Skocz do zawartości

światła Renault


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa ,mam automatyczne światła mijania.

Po przyjeździe mam manetke od świateł na on.

Wylaczam silnik wyciagam karte i światła gasną.

Zamykam auto i jest wszystko ok ale jak sie wroce otworze centralny zamek a nastepnie drzwi to światła sie odrazu włączają i jak zamkne drzwi i centralny to dalej swieca.

Mozna to jakos ogarnac? Bo juz 3 razy rozladowalem aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziwna sprawa ,mam automatyczne światła mijania.

> Po przyjeździe mam manetke od świateł na on.

> Wylaczam silnik wyciagam karte i światła gasną.

> Zamykam auto i jest wszystko ok ale jak sie wroce otworze centralny zamek a nastepnie drzwi to

> światła sie odrazu włączają i jak zamkne drzwi i centralny to dalej swieca.

> Mozna to jakos ogarnac? Bo juz 3 razy rozladowalem aku.

wyłącz automatyczne światła, chyba przycisk na lewej manetce trzeba przytrzymać ponad 5 sekund hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wyłącz automatyczne światła, chyba przycisk na lewej manetce trzeba przytrzymać ponad 5 sekund

Ale pomimo włączonych automatycznych świateł nie powinno tak być.

U mnie dopiero włączenie silnika powoduje załączenie świateł. Otwarcie drzwi powoduje "test" poziomowania - mam ksenony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie zrobić to co ja robię? może problem że mam włączone automatyczne światła

A może coś z czujnikiem. Automatyczne światła działają tak że po zapadnieciu zmierzchu właczaja mijania?

Ja mam coś w tym stylu z tym ze manetka od swiateł jest non stop w pozycji 0.

Po otworzeniu auta nic sie nie dzieje, po włozeniu karty do 1 pozycji tez nic sie nie dzieje, po dopchnieciu karty do "konca" wlaczaja sie swiatla mijania. Podczas odpalania silnika wylaczaja sie na moment a po zgaszeniu silnika od razu przestaja swiecic momo wlozonej wciaz karty.

Moze w okolicy czujnika jest cos przybrudzone, moze jakis odprysk albo co innego co przeklamuje czujnik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie zrobić to co ja robię? może problem że mam włączone automatyczne światła

jak nie miałem dołożonych DRLów, to miałem manetkę cały czas przekręconą,

światła zapałały się po uruchomieniu silnika a gasły po zgaszeniu + otwarciu drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak nie miałem dołożonych DRLów, to miałem manetkę cały czas przekręconą,

> światła zapałały się po uruchomieniu silnika a gasły po zgaszeniu + otwarciu drzwi

tak się dzieje ale po ponownym otwarciu drzwi automatycznie się załączają ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.