować, wolałbym coś mniejszego.

Nie warto ja mam pasek 3 lata i smiga nie słyszałem o takich modach w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w 900 czy 1.1 nie miałem problemu z paskiem czy pękaniem obudowy alternatora od wjechania w kałużę, padały szczotki, regulator,łożyska-wszystko w regenerowanych na chińszczyźnie.

Nie mniej osłona się przydaje-pewnie jak z nadkolami z rzemiosła-nie pasuje dobrze, ale powinna się dać zamontować. wink.gif

Trochę może pomóc ok.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.