Skocz do zawartości

Ja nic nie chce mówić, ale nowy C4 picasso jest genialny


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

> I się nie zgadzam.

> To nie są wrażenia subiektywne. Porównaj sobie szerokość tylnej kanapy C4 GP, S-maxa i C-max (grand

> czy nie - bez znaczenia).

> Grand C-max również jest mniejszy.

C4

Długość 4590

Szerokość 1830

Szerokość z lusterkami bocznymi 2100

Wysokość 1660

Wysokość z relingami dachowymi 1690 mm

Rozstaw osi 2728 mm

Rozstaw kół - przód 1505 mm

Rozstaw kół - tył 1539 mm

Zwis przedni 995 mm

Zwis tylny 867 mm

Odległość od siedziska przedniego do dachu 966

Odległość od siedziska tylnego do dachu 973

Szerokość nad podłokietnikami z przodu 1508

Szerokość nad podłokietnikami z tyłu 1493

wymiary-citroen-c4-i-grand-picasso.jpg

S-Max

wymiarytab.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak jesteś taki podatny na bajki od sprzedawców, to moze być coś ode mnie kupił, np. stare buty w

> cenie nowych?

Niestety, jesteś z trochę innej "ligi" i Twoje wciskanie kitu jest rodem ze żłobka, musisz się trochę podszkolić - może w salonie Citroena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy będziesz czuł się usatysfakcjonowany, jeżeli napisze, że C4 Grand Picasso jest beznadziejnym

> jakościowo, najbardziej komfortowym vanem w każdym z segmentów ?

O tej jakości to prawdę napisałeś smile.gif

Dużo gorsz jakość wykonania wnętrza niż w starszym Xsara Picasso a tam wcale nie było dobrze.

Blokujące i piszczące tylne hamulce, którymi serwis nie potrafił sobie poradzić. A jak sobie poradził to na chwile.

A szczytem było zdechnięcie sprzęgła wraz z elementami skrzyni MCP( zautomatyzowana) po 70 kkm.

pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O tej jakości to prawdę napisałeś

> Dużo gorsz jakość wykonania wnętrza niż w starszym Xsara Picasso a tam wcale nie było dobrze.

> Blokujące i piszczące tylne hamulce, którymi serwis nie potrafił sobie poradzić. A jak sobie

> poradził to na chwile.

> A szczytem było zdechnięcie sprzęgła wraz z elementami skrzyni MCP( zautomatyzowana) po 70 kkm.

> pozdr.

> M.

Chciałem to cudo kupić. Znaczy C4 Picasso w benzynie z automatem. Dobrze, że poczytałem i kupiłem Scenica II... smile.gifpalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.