Skocz do zawartości

zakup Citroena C8


zielin

Rekomendowane odpowiedzi

> Nie słabo tylko przemyślanie.

> Kupując wersję 6 osobową masz full comfort, 6 foteli z podłokietnikami w odpowiedniej odległości od

> siebie.

> A nie założysz 3 fotela w 2 rzędzie bo NIE MA NA NIEGO miejsca, nie ma zamontowanych szyn pod ten

> fotel.

> Ja z premedytacją szukałem dla 3-4 osobowej rodziny auta 6 osobowego. Na dalsze wyjazdy zawsze

> wyjmowałem fotele 3 rzędu.

Kurcze w sumie to może i fajnie bo każdy ma wygodnie nikt się nie gniecie a ile tam miejsca jest w 3 rzędzie siedzeń?! ( pytam tylko czy osoba około 165 cm wzrostu może tam wygodnie podróżować?) bo ja i tak nigdy nie siedzę na innym miejscu niż kierowca no chyba że czasami pasażera ( jak nie mogę prowadzić 270751858-jezyk.gif ) fakt jest taki że większości będę podróżował w 3kę ewentualnie od czasu do czasu w 5 lub 6 osób. Czyli jednym słowem jeżeli okaże się dobry to brać go nie zastanawiać się nad niczym smile.gif Powiedz mi jeszcze jak wygląda sytuacja z gazem w tych samochodach czy one tolerują LPG? czy maja jakieś problemy ( natury technicznej - bo nie każde auto może mieć LPG )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i o to koledze chodzi, ma być full komfort

Tu się z Tobą kolego zgodzę ma być full komfort i wypas nie interesuje mnie to ile będzie to kosztować ja chcę podróżować wygodnie z moją rodziną poza tym jak to się mówi im większy samochód tym bardziej bezpieczny ( a wiem co mówię w swoim życiu już miałem 3 dzwony w tym jedne Cieniasem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kurcze w sumie to może i fajnie bo każdy ma wygodnie nikt się nie gniecie a ile tam miejsca jest w

> 3 rzędzie siedzeń?! ( pytam tylko czy osoba około 165 cm wzrostu może tam wygodnie

> podróżować?) bo ja i tak nigdy nie siedzę na innym miejscu niż kierowca no chyba że czasami

> pasażera ( jak nie mogę prowadzić ) fakt jest taki że większości będę podróżował w 3kę

> ewentualnie od czasu do czasu w 5 lub 6 osób. Czyli jednym słowem jeżeli okaże się dobry to

> brać go nie zastanawiać się nad niczym Powiedz mi jeszcze jak wygląda sytuacja z gazem w tych

> samochodach czy one tolerują LPG? czy maja jakieś problemy ( natury technicznej - bo nie każde

> auto może mieć LPG )

Co do LPG nie odpowiem, ale wydaje mi się że P607 z tym motorem nie miały problemu.

Jeśli chodzi o niewielkiego ludzia smile.gif w 3 rzedzie to w miarę wygodnie, ale bez szału. Tu napewno w 2 rzędzie jest najlepiej.

Zazwyczaj to dzieciaki lubią jeździś w bagażniku smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do LPG nie odpowiem, ale wydaje mi się że P607 z tym motorem nie miały problemu.

> Jeśli chodzi o niewielkiego ludzia w 3 rzedzie to w miarę wygodnie, ale bez szału. Tu napewno w 2

> rzędzie jest najlepiej.

> Zazwyczaj to dzieciaki lubią jeździś w bagażniku

Pewnie masz rację że dzieciaki lubią jeździć w bagażniku bo to taka atrakcja jednak mój szkrab niestety będzie jeszcze za mały i przez najbliższe kilka lat będzie zmuszony jeździć w 2 rzędzie ale w sumie może i lepiej nie będę musiał się obładowywać ilością osób do samochodu. Pytam o LPg bo wiem że nie każdy silnik toleruje mój XP na sekwencji sprawuje się bez zarzutów ale wiem że np. Toyota Previa całkowicie nie znosi gazu ale w sumie to już pytanie do mojego gazownika smile.gif a jeszcze jedno pytanie koło zapasowe jest pełnowymiarowe?! kwestia jeszcze tego jaki zbiornik da się tam założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie masz rację że dzieciaki lubią jeździć w bagażniku bo to taka atrakcja jednak mój szkrab

> niestety będzie jeszcze za mały i przez najbliższe kilka lat będzie zmuszony jeździć w 2

> rzędzie ale w sumie może i lepiej nie będę musiał się obładowywać ilością osób do samochodu.

> Pytam o LPg bo wiem że nie każdy silnik toleruje mój XP na sekwencji sprawuje się bez zarzutów

> ale wiem że np. Toyota Previa całkowicie nie znosi gazu ale w sumie to już pytanie do mojego

> gazownika a jeszcze jedno pytanie koło zapasowe jest pełnowymiarowe?! kwestia jeszcze tego

> jaki zbiornik da się tam założyć?

Odpisałem Ci na forum Klubu Cytrynki smile.gif

Koło jest pełnowymiarowe (ja miałem 215/60R16), pod podłogą i mieści się największy dostępny toroid smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu się z Tobą kolego zgodzę ma być full komfort i wypas nie interesuje mnie to ile będzie to

> kosztować

To powiedz mi, czemu takimi trupami jak w pierwszym poście się interesujesz?

Jeśli cena nie gra roli - to znajdź jakiś porządny egzemplarz, a nie truchło o ponadnormatywnym przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To powiedz mi, czemu takimi trupami jak w pierwszym poście się interesujesz?

