Skocz do zawartości

Navi w Scenic II


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi ile cali ma seryjna Navi w Scenic II smile.gif

A jeśli ktoś ma to jest szansa żeby mi zmierzył i podał wymiary wyświetlacza ? zlosnik.gif

mam chytry plan i może warto by w końcu go wykonać zlosnik.gif

i jeszcze jedno pytanie jaki diwajs trzeba kupić żeby sterować radiem pod kierownicą i jakie radio będzie działać smile.gif bo wtedy ma sens zmiana fabrycznego radia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i jeszcze jedno pytanie jaki diwajs trzeba kupić żeby sterować radiem pod kierownicą i jakie radio

> będzie działać bo wtedy ma sens zmiana fabrycznego radia

Po pierwsze kup radio które można sterować pilotem na kablu, np. większość Alpine ma wejście na standardowego Jacka które jest wejściem sterującym.

A interfejs kupujesz tu:

http://www.piloty.pl

Mam zestaw Alpine + interfejs w megance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i jeszcze jedno pytanie jaki diwajs trzeba kupić żeby sterować radiem pod kierownicą i jakie radio

> będzie działać bo wtedy ma sens zmiana fabrycznego radia

Pisałem nie raz. Interfejs - można go kupić w firmie Izotech Wieliczka. Zanim kupi się nowe radio warto do nich napisać lub zadzwonić i dowiedzieć się czy mają na stanie dany interfejs. Aha - jeśli oryginalne było Tuner List to jest szansa na interfejs do sterowania i do wyświetlacza a jeśli było Update List to interfejs tylko do sterowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pisałem nie raz. Interfejs - można go kupić w firmie Izotech Wieliczka. Zanim kupi się nowe radio

> warto do nich napisać lub zadzwonić i dowiedzieć się czy mają na stanie dany interfejs. Aha -

> jeśli oryginalne było Tuner List to jest szansa na interfejs do sterowania i do wyświetlacza a

> jeśli było Update List to interfejs tylko do sterowania.

dopiero teraz zajarzyłem co napisałeś smile.gif

po świętach do nich zadzwonię smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trzeba przeróbek w sterowaniu.

> ja do swojego TUNER kupiłem dedykowane SONY CDX-GT30RN i nie było sterowania. później się okazało,

> że jest do SCII po 2005 roku

jop ale ciekawe bo w 2005 roku właśnie wychodziły te z update list i one też miały już język polski ok.gif mi brakuje 3 miesięcy do tego zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jop ale ciekawe bo w 2005 roku właśnie wychodziły te z update list i one też miały już język polski

> mi brakuje 3 miesięcy do tego

Łysy, napisz może co chcesz docelowo uzyskać, bo mi się trudno domyślić.

Moduł sterujący z Izotechu który polecaliśmy działa bez przeróbek - wpinasz go z jednej strony we wtyczkę od manetki sterowania i z drugiej strony w radio, zasilasz z kostki ISO (ma na wyposażeniu przelotową kostkę) i to tyle. 30 minut roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Łysy, napisz może co chcesz docelowo uzyskać, bo mi się trudno domyślić.

> Moduł sterujący z Izotechu który polecaliśmy działa bez przeróbek - wpinasz go z jednej strony we

> wtyczkę od manetki sterowania i z drugiej strony w radio, zasilasz z kostki ISO (ma na

> wyposażeniu przelotową kostkę) i to tyle. 30 minut roboty.

chciałbym mieć radio które by działało ze sterowaniem w kierownicy smile.gif

Bo w wyświetlacz po Navi założę tablet który tam się zmieści i będę miał dobrą navi i centrum multimedialne smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chciałbym mieć radio które by działało ze sterowaniem w kierownicy

> Bo w wyświetlacz po Navi założę tablet który tam się zmieści i będę miał dobrą navi i centrum

> multimedialne

No to uderzaj do tego Izotechu z Wieliczki.

