Skocz do zawartości

przegub z punta 1.4 t do seicenta ?


92madzia77

Rekomendowane odpowiedzi

> Wiecie sie ktos czy przegub z punta 1.4 t wejdzie do seicenta? Albo chociaz jakis

> mocniejszy niz dedykowane sc bo sa strasznie kruche, wymiane mam co sezon.

> Z gory dzieki

naucz się jeździć ok.gif poważnie ok.gif

nigdy mi nie strzelił przegub przy całkiem sporej mocy i momencie... skrzyni się zdarzyło wybuchnąć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> naucz się jeździć poważnie

> nigdy mi nie strzelił przegub przy całkiem sporej mocy i momencie... skrzyni się zdarzyło wybuchnąć

Wcale w dupe nie dostaja i staram sie jezdzic tak zeby nic bardzo nie cierpialo bo szkoda mi cacuszka. Juz zona sie burzy ze o sc dbam bardziej niz o nia zlosnik.gif ale powoli sie przyzwyczaja smile.gif Wszystko oprocz nieszczesnych przegubow jest w najlepszym porzadku.

Kumpel tez ma 1.2 i zapier.... jak glupi i seryjne ma juz 3 sezon wiec nie wiem czym to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedź do ASO wymień na oryginalne, ale u nich! Będziesz miał 2 lata gwarancji i jak strzeli to będą

> wymieniać bez słowa.

I co nie beda robic problemow o to ze silnik jest wiekszy i ze to z mojej winy strzela.

Juz miale rozne ptoblemy z oddaniem czegos w samochodzie na gwarancje bowszyscy problemy o cos robia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I co nie beda robic problemow o to ze silnik jest wiekszy i ze to z mojej winy strzela.

> Juz miale rozne ptoblemy z oddaniem czegos w samochodzie na gwarancje bowszyscy problemy o cos

> robia

Do wymiany przegubów nie muszą otwierać maski 270751858-jezyk.gif Z resztą, co Cię to obchodzi, masz gwarancję na część i mają wymienić, bo do Turbo Kamery ich wyślesz 270751858-jezyk.gif hehe Serwis nie płaci za części, tylko gwarant(FIAT). Serwis powinien się cieszyć, że części schodzą, bo na tym zarabiają. A ktoś kto kontroluje części gwarancyjne skąd miałby wiedzieć, że masz modzony sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ha teraz to musze szybko cos zmontowac bo nie zdazylem wymienic i pech chcial ze dzis w srodku

> miasta sie rozkroczyl i nie ruszy

> Zaraz jade go przyciagnac pod dom, a przy tym tez bedzie kupa smiechu bo mam kombinowany

> Zderzak z przodu w ktorym nie ma otworu zeby hak wkrecic;]

linka za wahacz i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.