Skocz do zawartości

Peugeot 104


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

> Wczoraj na spocie pierwszy raz to to na oczy widziałem

> Tyły jakieś takie dziwne... nie charakterystyczne...

> Ale przód? Zwłaszcza w tym czerwonym wypisz, wymaluj Peugeot

btw. a co tam naprzeciwko obok Scirocco robi Volvo i nowy saab? kto pilnuje porządku?

Bo jak ja pytałem na FB czy moje E38 wpuszczą, to było że nie... a teraz dużo młodsze wpuszczają wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> btw. a co tam naprzeciwko obok Scirocco robi Volvo i nowy saab? kto pilnuje porządku?

> Bo jak ja pytałem na FB czy moje E38 wpuszczą, to było że nie... a teraz dużo młodsze wpuszczają

Te spoty się masakrycznie rozrosły i przyjeżdża TYLE narodu, że na prawdę nie sposób już nad tym zapanować 893goodvibes.gif

Niestety to juz jest stały widok, że przez alejkę ze "staruchami" przejeżdża sobie na przykład BMW Z3 no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Te spoty się masakrycznie rozrosły i przyjeżdża TYLE narodu, że na prawdę nie sposób już nad tym

> zapanować

to ja się kryguje, a mam auto pełnoletnie. a tam sobie nonszalancko 10 latki wjeżdzaja (SAAB)? Volvo to ma szanse byc w najlepszym przypadku w wieku mojego e38 smile.gif

> Niestety to juz jest stały widok, że przez alejkę ze "staruchami" przejeżdża sobie na przykład BMW

> Z3

ok.gif lans smile.gif

Mikiciuk też zawsze przejezdza przez cały plac ? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to ja się kryguje, a mam auto pełnoletnie. a tam sobie nonszalancko 10 latki wjeżdzaja (SAAB)?

> Volvo to ma szanse byc w najlepszym przypadku w wieku mojego e38

To wbijaj zlosnik.gif

> lans

> Mikiciuk też zawsze przejezdza przez cały plac ?

Mikiciuk był (chyba) tylko raz zlosnik.gif I jak mnie nie było zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj na spocie pierwszy raz to to na oczy widziałem

> Tyły jakieś takie dziwne... nie charakterystyczne...

> Ale przód? Zwłaszcza w tym czerwonym wypisz, wymaluj Peugeot

Moją koleżankę z dzieciństwa uczyłem tym jeździć, bo jej ojciec takiego sprzęta miał. Konstrukcyjnie niezły wynalazek, jeśli dobrze pamiętam to mieliśmy osobne nadmuchy, coś jakby wentylacja dwustrefowa zlosnik.gif. Kierownica zdaje się jednoramienna. Nie wiem czy z biegami nie miał też coś namieszane. Ale na 100% pamiętam- bo to był koszmar dla mnie jako instruktora i blondynki świeżo po kursie prawa jazdy- kierunkowskazy w prawej manetce panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.