Skocz do zawartości

W temacie zwrotu VAT za materiały budowlane


karolKK

Rekomendowane odpowiedzi

> pozwolę sobie odświeżyć wątek, żeby się pochwalić.

> Dziś dostałem na konto zwrot VAT za materiały budowlane. Wniosek złożyłem 4 grudnia 2013. Jestem w

> szoku (pozytywnym). Nikt do mnie nie dzwonił, nie wzywali, nie kazali nic poprawiać, po prostu

> przelali kasę

> A nastawiałem się na walki i problemy.

Ja za to wczoraj dostalem tel ze mam przyjsc i wykreslic trzy poz na sume 100zl, co na tle przeszlo 100 poz i kilku stron uwazam, ze nie zly wynik, urzednik pochwalil ze wniosek dobrze zrobiony skromny.gif. Odnosnie zwrotow to powiedzial, ze maja nakaz z gory zeby zwracac $ przed koncem terminu (juz w drugi US to slysze), skladalem pod koniec grudnia wiec dostane za jakies 3 tyg. Takze ty chyba tez dostales pod sam koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> skoro złożyłeś na początku grudnia to obstawiam tę wersję

> większość US-ów walczy jeszcze z VZM-ami z grudnia (niektóre nawet do połowy grudnia nie dotarły -

> tyle tego jest)

pewnie tak, zobaczymy jak będzie dalej, bo w przyszłym tyg. składam kolejny wniosek z fakturami z listopada i grudnia 2013. Może teraz będą mieć więcej czasu, to sobie pochodzę do US. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pewnie tak, zobaczymy jak będzie dalej, bo w przyszłym tyg. składam kolejny wniosek z fakturami z

> listopada i grudnia 2013. Może teraz będą mieć więcej czasu, to sobie pochodzę do US.

raczej nie bedą biglaugh.gif

obstawiam zawalenie robota do okolic lipca-sierpnia (do końca kwietnia ludzie skłądają jeszcze VZM-y w dużych ilościach razem z PIT-ami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja za to wczoraj dostalem tel ze mam przyjsc i wykreslic trzy poz na sume 100zl, co na tle przeszlo

> 100 poz i kilku stron uwazam, ze nie zly wynik, urzednik pochwalil ze wniosek dobrze zrobiony

> . Odnosnie zwrotow to powiedzial, ze maja nakaz z gory zeby zwracac $ przed koncem terminu

> (juz w drugi US to slysze), skladalem pod koniec grudnia wiec dostane za jakies 3 tyg. Takze

> ty chyba tez dostales pod sam koniec.

jak mają kasę to zwracają.... jak nie mają to czekają biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> jak mają kasę to zwracają.... jak nie mają to czekają

to komu juz zwrocili? Mi oczywiscie w ostatni mozliwy dzien - dwa dni wczesniej wezwali, zeby parafowac wykreslone pozycje (lacznie na 400zl zwrotu, ale troche ponad stowke udalo sie uratowac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to komu juz zwrocili? Mi oczywiscie w ostatni mozliwy dzien - dwa dni wczesniej wezwali, zeby

> parafowac wykreslone pozycje (lacznie na 400zl zwrotu, ale troche ponad stowke udalo sie

> uratowac).

dla mnie zwrocili w ostatni lub dwa przed wpysk.gif.

Zreszta wczesniej mnie juz uprzedzali ze maja przykaz z gory, zeby wyplacac w ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.