Skocz do zawartości

Alu dobrze myśle?


marcin91xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Pany zanabyłem felgi amelinowe 7Jx13 et 25 otwór 63,4. I teraz na przud daje dystans 15 mm + śruby o długosci gwintu 44 mm? Tył dystans 5 mm i śruby długości 33 mm . Wiadomo do wszystkich felg pierścienie centrujące .Będzie to pasować? A i czy tył z tystansem 5 mm będzie miał jeszcze centrowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany zanabyłem felgi amelinowe 7Jx13 et 25 otwór 63,4. I teraz na przud daje dystans 15 mm + śruby

> o długosci gwintu 44 mm? Tył dystans 5 mm i śruby długości 33 mm . Wiadomo do wszystkich felg

> pierścienie centrujące .Będzie to pasować? A i czy tył z tystansem 5 mm będzie miał jeszcze

> centrowanie?

pasowac bedzie. nie wiem jak z centrowaniem z tylu przy 5mm dystansie. zamiast dystansu mozesz zrobic tiun wahacza szlifierka. ja mam z tylu dystans 20mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zalezy też jak wygląda osadzenie felgi od wewnątrz, niektóre mają dosyc głębokie wcięcie w

> kształcie ściętego stożka, wtedy nie złapie ci tego piasta jak dasz dystans 5mm.

potwierdzam ! jeśli otwór centrujący felgi jest frezowany to będzie lipa bicie i cuda na kiju jak jest bez to minimalnie przytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany zanabyłem felgi amelinowe 7Jx13 et 25 otwór 63,4. I teraz na przud daje dystans 15 mm + śruby

> o długosci gwintu 44 mm? Tył dystans 5 mm i śruby długości 33 mm . Wiadomo do wszystkich felg

> pierścienie centrujące .Będzie to pasować? A i czy tył z tystansem 5 mm będzie miał jeszcze

> centrowanie?

proponował bym Ci kupić dystanse z kołnierzem pod otwór felg wtedy nie będą potrzebne pierścienie, z tyłu przy dystansie 5mm nie będziesz miał centrowania, chyba że kupisz zamiast śrub szpilki i nakrętki na szpilkach się wycentruje(ja tak miałem i było git), albo na tył dać 10mm dystansu z kołnierzem i będziesz miał już tak jak trzeba no i pamiętaj o zaklepaniu rantów bo będzie Ci ciąć opony... smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się różni centrowanie nakrętką na szpilce od śruby? Bo nie bardzo rozumiem kolegę... Jak nie masz na otworze centrującym wsparte to słabo będzie z idealnym wyśrodkowaniem - czy to śruby czy szpilki z nakrętkami... Poza tym łatwiej zerwać przy upalaniu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie na tył zrobiłem takie pierścionki na piaste. Felga dobrze się centruje na tym, bo wymierzone i zrobione właśnie pod ten frez. Z przodu mam dystanse 12mm też z takim stożkiem tylko, toczone już w całości jako dystans z rysunku z wymiarami.

d9acca5158666bd4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.