Skocz do zawartości

Górna i dolna podłoga w bagażniku


dobromir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewnie głupie pytanie, chciałbym kupić komuś w prezencie mate do bagażnika do Golfa VII, problem w tym, że na stronach podają, że mata jest albo do dolnej albo górnej podłogi bagażnika, czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć, którą powinienem wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam pewnie głupie pytanie, chciałbym kupić komuś w prezencie mate do bagażnika do Golfa VII,

> problem w tym, że na stronach podają, że mata jest albo do dolnej albo górnej podłogi

> bagażnika, czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć, którą powinienem wybrać ?

A ktos chce taki prezent?

Psa wozi czy mleko sie rozlewa?

Zastanawiam sie dlaczego ludki wkladaja cos takiego do auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ktos chce taki prezent?

> Psa wozi czy mleko sie rozlewa?

> Zastanawiam sie dlaczego ludki wkladaja cos takiego do auta

A ja się zastanawiam, po co ludzie odpisując nic nie wnosząc do zapytania. Ja mam taki wynalazek w bagażniku i bardzo sobie chwalę. Mam jasnobeżową wykładzinę a czasami potrzebuję przewieźć coś brudniejszego i super się to sprawdza.

A wracając do pytania kolegi to wg konfiguratora na stronie VW Golf 7 ma podwójną podłogę bagażnika.

Albo opcja z pełnym kołem zapasowym lub bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ktos chce taki prezent?

> Psa wozi czy mleko sie rozlewa?

> Zastanawiam sie dlaczego ludki wkladaja cos takiego do auta

Wiesz jeśli ktoś szuka to pewnie dlatego, że tego potrzebuje, samochód jest używany do działalności co może trochę zniszczyć wykładziną bagażnika. W poprzednim aucie miał i się sprawdzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam pewnie głupie pytanie, chciałbym kupić komuś w prezencie mate do bagażnika do Golfa VII,

> problem w tym, że na stronach podają, że mata jest albo do dolnej albo górnej podłogi

> bagażnika, czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć, którą powinienem wybrać ?

Może są dwie podłogi w bagażniku, tzn. pierwsza ta którą widać od razu i druga, w formie wnęki do której dostęp jest dopiero po podniesieniu tej pierwszej? hmm.gif

EDIT: koledze fanLan nie warto tłumaczyć że jest to takie samo "akcesorium" jak dodatkowe dywaniki w samochodzie, i oczywiście nie ma obowiązku go używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki wszystkim na naprowadzenie na trop, już wiem, że tam prawdopodobnie jest podwójna, bo jest

> na równo z progiem bagażnika a pod podobno są schowki, ale jeszcze sam sprawdzę

w Cromie jest podwójny bagażnik, w zależnosci od potrzeby pod płytą są schowki ale bagażnik płytki lub odwrotnie, kształt brzegów tedy się też różni.

Co do zasadnosci używania i posiadania niema o czym gadać. Mam w każdym aucie i bardzo polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz jeśli ktoś szuka to pewnie dlatego, że tego potrzebuje, samochód jest używany do działalności

> co może trochę zniszczyć wykładziną bagażnika. W poprzednim aucie miał i się sprawdzał

No wszystko jest dla ludzi a kwestia czy to ladne czy nie to juz indywidualna ocena.

A czy przydatne tym bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wszystko jest dla ludzi a kwestia czy to ladne czy nie to juz indywidualna ocena.

> A czy przydatne tym bardziej

Przydatne, przydatne. ok.gif

Może nie dla każdego, ale np. przy budowie czy remoncie zabraknie kleju/cementu, wrzucisz worek do bagaznika, zrobi PUFFF i masz tapicerkę do prania. Taką wkładkę wyjmiesz, wypłuczesz wodą i po temacie. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do zasadnosci używania i posiadania niema o czym gadać. Mam w każdym aucie i bardzo polecam

A jak ogarniasz nieprzesuwanie sie czegokolwiek po tej badz co badz sliskiej macie?

Chyba ze ma to efekt GEKO to tematu brak.

Widzialem u znajomego ale sliskie toto

A jakby ktos chcial to moge takie cos na wymiar zrobic jak w zalaczniku.

nadruk dowolny, trwalosc nieskonczona, niestety nie ma rynienek ,

Cena...niemala niestety, no ale jakby ktos chcial...kto bogatemu zabroni.

post-129043-1435252183009_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak ogarniasz nieprzesuwanie sie czegokolwiek po tej badz co badz sliskiej macie?

ja nic nie woże co może się przesuwać. Co moge to mam schowane pod płytą w kole, a w bagażniku jak wioze to wózek małego albo zakupy a one sie nie przesuwają. Bagaże na wczasy na ciasno weszły wiec tez bez problemu. Jak cos przewożę i się usyfi to wywalam na ziemie na myjce cisnieniowej wypłucze i po problemie. A żeby usyfić nie trzeba dużo, worek z ziemią ogrodową, worek gipsu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba o to chodzi (|przykład):

> http://alejka.pl/suzuki-grand-vitara-2005-mata-bagaznika-dywanik-bagaznika.html

jesli ktos naraza podloge na ciagly brud/piach/bloto, jakas budowa w trakcie to ok, sens bezdyskusyjny.

Ja woze kapelusz w bagazniku i szal a z kapelusza lupiez nie wylatuje to i czysto mam smile.gif))) bez maty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam pewnie głupie pytanie, chciałbym kupić komuś w prezencie mate do bagażnika do Golfa VII,

> problem w tym, że na stronach podają, że mata jest albo do dolnej albo górnej podłogi

> bagażnika, czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć, którą powinienem wybrać ?

W Golfie 6 HB jest tak, że bagażnik może być głębszy, jeżeli nie ma koła zapasowego, lub płytszy - jeżeli auto jest wyposażone w koło zapasowe. Jak kupowałem gumaka do siebie, to właśnie były dwie wersje i musiałem wybrać tę do płytszego bagażnika.

Odnośnie przydatności - gumy takowej nie miałem w żadnym z poprzednich aut. Ale też wózka dziecięcego wcześniej nie potrzebowałem wozić.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak ogarniasz nieprzesuwanie sie czegokolwiek po tej badz co badz sliskiej macie?

> Chyba ze ma to efekt GEKO to tematu brak.

> Widzialem u znajomego ale sliskie toto

Ale to nie jest mata, to jakiś pseudo tuning grinser006.gif

Mata jak ktoś już pokazał ma po pierwsze ranty - jak coś się rozleje to zostanie w środku, a po drugie pośrodku ma wklejoną gumę która ładnie utrzymuje np. torbę z laptopem na miejscu. Nic nie jeździ po bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Ale to nie jest mata, to jakiś pseudo tuning

> Mata jak ktoś już pokazał ma po pierwsze ranty - jak coś się rozleje to zostanie w środku, a po

> drugie pośrodku ma wklejoną gumę która ładnie utrzymuje np. torbę z laptopem na miejscu. Nic

> nie jeździ po bagażniku.

Zgadzam sie z Kolega czasm lepiej wydac pare zlotych wiecej i miec mate z wkladka antyposlizgowa lub wykonana z gumy.

Znalazlem kilka miejsc gdzie jest dosc duzy wybor miedzy innymi tu Maty bagaznika

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.