Skocz do zawartości

Klocki hamulcowe


freelancer

Rekomendowane odpowiedzi

> Pacjent: Focus Mk2. Stuknęło mu po 4 latach całe 32 tys. przebiegu, czas zmienić. Jakie polecacie i

> gdzie w Krakowie znajdę speca od Fordów? Pora się z ASO definitywnie rozstać.

Wow, chyba kręciłeś przebieg hehe.gif Ja mam już ponad 100 kkm palacz.gif

Kup Motorcrafty, wymień sam, po takim przebiegu nie będzie raczej zapieczone, wymienia się łatwo i przyjemnie ok.gif

Chyba, że warsztat, to daj chłopakom 50-100 zł w zależności od miejscowości i też wymianą z łatwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wow, chyba kręciłeś przebieg Ja mam już ponad 100 kkm

Oryginalny. Tak dużo jeżdżę grinser006.gif

> Kup Motorcrafty, wymień sam, po takim przebiegu nie będzie raczej zapieczone, wymienia się łatwo i

> przyjemnie

> Chyba, że warsztat, to daj chłopakom 50-100 zł w zależności od miejscowości i też wymianą z

> łatwością.

Ha, jestem kompletna noga mechanicznie. Wolę speca grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oryginalny. Tak dużo jeżdżę

> Ha, jestem kompletna noga mechanicznie. Wolę speca

Teraz widzę, że mi jednak choć dużo nie jeżdżę diesel był potrzebny zlosnik.gif

Następna i tak będzie beznynka już palacz.gif

Do serwisu spróbuj tutaj:

ABC FORD

Kupowałem od nich części nie raz a słyszałem że serwis też daje radę, choć wymienić klocki to każdy mechanik z zamkniętymi oczami może biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Śpiewają 270 zł. z wymianą - przód. Drogo to, czy w normie?

drogo zlosnik.gif

Za same klocki motorcrafta w innym sklepie płaciłem ca. 150 - 160 zł.

100 zł za wymianę to dość dużo, prawie każdy robi to za 50 zł. Tożto nawet nie godzina pracy grinser006.gif

U nich same klocki 160 zł brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> drogo

> Za same klocki motorcrafta w innym sklepie płaciłem ca. 150 - 160 zł.

A to musi być motocraft? hmm.gif

Myślałem o Zimmermann.

> 100 zł za wymianę to dość dużo, prawie każdy robi to za 50 zł. Tożto nawet nie godzina pracy

> U nich same klocki 160 zł brutto.

Aha, ok grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to musi być motocraft?

> Myślałem o Zimmermann.

> Aha, ok

a włóż sobie co chcesz.

Ja założyłem to co fabryka dała bo superrancko hamuje jak dla mnie więc nie chciałem zmian.

Swoją drogą ja zmieniałem klocki jak było 85 kkm na liczniku i nie były nawet do końca starte wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a włóż sobie co chcesz.

> Ja założyłem to co fabryka dała bo superrancko hamuje jak dla mnie więc nie chciałem zmian.

> Swoją drogą ja zmieniałem klocki jak było 85 kkm na liczniku i nie były nawet do końca starte

Aha.... w sumie gdzieś wyczytałem, że jak się po mieście jeździ to trzeba koło 30k właśnie zmieniać. Rozumiem, że każdy mechanior mi sprawdzi czy już nadszedł ich czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aha.... w sumie gdzieś wyczytałem, że jak się po mieście jeździ to trzeba koło 30k właśnie

> zmieniać. Rozumiem, że każdy mechanior mi sprawdzi czy już nadszedł ich czas?

Oczywiscie. Jesli chcesz to polece sprawdzony warsztat tylkow Grebalowie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiscie. Jesli chcesz to polece sprawdzony warsztat tylkow Grebalowie..

Fortax ? pytanie czy Marek tam jeszcze pracuje, bo na FKP coś pisali że już gdzieś indziej

Ja robię w Niepołomicach u Szywały, przynajmniej ma czysto w warsztacie, czego nie można powiedzieć o Fortax'ie wink.gif

ale bez jaj, klocki to każdy ogarnie hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aha.... w sumie gdzieś wyczytałem, że jak się po mieście jeździ to trzeba koło 30k właśnie

> zmieniać. Rozumiem, że każdy mechanior mi sprawdzi czy już nadszedł ich czas?

Rozumiem, że nie masz ameliniowych felg? zlosnik.gif

Wystarczy zajrzeć i zobaczysz klocek hamulcowy, jeśli już zewnętrzny się prawie skończył to wewnętrzny na pewno już to zrobił, bo one się szybciej zużywają ok.gif

Co do zużycia, wszystko zależy, jak i gdzie jeździsz.

Ja po mieście często przewiduje, ale bywa że zdzieram ile się da, tyle, że ok 30% mojego przebiegu to autostrady wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fortax ? pytanie czy Marek tam jeszcze pracuje, bo na FKP coś pisali że już gdzieś indziej

> Ja robię w Niepołomicach u Szywały, przynajmniej ma czysto w warsztacie, czego nie można powiedzieć

> o Fortax'ie u

> ale bez jaj, klocki to każdy ogarnie

Nie, nie fortax.

Jakies 300m za cmentarzem grebalowskim w kierunku proszowic po prawej stronie jest maly warsztacik oponiaraki. Oprocz kol chlopak robi jeszcze zawieszenia, hamulce i wydechy. Warsztat nowy, chlopak robi z ojcem. Stara sie. Jeat konkretny. Robilem u niego przwsnie zawieszenie w foce. Za wymiane galek, sworzni, lacznikow i simerblokow na przedniej osi wzial 700 zl z jego materialem. No i co najwazniejsze jest slowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że nie masz ameliniowych felg?

Mam grinser006.gif

> Wystarczy zajrzeć i zobaczysz klocek hamulcowy, jeśli już zewnętrzny się prawie skończył to

> wewnętrzny na pewno już to zrobił, bo one się szybciej zużywają

> Co do zużycia, wszystko zależy, jak i gdzie jeździsz.

> Ja po mieście często przewiduje, ale bywa że zdzieram ile się da, tyle, że ok 30% mojego przebiegu

> to autostrady

Przeprowadzę inspekcję grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.