Skocz do zawartości

Czy warto tam kupic Merca?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nie wiedziałem na który kącik to dać ale...

Jest pewna firma która zajmuje się sprzedażą Mercedesów (ale nie tylko).

www.komfort-trans.pl

Jak myślicie? Czy ich oferta faktycznie jest taka wyjątkowa i opłaca się u nich wydać tyle pieniędzy na auto? Bo samochody prezentują się pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oczywiście jak każdego innego komisu/handlarza itd.... Słuchaj jak ktoś handluje czymkolwiek to zgadnij co jest dla takiej osoby ważne? Odp. Zysk, czyli kupuje tanio sprzedaje maksymalnie drogo. Drugą sprawą jest honor takiego handlarza, że nie wciska ludziom aut który nie powinny już pojawiać się na drodze. Wg mnie jak nie trafisz od kogoś z domu auta w dobrym stanie to raczej w komisie go nie znajdziesz, albo znajdziesz za 2 krotność ceny rynkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie, nie wiedziałem na który kącik to dać ale...

> Jest pewna firma która zajmuje się sprzedażą Mercedesów (ale nie tylko).

> www.komfort-trans.pl

> Jak myślicie? Czy ich oferta faktycznie jest taka wyjątkowa i opłaca się u nich wydać tyle

> pieniędzy na auto? Bo samochody prezentują się pięknie

Very Sorry Winetou .

Zobaczyłem kilka pierwszych cen i poległem . Z takie kwoty jakie życzy sobie sprzedający kupisz auto w niezłej kondycji , zrobisz kapitalną restaurację i jeszcze zostanie ci na paliwo na pół roku .

chłop się chyba z penisem na głowy pomieniał żądając za 124 49 000 zł ! Za taka kwotę można znaleźć E500 do odszykowania .

Zastanawiam się czy znajdzie się jakiś głupek na takie auto za taką cenę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie, nie wiedziałem na który kącik to dać ale...

> Jest pewna firma która zajmuje się sprzedażą Mercedesów (ale nie tylko).

> www.komfort-trans.pl

> Jak myślicie? Czy ich oferta faktycznie jest taka wyjątkowa i opłaca się u nich wydać tyle

> pieniędzy na auto? Bo samochody prezentują się pięknie

kupiłem auto od goscia który dobrze zna sie z właścicielem tegoż komisu, pytałem gdzie jest sens wystawiac stare merce za taka kase, mowi ze auta te sa w mega idealnym stanie, ze czasami auta stoja po poł roku, ale jak ktos przyjedzie to szczena mu opada i bierze

nie ukrywał ze jest to niszowy interes, ale sa na to klienci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupiłem auto od goscia który dobrze zna sie z właścicielem tegoż komisu, pytałem gdzie jest sens

> wystawiac stare merce za taka kase, mowi ze auta te sa w mega idealnym stanie, ze czasami auta

> stoja po poł roku, ale jak ktos przyjedzie to szczena mu opada i bierze

> nie ukrywał ze jest to niszowy interes, ale sa na to klienci

Może i prawda, ale naprawdę ciężko uwierzyć w 71 kkm przebiegu w 23 letnim aucie hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może i prawda, ale naprawdę ciężko uwierzyć w 71 kkm przebiegu w 23 letnim aucie

mam do czynienia z autami z niemiec, uwierz mi ze to mozliwe, a tu gosc siedzi całymi dniami i wyszukuje w necie "perełek" ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam do czynienia z autami z niemiec, uwierz mi ze to mozliwe, a tu gosc siedzi całymi dniami i

> wyszukuje w necie "perełek"

Nie mówię, że to niemożliwe...

Aczkolwiek tak samo rzadkie jak kilkuletnie samochody z przebiegiem powyżej 200 kkm zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz co, zerknąłem na fotki silnika...i w sumie rzeczywiście ciężko uwierzyć...że ma AŻ tyle

> przejechane

Ale że co - że naklejka jest ?

Mój silnik (94 kkm) aktualnie wygląda na brudny, za 6 kkm (serwis) umyją i będzie jak nowy.

Z obecną chemią to raczej bez problemu.

Niemniej auto ładne, tyle że ciężko mi sobie wyobrazić nabywcę tego auta hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, kolektory, broki w głowicy, śrubki, nakrętki, metalowe przewody paliwowe. to wszystko, w normalnej eksploatacji zwyczajnie się utlenia. jak masz kilkuletnie auto, to z pewnością silnik jest tak zabudowany ozdobnymi plastikami, że nie widzisz tych elementów.

ale oczywiście, o ile jestem w stanie uwierzyć w przebieg i stan, o tyle także nie jestem w stanie pojąć, kto takie auto kupi za tę cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może i prawda, ale naprawdę ciężko uwierzyć w 71 kkm przebiegu w 23 letnim aucie

Moich rodziców auto poszło na żyletki w wieku 19 lat z nalotem 39000 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Very Sorry Winetou .

> Zobaczyłem kilka pierwszych cen i poległem . Z takie kwoty jakie życzy sobie sprzedający kupisz

> auto w niezłej kondycji , zrobisz kapitalną restaurację i jeszcze zostanie ci na paliwo na pół

> roku .

> chłop się chyba z penisem na głowy pomieniał żądając za 124 49 000 zł ! Za taka kwotę można

> znaleźć E500 do odszykowania .

> Zastanawiam się czy znajdzie się jakiś głupek na takie auto za taką cenę ?

no kogos musiało pogrzać żeby takie coś kupić za tę cenę sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.