Skocz do zawartości

[MzAK] T-62A "WoT Edition" - 1:35


Gonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze ciepłe "dzieło".

Syn mojego dobrego przyjaciela gra namiętnie w wiadomą grę... Uzgodniliśmy że w ramach urodzinowego prezentu... zrobię mu mała niespodziankę... I tak o to powstał on... zlosnik.gif

T-62A WoT Editiol w skali 1:35 zlosnik.gif

Model firmy Trumpeter... w zestawie blaszki i metalowa lufa...

Gąski metalowe firmy Friul Model.

Model był "poligonem doświadczalnym" malowania... ponieważ pierwszy raz w życiu malowałem aerografem zlosnik.gif

6c0f.jpg

yb4f.jpg

wziv.jpg

idqg.jpg

fymt.jpg

rwuq.jpg

769l.jpg

owq2.jpg

qqgn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest jedna z opcji... ale chciałem go zrobić w takiej opcji

A były u nas łaciate Limy-5P? Jakoś sobie nie przypominam. Łaciate były Limy-6M powstałe z przeróbki Limów-5P na wzór Lima-6bis ale z pozostawionymi osłonami anten radaru RP-5 (który zdemontowano).

dranio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A były u nas łaciate Limy-5P? Jakoś sobie nie przypominam. Łaciate były Limy-6M powstałe z

> przeróbki Limów-5P na wzór Lima-6bis ale z pozostawionymi osłonami anten radaru RP-5 (który

> zdemontowano).

> dranio

lim5p419pbnv5.jpg

niewiem.gifhmm.gif

mig17pf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po czy Ty to poznajesz?

> Bo dla mnie to roznica jest tylko w tylnym spadochronie hamującym... no i podwieszeniach pod

> skrzydłami...

I prawidłowo. ok.gif Z tym, że niektóre Limy-6M latały bez węzłów podwieszeń. spineyes.gif

Zasadniczo nie widziałem żadnego zdjęcia łaciatego Lima-5P. zlosnik.gif Nikt ze znajomych grzebiących się w historii polskiego lotnictwa (w tym S. Bartosik, W. Hołyś, czy R. Senkowski) nie wspominali, że były w kamuflażu. Oczywiście, jest szansa, że coś komuś umknęło, ale myślę, że jest ona bliska zeru. zlosnik.gif

dranio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I prawidłowo. Z tym, że niektóre Limy-6M latały bez węzłów podwieszeń.

> Zasadniczo nie widziałem żadnego zdjęcia łaciatego Lima-5P. Nikt ze znajomych grzebiących się w

> historii polskiego lotnictwa (w tym S. Bartosik, W. Hołyś, czy R. Senkowski) nie wspominali,

> że były w kamuflażu. Oczywiście, jest szansa, że coś komuś umknęło, ale myślę, że jest ona

> bliska zeru.

> dranio

Czyli grafika którą wrzuciłem... to wymysł małych chińskich móżdżków? beksa.gifpanic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli grafika którą wrzuciłem... to wymysł małych chińskich móżdżków?

Tak wychodzi. Zresztą nie widziałem u nas żadnego kamuflażu srebrno-zielonego. tongue.gif

Przepraszam, jeśli zrujnowałem Ci światopogląd, ale uważam, że lepiej teraz niż po zrobieniu modelu.

dranio

EDIT: Chyba na Twoim obrazku jest kamuflaż szaro-zielony. W takim razie OK (dla Lima-6M). Tylko nie wiem, czy były białe numerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak wychodzi. Zresztą nie widziałem u nas żadnego kamuflażu srebrno-zielonego.

> Przepraszam, jeśli zrujnowałem Ci światopogląd, ale uważam, że lepiej teraz niż po zrobieniu

> modelu.

> dranio

To ja chyba sie przesiądę na MiG'a 21bis... beksa.gif

a dokładnie ten ze zdjęcia mam chęć zrobić...

1fet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przestań !!!!! Chyba ze chcesz mu zrobic pracownie w swoim domu

Nie ma sprawy, jeden świr pod dachem więcej czy mniej nie robi różnicy. biglaugh.gif

Edyta - dostałem kiedyś więcej zdjęć prac Gonza, napatrzeć się nie mogłem. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.