Skocz do zawartości

Jaki art. na zdjęcie z puszki?


lenyyy

Rekomendowane odpowiedzi

> Panowie,

> na postawie jakiego artykułu mogę domagać się zdjęcia zrobionego mi przez fotoradar? Dostałem

> mandat, a zdjęcia brak.

Ja dzwoniłem do nich, prosiłem chociaż na maila na pamiątke żeby mi ktoś tak prywatnie przyslalok.gif, niestety tez nie chcieli wyslac... Powiedzieli ze mogę sobie do nich przyjechać osobiście i wtedy mi pokażą no.gif (200km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli mogą w ciemno wystawiać blankiety nawet kask nie widać dzioba kierowcy... i liczyć że ktoś

> zapłaci ...

Kasa Misiu, kasa. Chodzi tylko o kasę. Zawsze chodziło, ale jako, że teraz dziura budżetowa większa to i metody coraz brutalniejsze.

Jeśli nie wiesz kto jechał, zdjęcia nie ma, miejsce zdarzenia na drugim końcu PL, mandat proponowany 300zł to szybko kalkulujesz co się bardziej opłaca - urlop z pracy, paliwo w 2 strony i zmęczenie czy przelew 300zł bez punktów - wskazując właściciela pojazdu.

Banalnie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kasa Misiu, kasa. Chodzi tylko o kasę. Zawsze chodziło, ale jako, że teraz dziura budżetowa większa

> to i metody coraz brutalniejsze.

> Jeśli nie wiesz kto jechał, zdjęcia nie ma, miejsce zdarzenia na drugim końcu PL, mandat

> proponowany 300zł to szybko kalkulujesz co się bardziej opłaca - urlop z pracy, paliwo w 2

> strony i zmęczenie czy przelew 300zł bez punktów - wskazując właściciela pojazdu.

> Banalnie proste.

jak bez pkt. to 500 miedziakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kwestia decydującą od ucieczki przed tą daniną to czy fotę masz zrobioną of "facjaty" czy też nie.

ot to to, szkoda po drogim fotografie nie mieć pamiątki. Zawsze można na tej podstawie potomnosci pokazywać jak nie należy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kasa Misiu, kasa. Chodzi tylko o kasę. Zawsze chodziło, ale jako, że teraz dziura budżetowa większa

> to i metody coraz brutalniejsze.

> Jeśli nie wiesz kto jechał, zdjęcia nie ma, miejsce zdarzenia na drugim końcu PL, mandat

> proponowany 300zł to szybko kalkulujesz co się bardziej opłaca - urlop z pracy, paliwo w 2

> strony i zmęczenie czy przelew 300zł bez punktów - wskazując właściciela pojazdu.

> Banalnie proste.

Przecież to nie dziki zachód i mandatu z czapki nie biorą.

Jeśli miałbym pewność, że to ściema, to bym się pofatygował i kosztami obciążył. Jeśli mam jednak pewność, że się przepisy złamało to płacimy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ot to to, szkoda po drogim fotografie nie mieć pamiątki. Zawsze można na tej podstawie potomnosci

> pokazywać jak nie należy ...

No to albo bierzesz na klatę i płacisz 300 bez fotki, albo jedziesz po kopię, płacisz 300 plus koszt paliwa, albo odpisujesz im żeby się gonili i wysyłali do sadu. Tam po rozprawie zaocznej dostaniesz 300 plus 80. Plus z tego taki, że sm obliże się smakiem bo kasy z mandatu nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.