> Jeśli cena nie gra roli - to znajdź jakiś porządny egzemplarz, a nie truchło o ponadnormatywnym

> przebiegu.

kolego co do mojego pierwszego postu zapytałem ogólnie fakt przytoczyłem samochód którym się interesowałem ale wczoraj pogrzebałem troszkę w internecie i znalazłem bardzo atrakcyjną ofertę i to w benzynie więc łatwo się domyśleć co teraz będę chciał kupić ( powiem tak pytałem się dlatego że nie znam się na dieslach a chciałem się dowiedzieć o opinię użytkowników tych samochodów ) co do trupa to moim zdaniem lekka przesada bo trupem dla mnie jest samochód który ma 500 tyś kkm i cofnięty licznik do 150 tyś kkm oczywiście bezwypadkowy - a tu właściciel podszedł profesjonalnie i powiedział o każdej bolączce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolego co do mojego pierwszego postu zapytałem ogólnie fakt przytoczyłem samochód którym się

> interesowałem ale wczoraj pogrzebałem troszkę w internecie i znalazłem bardzo atrakcyjną

> ofertę i to w benzynie więc łatwo się domyśleć co teraz będę chciał kupić

Na naszej giełdzie wisi C8. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To powiedz mi, czemu takimi trupami jak w pierwszym poście się interesujesz?

> Jeśli cena nie gra roli - to znajdź jakiś porządny egzemplarz, a nie truchło o ponadnormatywnym przebiegu.

No sorry, ale chyba wierzysz w polskie cuda ?

gdzie żadne auto, w żadnym wieku nie ma 200000km

Od kiedy to >300000km dla auta >10 letniego jest ponadnormatywne ?

Te auta na zachodzie robią 40-50 kkm rocznie i nic tego nie zmieni.

Mój miał 4,5 roku i miał 162000km realnego udokumentowanego przebiegu.

Dlatego to wyszukane auto ma realny przebieg.

I tak jak już wiele osób tu pisało nie pchałbym się w nie, też ze względu na jego wiek. Ono już jest nie sprzedawalne smile.gif

W kwietniu kupiłem 3 letnie C4GP z zachodniego leasingu z przebiegiem 142000km, jak najbardziej realnym.:)

już mam 155000km

Trzeba pojeździć do 200000km i sprzedać smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na naszej giełdzie wisi C8.

Nawet 2 smile.gif

HDi z 2006 to było moje C8 smile.gif

i sprzedało się w kwietniu tego roku smile.gif

za wpisaną w ogłoszeniu cenę smile.gif

A teraz jest z 2007 2.0i-16v w SX pack

czyli taka średnio biedna wersja wyposażenia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No sorry, ale chyba wierzysz w polskie cuda ?

> gdzie żadne auto, w żadnym wieku nie ma 200000km

> Od kiedy to Te auta na zachodzie robią 40-50 kkm rocznie i nic tego nie zmieni.

> Mój miał 4,5 roku i miał 162000km realnego udokumentowanego przebiegu.

> Dlatego to wyszukane auto ma realny przebieg.

> I tak jak już wiele osób tu pisało nie pchałbym się w nie, też ze względu na jego wiek. Ono już

> jest nie sprzedawalne

Masz kolego absolutną rację!! Ja mam w swoim XP 250 tyś kkm a ma on 13 lat - to nie te czas kiedy wyjeżdżało się tylko do kościoła a w tygodniu jeździło się tramwajem bądź autobusem do pracy teraz jesteśmy wygodni i wszędzie jeździ się samochodem. Co do tego konkretnego modelu to powiem tak pojechać zobaczyć pojadę ale już wiem że najpierw zajrzę do autka które wczoraj znalazłem czyli benzynki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No sorry, ale chyba wierzysz w polskie cuda ?

> gdzie żadne auto, w żadnym wieku nie ma 200000km

> Od kiedy to Te auta na zachodzie robią 40-50 kkm rocznie i nic tego nie zmieni.

> Mój miał 4,5 roku i miał 162000km realnego udokumentowanego przebiegu.

> Dlatego to wyszukane auto ma realny przebieg.

> I tak jak już wiele osób tu pisało nie pchałbym się w nie, też ze względu na jego wiek. Ono już

> jest nie sprzedawalne

> W kwietniu kupiłem 3 letnie C4GP z zachodniego leasingu z przebiegiem 142000km, jak najbardziej

> realnym.:)

> już mam 155000km

> Trzeba pojeździć do 200000km i sprzedać

Jeśli priorytetem jest komfort i wygoda a cena nie gra roli, to nie szuka się 10 letnich bryk, tylko nowe, albo poleasingowe do 3 lat.

Ja też kiedyś przymierzałem się do C8 ale oprócz tego, że za duże bydle, to musiałbym wydać parędziesiąt tyś więcej niż na XP w tym samym wieku (a patrzyłem na max 3 latki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A teraz jest z 2007 2.0i-16v w SX pack

> czyli taka średnio biedna wersja wyposażenia

Moje wisi zlosnik.gif

Czego Ci w nim brak? IMO wszystko do komfortowej jazdy w nim jest.

Bardzo lubię ten samochód, a zmiana tylko dlatego, że kolejny jest w leasingu na firmę (też francuz smile.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moje wisi

> Czego Ci w nim brak? IMO wszystko do komfortowej jazdy w nim jest.

> Bardzo lubię ten samochód, a zmiana tylko dlatego, że kolejny jest w leasingu na firmę (też francuz

> )

Navi, dupogrzej, el. foteli, webasto, 6 biegów, dynamiki i spalania HDi smile.gif

Kolor ładny smile.gif taki jak był mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.