Skocz do zawartości

A jak nie Megane to co ?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Mocno się zastawiam nad sprzedażą mojej Megane i kupienia coś nowszego hmm.gif

Na razie najchętniej Volvo V50 hmm.gif Megane III za drogie niestety Megane II jest świetne ale chyba mi się znudziło hmm.gif Co polecicie? zlosnik.gif

Na pewno ma mieć Ficzery typu tmepomat itp , benzyna itp zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mocno się zastawiam nad sprzedażą mojej Megane i kupienia coś nowszego

> Na razie najchętniej Volvo V50 Megane III za drogie niestety Megane II jest świetne ale chyba mi

> się znudziło Co polecicie?

> Na pewno ma mieć Ficzery typu tmepomat itp , benzyna itp

Kup Megane II, ale w wersji RS. Albo chociaż GT. To się nie nudzi. biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie brakuje mi mocy bo nie potrzebuje

> wystarczy mi jakiś 1.6 - 2.0 raczej szukam rodzinnego auta

To ja bym poszedł na całość. VelSatis - może nie 3.5 V6 bo to przesada, ale 2.0T byłby w sam raz. Miejsca od cholery, rewelacyjny komfort (zwłaszcza wyciszenie), z reguły niezły wypas. Mechanicznie raczej mało psujliwe, ale - jak to w renówkach bywa - gorzej z elektryką i elektroniką.

Kupisz tanio, bo mało chodliwe. Sprzedasz też niestety tanio... ale to później, bo przyzwyczajenie do komfortu spowoduje, że będziesz jeździł, jeździł, jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja bym poszedł na całość. VelSatis - może nie 3.5 V6 bo to przesada, ale 2.0T byłby w sam raz.

> Miejsca od cholery, rewelacyjny komfort (zwłaszcza wyciszenie), z reguły niezły wypas.

> Mechanicznie raczej mało psujliwe, ale - jak to w renówkach bywa - gorzej z elektryką i

> elektroniką.

> Kupisz tanio, bo mało chodliwe. Sprzedasz też niestety tanio... ale to później, bo przyzwyczajenie

> do komfortu spowoduje, że będziesz jeździł, jeździł, jeździł.

nie podoba mi się , nie potrzebuje aż tak dużej krowy fajnie jak by był nowszy od mojej meganki tak coś koło 2005- 2007 zlosnik.gif

jak bym chciał egzotyka to już by stał Avantime zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie podoba mi się , nie potrzebuje aż tak dużej krowy fajnie jak by był nowszy od mojej meganki tak

> coś koło 2005- 2007

> jak bym chciał egzotyka to już by stał Avantime

Powiem tak - mam Puga 307 '03. Z jednej strony chciałbym zmienić na coś nowszego. Ale kasa nie pozwala w chwili obecnej. Tym bardziej, że jak zmieniać, to na coś co mi się podoba na 100%, a nie tylko "będzie nowsze".

A podoba mi się Megane III z 1.4tce, podoba mi się 308 po lifcie, 208. Dlatego postanowiłem pojeździć jeszcze trochę swoim obecnym wozidłem.

Tym bardziej, że jest ta druga strona - nic mu nie dolega, jest na bieżąco serwisowany, zadbany, nie zawiódł mnie.

Jak masz zmienić rocznik 2003 na młodszy o dwa-cztery lata, to ... sobie daruj, jeśli nie potrzebujesz zmienić segmentu na większy. Wiesz co masz, czego możesz się spodziewać. A kupisz "nowe" i się znów zacznie - pakiet startowy, to trzeba, tamto nie działa, więc trzeba... bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mocno się zastawiam nad sprzedażą mojej Megane i kupienia coś nowszego

> Na razie najchętniej Volvo V50 Megane III za drogie niestety Megane II jest świetne ale chyba mi

> się znudziło Co polecicie?

a jaki budzet rozważasz?

najmłodsze się kupuje właśnie Renault, Chevrolety, Fiaty i Alfy smile.gif

poleciłbym Megane III kombi z tym 1.4 TCe. wartość do cen rewelacyjna... i z autopsji - sie to nie psuje... no, ale skoro za drogie.

to inaczej.

kup BMW E32 na codzień i zostanie Ci na KTMa wink.gif

albo:

TAKIE COŚ SPRZEDAJE PIT STOP KOŁO CIEBIE

symboliczny przebieg jak na to auto wink.gif

> Na pewno ma mieć Ficzery typu tmepomat itp , benzyna itp

ficzery... typu benzyna grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mocno się zastawiam nad sprzedażą mojej Megane i kupienia coś nowszego

> Na razie najchętniej Volvo V50 Megane III za drogie niestety Megane II jest świetne ale chyba mi

> się znudziło Co polecicie?

> Na pewno ma mieć Ficzery typu tmepomat itp , benzyna itp

A Pug 407 ? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezdziłeś? przejedz sie i skreśl z listy.

> totalna porażka to auto.

jeszcze po głowie chodzi mi 207 ale to rozmiar jak Clio hmm.gif

ale w sumie nie potrzebuje aż tak duże auta ale fajnie jak by było komfortowe hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeszcze po głowie chodzi mi 207 ale to rozmiar jak Clio

Tesc ma 207 sw.

Zrobilem tym autkiem jakies 4000km. Poza tym ze mi w prawa noge jest niezbyt wygodnie to innych powodow do maruxzenia brak. We 4 osoby + pies + bagaze jazda byla bez problemowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.