Skocz do zawartości

nowa karta kierowcy...


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

A jeżeli dostanę nowe prawko to występuję o Kartę Kierowcy. Czy przy odbiorze nowego prawka zabiorą mi stare? Pewnie tak, to jak mam wtedy jeździć jeżeli na KK jest nr prawka starego a już będę miał nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jeżeli dostanę nowe prawko to występuję o Kartę Kierowcy. Czy przy odbiorze nowego prawka zabiorą

> mi stare? Pewnie tak, to jak mam wtedy jeździć jeżeli na KK jest nr prawka starego a już będę

> miał nowe?

gdzie na KK jest nr blankietu zlosnik.gif PJ confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jeżeli dostanę nowe prawko to występuję o Kartę Kierowcy. Czy przy odbiorze nowego prawka zabiorą

> mi stare? Pewnie tak, to jak mam wtedy jeździć jeżeli na KK jest nr prawka starego a już będę

> miał nowe?

nr prawa jazdy się nie zmienia. Stare dostaniesz z powrotem ale z obcietym rogiem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To głupio zabrzmi ale dostanę nowe prawko ze starym numerem ? ? ?

> To w takim razie po co wymiana KK ? ? ?

ja już trzeci raz wymieniałem pj (dodanie kategorii) i zawsze dostawałem ten sam numer. Nawet bym nie zwrpcil na to uwagi jakbym nie musiał codziennie wpisywać tego nru w karcie drogowej w pracy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> właśnie idzie do mnie nowa karta kierowcy, ale mam kilka pytan,

> - czy nowke przed pierwszym wlozeniem sczytać?

możesz , tylko z czego ? do czytnika możesz włożyć

> - czy mam przez miesiac jezdzic z dwoma kartami?

no . jakoś musisz udokumentować 28 dni nazad

> - czy mozna uzyc nowej karty, mimo ze stara nadal jest wazna (np kilka dni)?

nie. nowa karta bedzie aktywna dopiero wtedy kiedy skonczy sie stara. będąc kiedyś w trasie , wyjeżdzałem na starej karcie ( kończy la ważność 0 północy) . musiałem się obudzić i wymienić karty. sprawdzane na własnej skórze - nowa karta przed terminem jest nieaktywna . stara po terminie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wyjeżdzałem na starej karcie ( kończy la ważność 0 północy) . musiałem się obudzić i wymienić

> karty. sprawdzane na własnej skórze - nowa karta przed terminem jest nieaktywna . stara po

> terminie też.

Też się ostatnio zdziwiłem że o 1:00 w nocy nie mogłem jechać już na nowej karcie tylko wyskoczyła z błędem.

Wsadziłem jeszcze starą i pojechałem.

Tyle miałem szczęście że dojechałem do celu o 1:55 i punkt 2:01 jak siedziałem jeszcze w aucie wyskoczyła sama.

(Szkoda że nie na autostradzie 20km przed parkingiem grinser006.gif )

Od razu wsadziłem nową kartę i nie wypluło jej, tylko zaczęła normalnie działać.

Wygląda na to że stara się kończy a nowa zaczyna w tej samej minucie i to w czasie UTC.

Miałem jeszcze taki myk, że mało brakło a bym se niechcący zrobił wpis manualny (łóżko) od 3 tygodni wstecz hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A Wy też macie karty o takich samych datach? Bo ja na przykład mam starą od 07.07.2008 do

> 06.07.2013 i nową od 07.07.2013 do 06.07.2018.

u wszystkich, kogo znam i miał wymiane karty, tak właśnie było. nowa karta jest ciągłąścią datową starej.

Myślałem, że to przypadek bo u mojego Ojca te

> daty są inne.

Może miał długą przerwę między wymianą kart, tzn nie złożył wniosku o wydanie nowej karty zawczasu tylko długo po termnie ważności starej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.