Skocz do zawartości

[KzAK] B do ok. 25 tys


QuBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem zadanie znaleźć auto rodzicom.

Budżet: na używke ok 25 - 27 tys zł

Wymagania:

- jak najtańszy w eksploatacji (bezawaryjny, tanie części, serwis)

- silnik : mała lub średnia benzynka lubiąca LPG

-5 drzwi

- ma się podobać (z tym najciężej dogodzić mojej matce facepalm%5B1%5D.gifzlosnik.gif )

- jak najmłodsze, najlepiej roczniki 2009 wzwyż, 2010

-z wyposażenia to żeby klima była i tyle

- żeby nie rdzewiał, docelowo to auto ma pojeździć u nich z 10 lat jak nie lepiej zlosnik.gif

I teraz tak - miałem szukać młodej używki, ale jeżeli dało by się coś nowego wyrwać to mogłaby być nówka tak ok 32 tys, najlepiej z fabrycznym LPG, bo jak bez to pewnie byłby dokładany a wtedy traci się gwarancję..? wink.gif

ps. faworytami (ze względu na to że się podobają mojej mamie i przejechała się owymi są - Fiesta i Corsa D

Z góry dzięki za pomoc

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to szukaj sparków, może coś trafisz, tylko z urodą średnio

Spark to chyba troszkę za mały. Clio z giełdy widziałem - tce to chyba nie jest dobry pomysł dla nich hehe.gifzlosnik.gif

Z uporem maniaka szukają fiest lub cors d, ale w takim tempie i szukając tylko tych mogą długo nie znaleźć, w dodatku budżet nie jest jakiś okazały. Zależy mi żeby coś kupili (bo ja sam szukałem auta jak wiadomo do 15 tys), ale w takim wypadku przygarne lanosa i troche nim właśnie pojeżdżę zlosnik.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma być renófka to może coś ze zwykłym 1.4 16V- dobrze toleruje gaz, nie ma koła zmiennych faz rozrządu, prawie 100 koni bez 2 czy tam 5 wink.gif

Żona jeździ II z tym silnikiem i przy jej jeździe to żre 6.5 jak liczyłem jej 3 ostatnie tankowania yikes.gif mi zawsze o litr dwa więcej potrafi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybor masz duzy, w zaleznosci co sie podoba, jak dla rodzicow pod LPG i jesli odpychac sie nie musi

> to moze Punto, Aveo, Lacetti, Astra?

A jak ogólnie z bezawaryjnością Lacetii czy Aveo? Ważne żeby nie było starsze niż 2009, a im młodsze tym lepsze wink.gif

Wybór i jest i nie ma - ja się trochę orientuje w temacie, ale żeby ich nie wpakować w jakieś "psujące się" ponad przeciętnie wozidło to wolę dopytac i zasięgnąć rady wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.