Skocz do zawartości

megane II probelmy z rozruchem,


sebaso

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Juz od jakiegoś czasu megi miała czasem problemy z odpaleniem tj tak jakby zawieszał się rozrusznik, a kontrolki i zegary głupiały, ale dzisiaj tak się stało dwa razy pod rząd, więc chyba padło coś na dobre. I teraz tak: ja obstawiam rozrusznik, ale zanim pojadę do mechaników to chciałbym skonsultować czy moje przypuszczenia są słuszne? Miał ktoś podobne objawy?

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, rozrusznik kręcił ,1-2 sek zawiecha i dalej kręci i odpala.U mnie to był słaby aku na krótkich odcinkach 4-8km,byc moze był juz stary ,bo ja miałem go 5 lat,a pod koniec siadł .Przy rozruchu zerował mi sie zegarek i km .Tak jak zeszłej zimy.. kupiłem nowy aku 62Amper 600 prąd i idelnie kręci.

Dodam ze przy rozruchu na starym aku , zapalała mi sie kontrolka abs i servis po czym gasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To bym sprawdził na początek. Laguna mi tak kiedyś zaszalała kilka razy po czym aku zakończył

> żywot.

Ale u mnie to się dzieje już z rok zlosnik.gif , ale faktycznie wydawało mi się, że jak kiedyś podładowałem aku to problem na trochę zniknął ok.gif

Jak to dobrze na AK czasem post zarzucić waytogo.gif

Dzięki za sugestie 20.GIF jutro megi idzie na noc do garage na podładowanie aku i zobaczymy - jeszcze seryjny i ma 7 lat więc już w sumie na niego pora wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale u mnie to się dzieje już z rok , ale faktycznie wydawało mi się, że jak kiedyś podładowałem

> aku to problem na trochę zniknął

> Jak to dobrze na AK czasem post zarzucić

> Dzięki za sugestie jutro megi idzie na noc do garage na podładowanie aku i zobaczymy - jeszcze

> seryjny i ma 7 lat więc już w sumie na niego pora

więc podładowanie niewiele da smirk.gif

czekają Cie wydatki 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć,

> Juz od jakiegoś czasu megi miała czasem problemy z odpaleniem tj tak jakby zawieszał się

> rozrusznik, a kontrolki i zegary głupiały, ale dzisiaj tak się stało dwa razy pod rząd,

Jeśli tak charakterystycznie "tyka" i gasną przy tym zegary to również stawiam na akumulator.

Miałem tak w służbowym Focusie - zdarzało się sporadycznie aż wreszcie aku padł na amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.