Oczywiście najpierw wybierz sobie radio które Ci się podoba wink.gif

Masz taką manetkę do radia?

250_18002743844d760efc0623d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jop pewnie to samo, czyli w tej firmie dobieram przejściówkę do zakupionego radia czy lepiej zdobyć

> listę radia które podejdą ?

Możesz się upewnić ale afaik to np. alpine i pioneer nie zmieniło sposobu sterowania od x lat grinser006.gif

U mnie spytali czy w moim alpine jest wejście remote na Jacka.

Zobacz sobie schematy na stronie która linkowalem.

Moduł obsługuje wszystko grinser006.gif , tyle ze podając jakie masz radio i jaki samochod dostajesz go odpowiednio skonfigurowanego i z wtyczkami do montażu plug and play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz się upewnić ale afaik to np. alpine i pioneer nie zmieniło sposobu sterowania od x lat

> U mnie spytali czy w moim alpine jest wejście remote na Jacka.

> Zobacz sobie schematy na stronie która linkowalem.

> Moduł obsługuje wszystko , tyle ze podając jakie masz radio i jaki samochod dostajesz go

> odpowiednio skonfigurowanego i z wtyczkami do montażu plug and play.

dobrze wiedzieć teraz tylko czekam na info jakie są wymiary tej nawigacji smile.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobrze wiedzieć teraz tylko czekam na info jakie są wymiary tej nawigacji

Zmusiłem sie do poświatecznego wysilku i poszedłem do garażu grinser006.gif

Nawigacja ma ekran jakieś 14,2 cm na 8 cm z tym, ze mirzone niedokladnie centymetrem krawieckim. Miejsca jest tam wiecej o jakies 0,5 cm po bokach.

Wychodzi przekatna ekranu jakies 6,4 "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zmusiłem sie do poświatecznego wysilku i poszedłem do garażu

> Nawigacja ma ekran jakieś 14,2 cm na 8 cm z tym, ze mirzone niedokladnie centymetrem krawieckim.

> Miejsca jest tam wiecej o jakies 0,5 cm po bokach.

> Wychodzi przekatna ekranu jakies 6,4 "

przytul.gif dziękuję zlosnik.gif kochany jesteś zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziękuję kochany jesteś

No no, chłopaki... grinser006.gif

A teraz powiedz co tam chcesz zapodać w miejsce navi... Tablet chyba nie wejdzie?

Ja bym se może pierdyknął tableta w tą "kapliczkę" nad nawiewami w Meganie, ale boję się że musiałbym tą kapliczkę rozbudować do niefajnych rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No no, chłopaki...

> A teraz powiedz co tam chcesz zapodać w miejsce navi... Tablet chyba nie wejdzie?

> Ja bym se może pierdyknął tableta w tą "kapliczkę" nad nawiewami w Meganie, ale boję się że

> musiałbym tą kapliczkę rozbudować do niefajnych rozmiarów.

no do Megane to można poszukać takiej Navi wyjeżdżanej z tej kapliczki zlosnik.gif

a do Scenica chce zapodać tablet na androidzie tylko muszę obczaić rozmiary wyświetlaczy ok.gif był by najbardziej idealny zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może to by weszło. Tylko cena...

aż takiego wypasu nie potrzebuje smile.gif

wystarczy jakiś chińczyk typu goclever z hdmi wyjściem zlosnik.gif bo może od razu podepnę ekran w tylnym zagłówku zlosnik.gif

muszę obczaić tylko taki 6 cali był by idealny zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aż takiego wypasu nie potrzebuje

> wystarczy jakiś chińczyk typu goclever z hdmi wyjściem bo może od razu podepnę ekran w tylnym

> zagłówku

> muszę obczaić tylko taki 6 cali był by idealny

a czy ten ekran nie bedzie drozszy niz drugi ew tablet ?

i jak z zasilaniem takiego ekranu ? 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.