Skocz do zawartości

Dmuchawa umarła


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Umarłami dmuchawa tzn nie wiem czy sama dmuchawa czy jakiś przekaźnik itp.

Bezpiecznik napewno OK sprawdzony .

Czy od dmuchawy jest jakas kostka itp tam przy bezpiecznikach ?

Ewentualnie czy po wyjęciu panela od przełacznikówdostane sie do silnika ewentualnie do jakiegos rezystora od pokretła i biegów dmuchawy bo kilka razy było tak że jak przestaładziałac pokręciłem prawo lewo i zadziałała ale teraz juz nic to nie daje a z zaparowanymi szybami rano cieżko sie jedzie.

Wszelkie info podpowiedzi mile widziane bo nie chce próc wszystkiego żeby później sie okazało ze bez potrzeby bo to jakas pierdoła była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Umarłami dmuchawa tzn nie wiem czy sama dmuchawa czy jakiś przekaźnik itp.

> Bezpiecznik napewno OK sprawdzony .

> Czy od dmuchawy jest jakas kostka itp tam przy bezpiecznikach ?

> Ewentualnie czy po wyjęciu panela od przełacznikówdostane sie do silnika ewentualnie do jakiegos

> rezystora od pokretła i biegów dmuchawy bo kilka razy było tak że jak przestaładziałac

> pokręciłem prawo lewo i zadziałała ale teraz juz nic to nie daje a z zaparowanymi szybami rano

> cieżko sie jedzie.

> Wszelkie info podpowiedzi mile widziane bo nie chce próc wszystkiego żeby później sie okazało ze

> bez potrzeby bo to jakas pierdoła była

Przy takich objawach u mnie przyczyną był włącznik w kabinie i od tego zacząłbym sprawdzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy takich objawach u mnie przyczyną był włącznik w kabinie i od tego zacząłbym sprawdzanie.

Też mam taki zamiar powiedz czy po zdjęciu panelu srodkowego dobiore sie do niego czy cos jeszcze musze odkręcać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też mam taki zamiar powiedz czy po zdjęciu panelu srodkowego dobiore sie do niego czy cos jeszcze

> musze odkręcać

Druga sprawa złączka w progu po stronie kierowcy, o ile się nie mylę żółta zlosnik.gif rozpiąć, przeczyścić, sprawdzić styki i spiąć ponownie zlosnik.gif miałem właśnie taki przypadek, tylko nie pamiętam czy to była żółta czy biała kostka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Druga sprawa złączka w progu po stronie kierowcy, o ile się nie mylę żółta rozpiąć, przeczyścić,

> sprawdzić styki i spiąć ponownie miałem właśnie taki przypadek, tylko nie pamiętam czy to

> była żółta czy biała kostka

O dzieki zaraz sprawdze bo do miasta musze jechac a próg mam nie przykrecony tylko na zatrzaskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O dzieki zaraz sprawdze bo do miasta musze jechac a próg mam nie przykrecony tylko na zatrzaskach

Tzn to jest w tej krótszej części zaraz pod deską rozdzielczą, tam gdzie idzie przelotka drzwi-buda, tam są kostki łączące instalacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też mam taki zamiar powiedz czy po zdjęciu panelu srodkowego dobiore sie do niego czy cos jeszcze

> musze odkręcać

Mnie się udało, ale nie było łatwo bo dojście tam jest fatalne. oslabiony.gif Poruszaj najpierw kablami, jak nic nie da to wyjmij wtyczkę i podejrzyj lusterkiem czy piny we włączniku nie sa upalone. Jak są to masz odpowiedź. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie się udało, ale nie było łatwo bo dojście tam jest fatalne. Poruszaj najpierw kablami, jak

> nic nie da to wyjmij wtyczkę i podejrzyj lusterkiem czy piny we włączniku nie sa upalone. Jak

> są to masz odpowiedź.

W poniedziałek bede walczył bo mam wolne

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Druga sprawa złączka w progu po stronie kierowcy, o ile się nie mylę żółta rozpiąć, przeczyścić,

> sprawdzić styki i spiąć ponownie miałem właśnie taki przypadek, tylko nie pamiętam czy to

> była żółta czy biała kostka

Miałes racje połaczenie w kostce i to tak fatalnie ze rozpiełem popatrzyłem wydawało sie Ok wiec wybebeszyłem wentylator przełącznik itp i dalej dupa dopiero po kablach szukałem i okazało sie że kabelek sie we wsówce upaliłnie było tego widac a jednak normalnie trafiło mnie klnie.gif jak do tego doszedłem bo pół dnia zmarnowałem na bebeszenie auta.

PS

Dla potomnych jak wam padnie dmuchawa to najpierw sprawdzamy żółta ksotke do dmuchawy idzie biało czerwony kabel a póxniej prujemy reszte biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.