Skocz do zawartości

Fotelik dla rocznego dziecka (przodem do kierunku jazdy)


targowica

Rekomendowane odpowiedzi

> nie, ale sposob montazu jest bardzo stabilny. Przekladasz pas przez czerwone znaki i w jednym

> miejscu (zanim zatrzasniesz) pas lezy na 'naciagu', jak zatrzasniesz fotelik (siedzisko do

> skorupy) to ten naciag napina pas i fotelik bardzo dobrze 'siada'.

> mimo wszystko polecam Ci gdzies podjechac i przymierzyc bo nie kazdy fotelik pasuje do kazdego

> profilu siedzenia.

Jasne że podjedziemy do sklepu naszą francuską limuzyną wink.gif i przymierzymy. Skłaniam się ku tej konstrukcji. Myślę że to optymalny wybór pomiędzy kosztem a bezpieczeństwem.

Też lubie śpiewać Fasolki podczas długiej jazdy smile.gif Albo kolędy w lipcu. Takie uroki dzieciaków hehe.gif

Dla fanów Cybex polecam film:

Z tego co widać dziecko łamie nos (jak nie zęby przy uderzeniu frontalnym z tym podbrzusznikiem - widziałem inny film na którym dziecko w ostatniej fazie wypada z tego icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla fanów Cybex polecam film:

>

> Z tego co widać dziecko łamie nos (jak nie zęby przy uderzeniu frontalnym z tym podbrzusznikiem -

> widziałem inny film na którym dziecko w ostatniej fazie wypada z tego

Klik grinser006.gif

IMHO kupując fotelik nie ma co być fanem tej czy innej marki tylko kupić coś co solidnie wygląda, ma przyzwoite oceny w testach ale co najważniejsze - jest wygodne dla dziecka.

Jak patrzę na foteliki z półką zamiast pasów to nie wydaje mi się to wygodne i fajne do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze byłoby usłyszeć relację osoby która miał stłuczkę bo te wszystkie systemy i gwiazdki to

> marketingowa ściema.

> Niestety fotelik znajomej jest z 2009r. a Ona jest drugim właścicielem.

> Póki co myślę o tym:

> http://more4kids.pl/produkt/67215-romer-king-plus-stone-grey-2013-fotelik-9-18.html

> pozdr,

> T

uzytkuje romera of grudnia i mogę go polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnia propozycja:

> http://babynet.pl/besafe-izi-comfort-x3-fotelik-918kg-p-3930.html

> Tym razem kolejny bez ISOFIX ale też solidna konstrukcja.

> Więc Romer King plus vs Besafe Izi Comfort

Jak już wyżej pisano - przymierz fotelik do samochodu, bo może się okazać, że kupisz coś, czego nie zamontujesz u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Romer King Plus i jestem zadowolny. Młody ma wygidne, regulowane siedzisko, wszystko widzi co za oknem i w mojej opinii jest bezpieczny smile.gif

Dla porównania opinia sprzedawcy z fotelikiem Besafe IZI Comfort:

"Po pierwsze King Plus ma 4 * w testach ADAC, Besafe nie był badany a jego ulepszona wersja z systemem isofix uzyskała w testach 3*. King + ma 5-punktowe szelki bezpieczeństwa wyposażone w profilowane, amortyzujące ochraniacze, w . Besafe są zwykłe nakładki na pas. W King + zagłówek jest mocno zabudowany i pokryty bawełnianą tapicerką, materiał na zagłówku jest bardziej sztuczny ( mamy jeden fotelik tej firmy 15-36, więc materiały można porównać.) King + ma szersze oparcie i budowę fotela, Besafe ma budowę kubełkową i jest węższy. King + jest bardziej komfortowy dla małych pasażerów i przede wszystkim jest bezpieczniejszy"

5fk9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.