Skocz do zawartości

Lancia Musa


Randar

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jakoś mi wpadło w oko to auto. Czarne z jasnym wnętrzem 893goodvibes.gif. temat na razie mocno luźny ale podpytam. Wiem, że to generalnie mechanicznie punto i bliźniak idea. Interesował by mnie silnik benz. 1.4 95 KM. Jest coś szczególnego na co trzeba zwrócić uwage ? Jakieś typowe bolączki ? Warto ? Mówimy o rocznikach 2007/2008

icon_rolleyes.gifniewiem.gif

Przykładowy model -> otomoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak jakoś mi wpadło w oko to auto. Czarne z jasnym wnętrzem . temat na razie mocno luźny ale

> podpytam. Wiem, że to generalnie mechanicznie punto i bliźniak idea. Interesował by mnie

> silnik benz. 1.4 95 KM. Jest coś szczególnego na co trzeba zwrócić uwage ? Jakieś typowe

> bolączki ? Warto ? Mówimy o rocznikach 2007/2008

> Przykładowy model -> otomoto

O silnik to się nie martw. Żadnych niespodzianek Ci nie przysporzy. Trwała i niezawodna jednostka montowana od Punto II FL, Stilo, Fiat 500 itd. Sprawdź sobie tylko na mobile.de po ile chodzą zadbane egzemplarze i jak to się ma do alledrogo, wysnuj wnioski i bierz dobrą sztukę. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O silnik to się nie martw. Żadnych niespodzianek Ci nie przysporzy. Trwała i niezawodna jednostka

> montowana od Punto II FL, Stilo, Fiat 500 itd. Sprawdź sobie tylko na mobile.de po ile chodzą

> zadbane egzemplarze i jak to się ma do alledrogo, wysnuj wnioski i bierz dobrą sztukę.

> Powodzenia.

temat jest na za parę miesięcy, ale badam temat. Bo widzę, że te auta są stosunkowo tanie w porównaniu do tego co oferują. Kwestie wyglądu zewnętrznego pomijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> temat jest na za parę miesięcy, ale badam temat. Bo widzę, że te auta są stosunkowo tanie w

> porównaniu do tego co oferują. Kwestie wyglądu zewnętrznego pomijam.

bo to Lancia, wyposażenie jest więcej niż wystarczające w podstawie, jak przyłożysz się do kupna to będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo to Lancia, wyposażenie jest więcej niż wystarczające w podstawie, jak przyłożysz się do kupna to

> będzie ok.

Czy podstawowe klamoty eksploatacyjne z osprzętu silnika, zawieszenia są plug and play z punto/innych modeli fiata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy podstawowe klamoty eksploatacyjne z osprzętu silnika, zawieszenia są plug and play z

> punto/innych modeli fiata ?

A także zawieszenia, elementy klimy, hamulce itd. grinser006.gif Odpal sobie katalog InterCars, znajdź jakąś część z Musy i kliknij "występuje także" cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.