Skocz do zawartości

Nowe zasady dla młodych kierowców...


Drabek

Rekomendowane odpowiedzi

> To nie do końca tak. Skąd wiesz komu dowalić? Musiałbyś czekać do pierwszego wypadku spowodowanego

> przez takiego młodzika. Niestety - w naszym kraju (i pewnie nie tylko w naszym), młodych ludzi

> nie przeraża wizja konsekwencji dla sprawcy. Więc prewencyjnie trzeba działać inaczej niż

> samym straszeniem tymi konsekwencjami.

Dlatego napisałem w moim pierwszym poście tego wątku: zamknąć w gułagu wtedy nic się nie stanie. Jakoś mnie (pewnie nie tylko mnie) przerażały te konsekwencje, a jeśli będziesz chciał to i znajdziesz 30 latków i 60 latków, których one nie przerażają więc nie ma co strzelać na oślep czy oceniać ludzi po wyglądzie, wieku, rasie itp.. Porównaj sobie liczbę zabitych w wypadkach drogowych w latach, gdzie młodym nawet nie śniło się mieć samochodu to sam się przekonasz, że to nie oni stanowią całe zło na drogach. Niestety żyjemy na świecie, w którym żeby wyjść z domu trzeba podjąć ryzyko i z tym trzeba się pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tematem jest sensowność tych głupich rozwiązań. Ty widzisz ich sens bo niby już Cię nie zabiją

> piraci na drogach, a ja Ci wskazuje, że guzik Ci to da bo i tak możesz stracić życie.

Ty masz chyba coś z głową. Cały czas piszesz, to co chciałbyś usłyszeć ode mnie. Napij się jakiegoś syropu lepiej screwy.gif

Naprawdę

> trzeba Ci wykładać jak dziecku? Proste teraz?

Jesteś żałosny dzieciaku, myślisz, że Twoje przemyślenia są na wagę złota? hahaha.gif

> To Ty żyjesz jakimś mitem niemal jak Hitler o wyższości jednych nad drugimi.

Normalnie łzy już mi ciekną ze śmiechu beksa.gifhehe.gif

> To proste ubezpieczalniom chodzi o $$$. Nie mogą 30 latka, który może potencjalnie wykupić

> ubezpieczenie na życie, mieszkania, OC, AC, podróżne i może jeszcze inne zniechęcić zaporowymi

> stawkami więc doją małolatów, którzy korzystają przeważnie tylko z obowiązkowych bo więcej i

> tak nie potrzebują. Można łatwo usprawiedliwić statystyką więc jest ok. Obostrzenia masz, żeby

> pokazać że niby władza dba o obywatela, a przy okazji można skroić za dodatkowe kursy itp., a

> że dają wielkie nic to nie ważne.

Powinieneś iść do lekarza, tego na głowę, może Cie wyleczy z idiotyzmów hehe.gif

> Jeszcze nie masz?

A Ty juz masz? Piszesz jak 5-cio latek.

> Błędnie.

Nie Tobie to oceniać hehe.gif

> Gdyby nie utopijne teorie to byś do dzisiaj latał z włócznią na dzikiego zwierza, a później wracał

> ze zdobyczą do jaskini.

Polecam Ci na wieczór Misia Kolargola i Reksia. może coś zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie zielona literka L na białym kwadracie, zamiast tego listka, by może bardziej była czytelna

Listek można dodać mały w rogu z powodów sentymentalno-historycznych, ale sam nic wielu ludziom nie powie, tym bardziej że jak znam życie, to wielu zamiast klonowego umieści marychę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Listek można dodać mały w rogu z powodów sentymentalno-historycznych, ale sam nic wielu ludziom nie

> powie, tym bardziej że jak znam życie, to wielu zamiast klonowego umieści marychę

Świeżo upieczony kierowca powinien mieć takie zielone "L" umieszczone na dachu jak w prawdziwej nauce jazdy.

zlosnik.gif

Z daleka byłoby widać takie "zielone elżbiety".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.