Skocz do zawartości

Croma deadlock nie działa


setor

Rekomendowane odpowiedzi

Przesiadłem się z wysłużonej Sieny na Cromę. Na razie jestem na etapie testowania

Mam problem z deadlockiem w Cromie, kiedyś kilka razy udało mi się tę funkcję włączyć a więc jest zainstalowana

Od jakiegoś jednak czasu deadlock nie daje się włączyć, testowałem różne kombinacje z pilotem bez efektu

Czy jest jakiś sposób na reset czy włączenie tej funkcji ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przesiadłem się z wysłużonej Sieny na Cromę. Na razie jestem na etapie testowania

> Mam problem z deadlockiem w Cromie, kiedyś kilka razy udało mi się tę funkcję włączyć a więc jest

> zainstalowana

> Od jakiegoś jednak czasu deadlock nie daje się włączyć, testowałem różne kombinacje z pilotem bez

> efektu

> Czy jest jakiś sposób na reset czy włączenie tej funkcji ???

a co to takiego jest??? icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy jest jakiś sposób na reset czy włączenie tej funkcji ???

A jak próbujesz włączyć DeadLock'a?

U mnie działa bez problemu, trzeba tylko zamykając nacisnąć na pilocie 2 razy kłódkę w odstępach około 1s... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie próbowałem w ten sposób jak i też z większym odstępem pomiędzy przyciśnięciem klawisza zamykania

Niestety bez efektu

@fanLan DeadLock to funkcja podwójnego ryglowania, włączając te funkcję blokuje się możliwość otwarcia drzwi od środka i złodziej po wybiciu szyby musi wchodzić i wychodzić przez okno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak próbujesz włączyć DeadLock'a?

> U mnie działa bez problemu, trzeba tylko zamykając nacisnąć na pilocie 2 razy kłódkę w odstępach

> około 1s...

Ja również nie mam z tym problemu, natomiast ojciec z swojej Cromie musi naprawde szybko dwa razy wcisnąc przycisk zamykania żeby zaskoczył. Ale w jego przypadku kluczyki są już w znaczym stopniu zużyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja również nie mam z tym problemu, natomiast ojciec z swojej Cromie musi naprawde szybko dwa razy

> wcisnąc przycisk zamykania żeby zaskoczył. Ale w jego przypadku kluczyki są już w znaczym

> stopniu zużyte.

O właśnie, sprawdzę na innym pilocie bo chyba tę funkcję udało mi się włączyć z tego pilota który zostawiłem jako zapas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przesiadłem się z wysłużonej Sieny na Cromę. Na razie jestem na etapie testowania

> Mam problem z deadlockiem w Cromie, kiedyś kilka razy udało mi się tę funkcję włączyć a więc jest

> zainstalowana

> Od jakiegoś jednak czasu deadlock nie daje się włączyć, testowałem różne kombinacje z pilotem bez

> efektu

> Czy jest jakiś sposób na reset czy włączenie tej funkcji ???

Dla mnie sporym argumentem przemawiającym za zakupem Cromy, było zerowe zainteresowanie złodziejaszków i dresów tym autem. Po zakupie auto wielokrotnie stało otwarte na ulicy przez noc, ponieważ pilot ma spory zasięg, a mój trzyletni syn upodobał sobie zabawę tym gadżetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie sporym argumentem przemawiającym za zakupem Cromy, było zerowe zainteresowanie

> złodziejaszków i dresów tym autem. Po zakupie auto wielokrotnie stało otwarte na ulicy przez

> noc, ponieważ pilot ma spory zasięg, a mój trzyletni syn upodobał sobie zabawę tym gadżetem.

Prawda . I mnie zdarzyło się zostawić otwarte auto i jeszcze z uchylonymi szybami . To sąsiad mi rano zadzwonił żebym zamknął bo na deszcz się zbiera biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem bo:

Wowczas dwie we wroclawiu smile.gif

Super cena do wieku i wypasu

Zwyce ładna bo ni to van ni kombi

Wada do diesel, wolalbym LPG chocbyi slabiej ciagnela.

Cos klekot mnie nie urzeka do dzis.

Moja nawet alarmu nie ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeadLock działa, niestety raz na kilka razy. Winne są tu niestety oba piloty które mają już wyrobione i zesztywniałe gumowe przyciski że włączenie tej funkcji udaje się raczej rzadko

A wracając do zakupu, faktycznie w tej cenie nie było żadnego auta z takich wyposażeniem i gabarytami jak Croma, do tego mi się autko bardzo podoba

Celowo nie kupiłem w benzynie do gazowania bo LPG mam już dość. Jak nie świece to przewody, regulacje, wymiana filtra i ciągle jakieś problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obstawiam, że problem nie tkwi w samych gumkach... U ojca problem jest identyczny, jeden pilot

> dziła cakłiem dobrze i DeadLock udaje się włączyć, ale w drugim pilocie jest to praktycznie

> niemożliwe. W moim przypadku działa wszystko bez zarzutu.

również bardziej się skłaniam w kierunku baterii niż gumek...

Jeśli bateria jest zbyt słaba, to pilot wysyła tylko jeden impuls, na drugi nie wystarcza energii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> również bardziej się skłaniam w kierunku baterii niż gumek...

> Jeśli bateria jest zbyt słaba, to pilot wysyła tylko jeden impuls, na drugi nie wystarcza

> energii...

Musze to sprawdzić bo wydaje mi się, że u mnie nie działa oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.