Skocz do zawartości

Grudzień - ida święta


Rekomendowane odpowiedzi

> Pewnie dzwona miala, i teraz Lisek ja naprawia, to zrobil Lift kierownicy

i specjalnie tak krzywo pkazal zeby kupujacy nie widzial przeszlosci hehe.gif, jeszcze cofke zrobi i juz jak nuufka:)

ale ale...w takiej kiery niebieskie logo??hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i specjalnie tak krzywo pkazal zeby kupujacy nie widzial przeszlosci , jeszcze cofke zrobi i juz

> jak nuufka:)

> ale ale...w takiej kiery niebieskie logo??hmmm

Nóófka nie bedzie bo spalanie wzroslo i Lisek nie naprawil jeszcze tego hehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i specjalnie tak krzywo pkazal zeby kupujacy nie widzial przeszlosci , jeszcze cofke zrobi i juz

> jak nuufka:)

Panie ja tylko do kościoła nim jeżdżę i to jak nie pada i jak nie jest za gorąco aby lakier nie wypłowiał

> ale ale...w takiej kiery niebieskie logo??hmmm

Tak to mnie denerwuje .... wszędzie mam czerwone zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nóófka nie bedzie bo spalanie wzroslo i Lisek nie naprawil jeszcze tego

Wymieniłem już amorki, drążki kierownicze, końcówki, łożyska w kolumnach i podpory .... jeszcze mam w pudełku komplet gum do stabilizatora wink.gif normalnie podwoiłem wartość auta jak nic... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymieniłem już amorki, drążki kierownicze, końcówki, łożyska w kolumnach i podpory .... jeszcze mam

> w pudełku komplet gum do stabilizatora normalnie podwoiłem wartość auta jak nic...

A cisza juz nastała czy....?

Lisek, a te gumy staba to mozna jakos z pozycji kanalu w garazu samemu ogarnac klasycznymi kluczami czy szkoda doooopy zawracac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A cisza juz nastała czy....?

Jest juz prawie cicho ale prawie to nie znaczy cicho... jedyne co mi zostało to te gumy zlosnik.gif i wahacze ...

> Lisek, a te gumy staba to mozna jakos z pozycji kanalu w garazu samemu ogarnac klasycznymi kluczami

> czy szkoda doooopy zawracac?

Z tego co widziałem to spokojnie bez kanału dam rade... ważne to klucz E12 Torx oczkowy ale nie nasadka .... i zdemontować łącznik stabilizatora

Jak zrobię to dam relację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.akuq.pl/koniec-z-cofaniem-licznikow

> Fajna Cromcia w tym artykule. Pewnie większość kącikowych Crom ma takie przebiegi

Już ją pokazywałem w ogłoszeniu na kąciku kilka miesięcy temu i jak na razie nie znalazłem o większym przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.akuq.pl/koniec-z-cofaniem-licznikow

> Fajna Cromcia w tym artykule. Pewnie większość kącikowych Crom ma takie przebiegi

Tom mow za siebie:)

moja ma ori 162 z hakiem juz:) a do 600k to nie dojedzie bo ruda ja zje pewnie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tom mow za siebie:)

Pisałem że większość bo nieliczni mają Cromy od nowości zlosnik.gif

> moja ma ori 162 z hakiem juz:) a do 600k to nie dojedzie bo ruda ja zje pewnie

Twoja ma szanse dojechać do 600tyś km. ale pewnie już u któregoś z kolei właściciela, a na liczniku dalej będzie magicznie 180 tyś zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pisałem że większość bo nieliczni mają Cromy od nowości

> Twoja ma szanse dojechać do 600tyś km. ale pewnie już u któregoś z kolei właściciela, a na liczniku

> dalej będzie magicznie 180 tyś

A czort wie jak skonczy sie ustawa o przebiegach.

Moze jak bede w marcu jechal na przeglad to wbija przebieg pytajac...ile Pan skrecil:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czort wie jak skonczy sie ustawa o przebiegach.

> Moze jak bede w marcu jechal na przeglad to wbija przebieg pytajac...ile Pan skrecil:)))

Panie ze 300tys km w dol zlecial przebieg hehe.gifhehe.gifhehe.gifa ile poprzednik to nie wiem rotfl.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O tak

uhahalem sie jak dziecko ale gratki za zgranie tematu w maluchu:) dla tworcy wozidla.

Niezle popitala, jakby taki mnie minal pomyslalbym, zem wczorajszy i to mocno 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.