Skocz do zawartości

Urywająca się środkowa poduszka. czemu?


Qba91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem, otóż:

Po swapie z 0.9 na 1.2 8V już po raz drugi urwała mi się poduszka od skrzyni biegów (ta na środku samochodu).

Jaka może być tego przyczyna? Przypadek, za ciężki silnik czy coś innego?

Potrzebuję Waszej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zrób fotki tej poduszki. Masz duże blaszane podkładki do tej długiej śruby? Powinny być dwie na oby

> końcach śruby.

Tak są obie duże podkładki pod tą długą śrubą.

Fotek dziś już nie dam rady zrobić. Ale jutro się postaram wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obie były od 0.9, a co to znaczy czy założone na siłę? że na maksa wkręcone czy że jakoś ciężko

> wchodziła?

Z tego co kojarzę to łapa od 0.9 jest podobna do tej od 1.1, lecz nie jest wymiarami odpowiednia dlatego możesz mieć tutaj odpowiedź na swój problem grinser006.gif niektórzy przy łapie od 0.9 w ogóle nie mogli dociągnąć poduchy do budy więc u siebie może masz to na siłę zrobione dlatego je rozpruwa palacz.gifpalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co kojarzę to łapa od 0.9 jest podobna do tej od 1.1, lecz nie jest wymiarami odpowiednia

> dlatego możesz mieć tutaj odpowiedź na swój problem niektórzy przy łapie od 0.9 w ogóle nie

> mogli dociągnąć poduchy do budy więc u siebie może masz to na siłę zrobione dlatego je

> rozpruwa

Ale mówisz o przypadku kiedy ma się skrzynię od 0.9 czy 1.1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No po swapie na 1.2 8v to raczej nie zamontujesz skrzyni od 900`tki bo nie było by jak

No racja smile.gif dobra to w takim razie muszę kupić poduchę od 1.1 i może problem się rozwiąże? Kurcze nie wiem czy to tak dokładnie wygląda, dopiero jutro bym porównał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> właśnie widzę kurcze ale to jutro będę dopiero porównywał. Jutro się okaże bo teraz nie jestem w

> stanie tego ocenić.

No bo jak jakimś dziwnym sposobem założyłeś przy swapie łapę od 900`tki to moim zdaniem tu będzie problem bo ta łapa układa się inaczej przy skrzyni od 1.1 i raczej powinieneś zmienić łapę na tą od 1.1 żeby wsio hulało i nie rozpruwało poduszek

no ale jak obejrzysz dokładnie to wtedy będzie wiadomo waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No bo jak jakimś dziwnym sposobem założyłeś przy swapie łapę od 900`tki to moim zdaniem tu będzie

> problem bo ta łapa układa się inaczej przy skrzyni od 1.1 i raczej powinieneś zmienić łapę na

> tą od 1.1 żeby wsio hulało i nie rozpruwało poduszek

> no ale jak obejrzysz dokładnie to wtedy będzie wiadomo

No mi się wydaje że to jednak poduszka od 0.9. Jak porównam to napiszę smile.gif

Jak na razie dziękuję za pomoc smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No racja dobra to w takim razie muszę kupić poduchę od 1.1 i może problem się rozwiąże? Kurcze nie

> wiem czy to tak dokładnie wygląda, dopiero jutro bym porównał.

Bo w skrócie poduszka na tej łapie(nawet ori), jest przystosowana do mniejszych obciążeń, podobnie konstrukcja, która ma prawo działał kiladziesiąt tys. kilometrów... wink.gif w serii i ori, o zamiennikach się nie wypowiadam. no.gif

Czerwona wkładka poli- jak but.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ktos zalozyl odwrotnie podkladką do dołu to urywalo poduszke..sprawdz czy podkladke masz na górze i czy w razie obciązenia będzie opierała sie na gumie moze mógłbyś zastosowac wiekszą podkladke,ogólnie ciezko wyrwac ta poduszke bo wlasnie ta duza podkladka blokuje przed wyrwaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.