Skocz do zawartości

Peiying czy Kruger&Matz ?


Radauskas

Rekomendowane odpowiedzi

> Za ok. 1 tys. pln. planuje zakupić żonie do auta taki kombajn z dużym wyświetlaczem i GPSem. Która

> z powyższych marek jest lepsiejszą opcją?

Mam Peiying od 3 lat i nie narzekam. Sam się obawiałem trwałości ale narazie daje radę.

Z minusów siadł cd niestety już po gwarancji, ale i tak używam w 99% kart sd.

Tragiczny mikrofon wbudowany, ale za 50 pln serwis zrobił wyjście na mikro zewnętrzny i o niebo lepiej. Porównaj sobie który ma lepszy procesor bo jak zainstalujesz nowszą wersję AM to może mieć problem z wieszaniem się.

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdaje się, że żadna z powyższych marek, łącznie z GMS nie są "bez grzechu". I nie mogę znaleźć info

> o procesorach. GMS ma MTK. A wiem z praktyki, że smartfony na MTK mają problemy z GPSem.

myślę, że teoria a praktyka to 2 różne sprawy - chyba wszystkie GMSy przetestowałem i z czym jak z czym ale z Fixem nie maja najmniejszego problemu - szybko i stabilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Która z powyższych marek jest lepsiejszą opcją?

Obydwa mają de facto te same bebechy- miałem i KM2002 i mam obecnie PY9905. Praktycznie te same interfejsy graficzne (tylko główny lekko się różni). BT jakoś tam działa, z pendraka i DVD odtwarzane były różne formaty, iPoda nie podłączałem bo nie mam, do AUXa też nic, DVB-T działa ale doopy nie urywa (nie licz, że podczas jazdy wystawisz na dach tę mikro-antenkę i sobie pasażer poogląda), filmy w różnych formatach odtwarza, GPS fixa łapie szybko. Poważnym mankamentem jest coś z czułością radia- i w KM i w PY cięło mi RMFa i Zetkę, a przecież te stacje w Gdyni raczej mają mocny sygnał. Finalnie KMa oddałem z powodu niezgodności towaru z umową (ekran gubił kolory) i w zamian wziąłem PY9905. PY też już zaliczył wizytę w serwisie na głośniej pracujący wentylator (a w KM to rzęził straszliwie- po wymianie OK) i "cięcie" audycji. Wymieniono jakiś scalak (chyba), jest trochę lepiej ale np. jadąc od strony estakady do centrum Gdyni potrafi przerywa program, wentylator teraz jest cichy. Największym mankamentem jest serwis Lechpol, który zapominał o wkrętach i tylny panel trzymał się nie wiem na czym, zwrócono mi mechanicznie uszkodzony ekran (miałem jeszcze folię i na moje szczęście robiłem filmiki usterek, na których nie widać było uszkodzeń ekranu), niby naprawił gubienie kolorów ale w serwisie to miałem sprzęt chyba łącznie ok. 4 miesięcy. Aha! KM wizualnie wygląda lepiej ale pokrętło się rozpadało i złaziło z osi enkodera, w PY tego nie ma. Zachciało mi się kombajnu ale teraz chyba zdecydowałbym się na jakiś porządny radioodtwarzacz z DVD (mam muzę na DVDkach i średnio wygodne jest dla mnie żonglowanie płytami i pendrivem) z możliwością podłączenia kamery cofania (bo mam) a nawigację dorzuciłbym jako osobne urządzenie. Poszukaj również filmików na youtube, użytkownik zdaje się spirol10. Lepszym rozwiązaniem może być radio 2DIN ale w mojej bryce byłoby zbyt nisko, jednak ekran po wysunięciu jest umiejscowiony wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.