Skocz do zawartości

Jakiś tani bluetooth do kasku?


lmb

Rekomendowane odpowiedzi

możecie może polecić jakiś niedrogi, zestaw bluetooth który da się włożyć do kasku integralnego? Najfajniej, żeby dawał możliwość posłuchania muzyczki (A2DP).

Nie jest to jakiś niesamowity priorytet, ale chętnie bym sobie założył (dlatego nie chcę wydawać nie wiadomo ile $$$$)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> możecie może polecić jakiś niedrogi, zestaw bluetooth który da się włożyć do kasku integralnego?

> Najfajniej, żeby dawał możliwość posłuchania muzyczki (A2DP).

> Nie jest to jakiś niesamowity priorytet, ale chętnie bym sobie założył (dlatego nie chcę wydawać

> nie wiadomo ile $$$$)

JA tam muzyczki nie muszę słuchać ale chciałbym tel odbierać? Więc też czekam na propozycje food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> możecie może polecić jakiś niedrogi, zestaw bluetooth który da się włożyć do kasku integralnego?

> Najfajniej, żeby dawał możliwość posłuchania muzyczki (A2DP).

> Nie jest to jakiś niesamowity priorytet, ale chętnie bym sobie założył (dlatego nie chcę wydawać

> nie wiadomo ile $$$$)

Sprawa jest prrosta, albo zainwestujesz i masz porzadne, albo kupisz tanio i okaze sie, ze niespelnia oczekiwan.

http://www.google.de/search?q=bluetooth+...0.0.iHiobXIfJqE

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podłączę się pod pytanie, czy są jakieś specjalne zestawy mp3 do słuchania muzyki dla

> motocyklistów?

kazdy zestaw sluchawek stereo dedykowanych do kasku - zwykle maja wtyczke minijack, a czesto odpowiedni kabelek. Zestawy glosnomowiace w sporej czesci maja tryb audio (nie pamietam skrotu) i telefony normalnie na nich puszczaja mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podłączę się pod pytanie, czy są jakieś specjalne zestawy mp3 do słuchania muzyki dla motocyklistów?

Skoncentruj sie lepiej na jezdzie a nie na suchaniu muzyki czy rozmowach telefonicznych, pozyjesz dluzej.

Jedyna muzyka to ryk silnika

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawa jest prrosta, albo zainwestujesz i masz porzadne, albo kupisz tanio i okaze sie, ze

> niespelnia oczekiwan.

Wszystko zależy od oczekiwań. Wydać ~1000PLN to dla mnie bzdura. Akceptuję gorszą jakość (na przykład że nie da się rozmawiać powyżej 100km/h, albo że bateria nie będzie jakaś super trwała, albo że nie będzie funkcji intercomu na 1000m..), a w googlu lub na allegro też mogę poszukać, ale może ktoś ma i używa i może doradzić/odradzić konkretny zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.